3 Yorum

Shopify ve Amazon İçin Finansman (Fon) Çözümü

Shopify ve Amazon İçin Finansman (Fon) Çözümü

Son güncelleme tarihi : 7 Ocak 2022

Amazon’da online arbitraj ya da Shopify yoluyla dropshipping yapan bir çok satıcının, hacimler yükseldiğinde ortak bir sorunu ortaya çıkıyor. Tedarikçiden temin edilen ürünleri toplu halde sipariş edin veya etmeyin fark etmez, bu süreçte satılan ürünün temini için belirli bir oranda kredi kartı limitine ihtiyacınız oluyor.

Pazaryerlerinde satış yapan satıcılar için finansman çözümü

Satılan ürünü bir şekilde tedarik etmek gerek ve siparişler çoğalmaya başladığında doların artan değeri nedeniyle, Türkiye’deki kartlarla yapılabilecek hacim sınırlı oluyor.

Tam bu noktada işlerinizi büyütmek için finansmana ihtiyaç duyulmaktadır. Nakit akışının yani kredi kartlarının limitleri sizi sınırlandırıyorsa B planı olarak bir fon programından destek almak sizin için iyi bir çıkış yolu olabilir.

Küresel anlamda e-ticaret yapan (Amazon ve Shopify işletmecileri) tüccarları, son dönemde finansal ihtiyaçlarını karşılayacak bir platformdan destek almaya başladı. Payability adındaki bu platform, Amazon ve Shopify mağaza sahiplerine finansal destek sağlıyor.

Daha fazla bilgi için payability.com’u buradan ziyaret edip başvurunuzu gönderebilirsiniz.

Eğer Amazon veya Shopify mağazanız varsa, kredi notunuza bakılmaksızın uygun görüldüğünüz taktirde Payability’ye dahil olabiliyorsunuz. Hesabınız onaylandıktan sonra mağazanızı Payability’e bağlayabilirsiniz.

Payability Nedir?

Payability , Amazon, Shopify, Walmart, Tophatter, NewEgg, Etsy  gibi platformları kullanan pazar yeri satıcıları için özel olarak tasarlanmış bir finansman şirketidir. Payability, online ticaret yapan satıcıların nakit ihtiyaçlarını anlayan ve bunları aşmanız konusunda çözümler üreten bir platformdur. Payability ile işinizi daha hızlı ve daha sürdürülebilir şekilde büyütebilirsiniz. Payability’yi kullanan 2.500’den fazla satıcının, işlerini rakiplerinden 2,5 kat daha hızlı büyüttüğü öne sürülüyor.

Payability, New York’ta yerleşik bir Amerikan şirketidir. Ayrıca Polonya’da da şubesi bulunan geniş çaplı bir yapıdır. Payability ile ilgili daha fazla bilgi almak için web sitesini ziyaret edebilir ve iletişim sayfasından kendilerine ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu tip bir krediye ihtiyacınız varsa hemen başvuru yaparak onay için şansınızı deneyebilirsiniz.

Payability’nin Sunduğu Kolay Finansman Çözümleri Nelerdir?

Büyük bir toplu nakte ihtiyacınız olduğunda veya pazaryerlerindeki bakiyelerinizi daha hızlı kullanmak istediğinizde payability sizi rahatlatacak çözümler üretiyor.

Şimdi bu çözümlere biraz daha yakından bakalım;

Payability Instant Advance (Anında Avans)

Payability, pazary yerlerindeki 250.000$’ a kadar olan alacaklarınızın peşin ve indirimli olarak satın alarak size toplu nakit sağlar. Bunu, büyük stok alımları yapmak veya diğer iş büyütme alanlarında yatırım yapmak için kullanabilirsiniz.

Payability Instant Access (Anında Erişim)

Payability instant access seçeneği, satış yaptıktan bir iş günü sonra size, pazar yeri gelirinizi öder. Bu sayede hesabınızdaki bakiye, bankanıza aktarım süresini beklemeksizin elinize geçmiş olur.

The Payability Seller Card (Satıcı Kartı)

Hafta sonları ve tatil günleri de dahil olmak üzere Visa’nın kabul edildiği her yerde kullanabileceğiniz bir kredi kartına sahip olursunuz.

Payability’ye kaydolduğunuzda, yukarıdaki üç çözümlerden sadece birini kullanmakla sınırlanmazsınız. Birçok pazar yeri satıcısı, işlerini büyütmek için bu üç çözümü birlikte kullanır. Diğer finansman seçeneklerinden farklı olarak Payability, kredini notunuzla ilgilenmez. Ayrıca platforma başvuru aşamasında banka hesap özetleri veya vergi belgeleri istemez. Onay, hesap sağlığı ve satış performansına dayalıdır, bu nedenle uygulama sorunsuzdur. Eğer iyi bir ciroya sahipseniz ve satış hacminiz iyiyse hesabınız 24 saat içinde finansman için onaylanabilir.

Sıkça Sorulan Sorular ve Yanıtlar

Payability Instant Access Komisyon Oranları Nedir?

Payability, brüt satışlarınızın %2’si oranında sabit bir komisyon alır. Örneğin, %2’lik özel bir ücrete hak kazanan bir Amazon Satıcısıysanız ve bir ödeme döneminde brüt satışlarınız 10.000 ABD Doları ise, ertesi gün günlük ödemeleri almak için 200 ABD Doları ücret ödersiniz.

Ödemeler Ne Zaman Yapılır?

