14 Yorum

15$’a Wyoming Posta Yönlendirme için Adres Almak

15 dolara abd posta adresi almak 15$'a Wyoming Posta Yönlendirme için Adres Almak

Bu rehberde, şirket kurulumunda adres gösterebileceğiniz, noter onayı, USPS Form 1583 vs. istemeyen ve tek seferlik bir ödeme ile (15$) ömür boyu kullanabileceğiniz bir posta yönlendirme hizmetinden bahsedeceğim.

Bu adrese tüm eyaletlerde şirket kurabilirsiniz. Şirketi kurduğunuz eyalet ile posta adresinizin aynı eyalette olma şartı yok. Örneğin şirketinizi Kentucky’de kuracaksanız, şirketin posta adresi Wyoming veya başka bir eyalette olabilir.

Bu firma, wyomingmailforwarding.com

Üye olup 15 dolarlık bu paketi satın adlığınızda size bir panel veriyorlar be bir mühlet sonra size tanımlanan adresi e-posta ile teslim ediyorlar. 30 N Gould St Sheridan, WY 82801 gibi bir adres tahsis ediliyor ama suit numaranız size e-posta ile bildiriliyor yani değişken.

Kayıt olduktan 1 iş günü sonra e-posta ile size atanan suit numarası içerikli adresinizi gönderiyorlar. Eğer e-posta gelmezse mail atın adresinizi suit no ile birlikte verecekler ama en geç 1 iş günü sonra gönderiyorlar. Bu posta adresine gelen evrakları tarayıp panelinize yüklüyorlar. Eğer evrak gelmezse para ödemiyorsunuz ve ödediğiniz 15$ baki kalıyor ve hesabınız her daim aktif kalıyor.

Bu arada ilk gelen postanızın taramasını ücretsiz yapıyorlar yani ilk posta için ödeme yapmıyorsunuz.

Wyoming Mail Forwarding Özellikleri

 • Ücretsiz posta adresi olarak kullanabiliyorsunuz
 • Üye olduktan sonra ilk yönlendirme (10$ değerinde) ücretsiz hediye sonrakiler isteğe bağlı fiziksel veya dijital yönlendirme yapıyorlar
 • Bu adrese LLC şirket kurabilirsiniz
 • Adres Wyoming eyaletindedir
 • Her eyalette şirket kurarken bu adresi gösterebiliyorsunuz
 • Kullandıkça öde sistemi. Size gelen posta başına 10$ karşılığında tarayıp panele yüklüyorlar
 • Gelen posta aynı gün açılıp taranıyor
 • Orijinal postayı ikamet adresinize yönlendirmelerini isterseniz posta başına 15 dolar (İlk yönlendirme ücretsiz)
 • Yıllık veya aylık ücret yok
 • Tek seferlik 15$ kurulum ücreti ile ömür boyu kullanın
 • Büyük paket veya koli kabul etmiyorlar
 • Postalar 60 gün arşivde bekletiliyor sonra imha ediliyor

Nasıl Kaydolunur?

Kayıt aşamasını ve süreci öğrenmek için hemen kendi adıma gerçek bir hesap açıp 15$ ödeyerek bir kayıt oluşturdum. Bu esnada attığım adımların ekran görüntüsünü kaydederek adım adım sürecin nasıl işlediğini buradan paylaşmak istedim.

Öncelikle https://www.wyomingmailforwarding.com/order-service/mail-forwarding linkini tıklayıp kayıt sayfasını görüntüleyin. “START RECEIVING MAIL ANYWHERE” butonuna tıklayarak kayıt ekranına geçin.

amerikada adres almak 15$'a Wyoming Posta Yönlendirme için Adres Almak

Kayıt ekranı oldukça kolay ve tek sayfada olayca kayıt olabiliyorsunuz.

 • Company information bölümüne varsa LLC şirketinizin adını yazın, şirket kurmak için bu adresi alacaksanız kurmayı planladığınız şirketin adını yazın.
 • Business Type kısmına LLC seçin
 • Mail Forwarding Options kısmında ise “Free Wyoming Mail Forwarding” seçin

amerikada adres almak 2 15$'a Wyoming Posta Yönlendirme için Adres Almak

Sayfayı aşağıya doğru kaydırın ve Usefull Items kısmını işaretlemeden hemen alt kısımdaki Contact Information bölümünü doldurun

Adınız, Soyadınız NonUS seçerek cep telefonunuzu girin

amerikada adres almak 3 15$'a Wyoming Posta Yönlendirme için Adres Almak

Sayfayı biraz aşağıya kaydırıp

 • “Mailling Adress” kısmına geldiğinizde Türkiye’de ki ikamet adresinizi girin.
 • Account Information kısmına ise aktif kullandığınız bir mail girin. Size verecekleri online panele erişim için birde şifre belirleyin

 

amerikada adres almak 4 15$'a Wyoming Posta Yönlendirme için Adres Almak

Sayfayı aşağıya kaydırıp son adım olan ödeme kısmını halletmek için ad, soyad, kart numarası, kart CVV ve son kullanım tarihini girin. Toplamda 15$ olan (sizden tek seferlik alınacak ücret) tutarı ödemek için kart bilgilerini girdikten sonra “SUBMIT” butonuna tıklayın.

Not: Ödemelerinizde her zaman sanal kart kullanıp gün sonunda limitinizi sıfırlayın.

amerikada adres almak 5 15$'a Wyoming Posta Yönlendirme için Adres Almak

Ödeme alınırken biraz bekleyin.

amerikada adres almak 6 15$'a Wyoming Posta Yönlendirme için Adres Almak

Ödemeyi yaptıktan sonra aşağıdaki gibi bir admin panele yönlendiriliyorsunuz. Burada gelen postalarınızı, açılacakları ve taranmışları takip edebilirsiniz.

amerikada adres almak 7 15$'a Wyoming Posta Yönlendirme için Adres Almak

Sağ üst kısımdan isminizin yanındaki ok işaretine tıkladığınızda profil ayarlarını yapabileceğiniz bir alan bulunur.

amerikada adres almak 8 15$'a Wyoming Posta Yönlendirme için Adres Almak

Üyelik tamamlandığında size tanımlanan süit numarasını buradan göremiyorsunuz bilginiz olsun. Size gelen E-posta bilgilendirmesinde süit numaranızı içeren tam adresi görebilirsiniz. Eğer e-posta ulaşmaz ise info adresine kısa bir mail yazın mesai saatleri içinde dönüş yaparlar. Genelde ertesi gün mail atarlar.

Yani süit numaranızı içeren böyle bir posta gönderiyorlar. Bunun amacı şirketleri ayrı süit numaralarında barındırmaları böylece karışıklığı önlemiş oluyorlar. Neticede almanız gereken bilgi budur detayları bizi ilgilendirmiyor.

abd posta adresi almak 15$'a Wyoming Posta Yönlendirme için Adres Almak

Kurulum bu kadar. Bu işlemlerden sonra artık Wyoming’de bir posta kutunuz oluyor ve kullandıkça öde sistemi ile posta gelmedikçe hiç bir aylık, yıllık vs. ödeme yapmanıza gerek yok.

Dijital Posta Nasıl Gelir? Nasıl İndirilir?

Bu servise üye olup bir şirket kurulumu yapmıştık sonrasında ise bir başvuru sonucunda evrak gelmesi gerekiyordu. Evrak bir kaç gün içinde geldi.

Önce e-mail ile bilgilendirme iletisi geldi.

amerikada adres almak 9 15$'a Wyoming Posta Yönlendirme için Adres AlmakMailde bir evrak teslim aldıklarından bahsediyorlar ve evrak panele yüklenmiş görünüyor. Hesaba oturum açıp evrağımızı indirebiliyoruz.

Panelde üst menüden Documents e tıklayıp gelen evrakın taranmış haline ulaşabiliyoruz. İlk gönderim ücretsiz olduğu için kilitli durumda değildi yani üzerine tıkladığımda direk olarak açıldı.

Bundan sonrakiler kilitli durumda olacak ve indirmek için 10$ ödeme yapmak gerekecek. Bu arada ıvır zıvır içeren gereksiz promosyon postalarını direk imha ediyorlar yani her belge için para ödemeye gerek kalmıyor. Zaten çok fazla evrak geldiği de yok.

amerikada adres almak 10 15$'a Wyoming Posta Yönlendirme için Adres Almakİsterseniz LLC şirket kurarken buradaki adımları uygulayarak bir adres alabilir ve şirketinizin posta adresi olarak bu adresi kullanabilirsiniz. EIN alırken de, SS4 formuna bu firmadan aldığınız adresi girebilirsiniz. EIN mektubunuzun orijinali buraya ulaştığında isterseniz orijinalini isterseniz de dijital taranmış halini panelinizden vereceğiniz talimat ile teslim alabilirsiniz.

Ayrıca bu şirket Registered agent, EIN, ITIN, Apostil, gibi ek hizmetleri de ücret karşılığı sunuyor. Panelinizden ek hizmet satın alıp talimat verebiliyorsunuz. Eğer böyle bir hizmet alacaksanız öncesinde mail ile iletişime geçip ön bilgi almanızı tavsiye ederim.