Hesabınız uygun görüldüğü taktirde 24 saatten kısa sürede onaylanır. Fon tanımlandığında ve hesabınız verify olduğunda her sabah, bir önceki günün ödemeleri Payability hesabınıza geçer. Hesabınıza aktarılan bakiyeniz, Satıcı Kartınızda hemen harcamanız veya banka hesabınıza aktarmanız için hazır hazır bir biçimde panelinize yüklenir.

Onay ve Katılım Şartları Nelerdir?

Payability’nin  minimum gereksinimlerini karşılamak için her ay 2.000 doların üzerinde satış yapıyor olmanız, 90 günlük satış geçmişine sahip olmanız ve iyi performans satış performansına sahip olmanız gerekir.

ABD Dışı Satıcılara ve Vatandaşlara Onay Veriyor Mu?

Evet onay verir. Eğer bulunduğunuz ülkede bir şirketiniz varsa, Amazon.com’da satış yapıyorsanız ve USD alabildiğiniz banka hesabınız varsa uygun görüldüğünüz taktirde onay alırsınız.

 

Not : Payability ile ilgili herhangi bir ortaklığımız bulunmamaktadır. Sadece, son dönemde global anlamda e-ticaret yapan girişimcilerden gelen kredi nasıl alınır soruları üzerine bu şirketi araştırıp, kısa bir inceleme yazısı yazarak bilgi aktarmak istedik. Detaylar ve başvuru için web sitelerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu yazıyı puanla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Ziyaretçi Yorumları ↴

3 Yorum. Yeni Yorum

  • ihtiyacı olacaklar için çok harika bir yazı, teşekkürler. (ben başka sebeplerden şirketimi kapattım. bana lazım değil şu an bu bilgi. ama yorumlar boş kalmasın, bi teşekkür yazayım dedim.)

    Cevapla
  • Gerrçekten yine efsane bir yazıya imza atmışsınız. Harikasınız, kaleminize ve emeğinize sağlık!

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Müşteri Yorumları

Startupsole
5.0
Based on 22 reviews
powered by Google
Orhan Kurtulan
Orhan Kurtulan
18:00 30 Nov 21
Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Bilgi ve tecrübelerini aktardıkları web sitelerinde eşsiz bilgiler öğrendim ve... kendileri ile iletişime geçtikten sonra da her türlü desteği verdiler.Devamını Oku
Resul Pakır
Resul Pakır
05:22 04 Nov 21
Çok ilgili bir şirket, tüm çalışanlara ayrı ayrı teşekkür ederim, süreci çok hızlı bitirdiler.
Burak özgün
Burak özgün
18:05 03 Nov 21
USA'da şirket kurma işlemlerine başladığımız ilk günden kuruluş işlemlerinin tamamlandığı son güne kadar gösterdikleri... ilgi ve alakadan dolayı Startupsole ekibine çok teşekkür ederim.24/7 ulaşabileceğiniz, sorduğunuz istisnasız her soruya cevap bulabileceğiniz ve yardımlarına başvurup sonucu gördükten sonra kesinlikle memnun kalacağınız bir ekip Startupsole.Emeğiniz ve özenli çalışmanızdan dolayı tekrar çok teşekkürler ederim.Devamını Oku
Ferhat Ozal
Ferhat Ozal
20:27 01 Nov 21
Şirket kurma işlemlerini çok basitleştiren bir şirket. Amerika'da şirket kurma gibi bir planınız varsa gönül rahatlığı... ile Startupsole ekibiyle çalışabilirsiniz.Devamını Oku
TOLGA DURUKAN
TOLGA DURUKAN
15:51 17 Oct 21
Bu kadar değerli bilgiyi, bu kadar güzel açıklayıp bizlere yardımcı olduğunuz için sizlere teşekkürü bir borç biliyorum.
Pınar Yükselci
Pınar Yükselci
07:06 12 Oct 21
Startupsole dan aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Amerika da şirket kurulumu işlemim sorunsuz ve hızlı şekilde... gerçekleşti. Bu süreçte her zaman ve çok hızlı sorularımı cevapladılar ve yardımcı oldular.TeşekkürlerDevamını Oku
Mertcan Öz
Mertcan Öz
10:42 26 Aug 21
Ellerinden gelen herşeyi yapmaya çalışarak sizi yönlendiren günün her saatinde size destek olan kaliteli ve bilgili... insanlar.. yardımları ve destekleri için birkez daha buradan çok teşekkür ederim.Devamını Oku
Batuhan Şengür
Batuhan Şengür
13:22 20 Aug 21
SoleStartup Ekibine ve Özellikle Muhammet Bey'e desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim. SoleStartup yayınladığı... bilgiler ve Muhammet Bey'in desteği sayesinde Şirketimizi çok uygun fiyatlara kurduk ve Amerika'da aktif olarak hizmet veriyoruz. Aylardır Amerika'da şirket kurulumu ve diğer süreçleri araştırıyordum. Taki SoleStartup 'a rastlayıncaya kadar. İddia ediyorum İnternet üzerinde ki en açıklayıcı ve doğru bilgiler bu sitede.Buradan da tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.Devamını Oku
Diğer Değerlendirmeler
js_loader

Yenilikleri Kaçırmayın!

E-Postanızı bırakarak bloga abone olun. Böylece yeni yazıları kaçırmadan takip edebilirsiniz.

Menü

39$'a LLC KURULUMU BAŞLATIN

Northwest ile LLC Kampanyasından Faydalanın