Bu yazıyı puanla
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Ziyaretçi Yorumları ↴

14 Yorum. Yeni Yorum

 • merhaba hocam öncelikle verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. şirket kurmak için ilk adımımı attım. posta adresinde süit numarası hem panelde hem de gelen mailde görünmüyor. kendilerine de sorucam ama bilmem gereken bi şey var mı? adımları aynen uyguladım birşey atlamadığımdan eminim

  Cevapla
  • Merhabalar,

   Eger adres kaydini bugun yaptiysaniz bir sonraki gün mail gönderiyorlar gelen mail suit numarasini sizin hesabiniza eklediklerine dair bilgi içeriyor panelde göremezsiniz beklemeniz gerekiyor.

   Her suit numarasi farkli olabiliyor o yuzden genel adreslerini kullanmayin gelecek epostayi bekleyin. Geri dönüş yaparlar ama hafta sonu ve saat farklini da goz önünde bulundurmak gerekiyor.

   Cevapla
 • mert taşci
  10 Nisan 2021 20:17

  abi bi tane daha sorum olucaktı size zahmet cevaplarsanız sevinirim amerikada bir sanal adres kirlamamız gerekiyormuş abritrage yapmak için burdan telefon faturası gibi şeyleri nasıl temin edebilirim veyada öyle bi şansımız varmı teşekkürler

  Cevapla
  • Sorunuzu diğer yorumda yanıtladım:)
   *******
   Merhaba

   Bu şirket sadece posta adresi olarak kullanılabilir fatura saglamaz. Eger fatura istiyorsaniz şirketinizi bir virtual office üzerin kurmanız gerekiyor.

   Aylik 95$ a aşağıdaki şirket size Abd de bir sanal ofis ve faturali bir telefon hatti sağlıyor.

   İlgilenmek isterseniz kendileri ile iletişime geçebilirsiniz.

   http://renaissancecenters.com/

   Cevapla
 • mert taşci
  10 Nisan 2021 20:10

  merhaba abicim amazon elektik su vs. faturası isterse bunları nasıl temin edecğizki burdan

  Cevapla
  • Merhaba

   Bu şirket sadece posta adresi olarak kullanılabilir fatura saglamaz. Eger fatura istiyorsaniz şirketinizi bir virtual office üzerin kurmanız gerekiyor.

   Aylik 95$ a aşağıdaki şirket size Abd de bir sanal ofis ve faturali bir telefon hatti sağlıyor.

   İlgilenmek isterseniz kendileri ile iletişime geçebilirsiniz.

   http://renaissancecenters.com/

   Cevapla
 • Merhabalar Delaware eyaletinde şirketimi kurdum adres olarak Türkiye de yaşadığım adresi belirtmiştim şimdi bu bahsettiğiniz şirket üzerinden adres alarak mevcut kontak adresimi değiştirebilir miyim? bu şekilde EIN başvurusunda kolaylık olacağını dile getirmişsiniz teşekkür ederim. ayrıca bu adres değişimini eyalete mi yoksa aracı register şirketine mi bildirmeliyim

  Cevapla
  • Merhaba,

   Şirket posta adresinizi degistirebiliyorsunuz bunun icin bazi eyaletlerin web siteleri online olarak değişikliğe izin veriyor fakat Delaware icin Registered agent şirketinden destek almanız daha mantıklı olur. Bildiğim kadariyla kendi kendinize değiştiremiyorsunuz.

   Cevapla
 • Ben bugün bu şirketten adres aldım ödeme yaptıktan hemen sonra panelim açıldı. Shopify icin llc kuracağım başka bir şey yapmama gerek var mı? Şirketi bu adres üzerine kurabilir miyim?

  Cevapla
  • Herhangi bir şey yapmaya gerek yok bu adresi ömür boyu kullanabilirsiniz noter vs. istemiyorlar, yani şirketinizi bu adrese kurabilirsiniz. Eger adresinize bir evrak gelirse taratıp panele yüklerler ozaman ödeme yaparsınız ilk gönderim (ulusal posta ile fiziksel gonderim) ücretsizdir isterseniz bu seçeneği de kullanabiliyorsunuz.

   Cevapla
 • Hocam değerli bilgileriniz için çok teşekkürler.

  E-Ticaret mağazama Stripe ödeme ağ geçidini eklemek için ABD de şirket kuracağım. Merak ettiğim ABD de şirket banka hesabındaki paramızı TR ye getirince maliye bir süre sonra bize sormaz mı. Bu paranın vergisini TR de de öde diye. Çifte vergilendirmeyle alakalı bazı yazılar okudum ama. Sizin bir bilginiz var mı bu vergi konusunda?

  Cevapla
  • Rica ederim,

   Cironuza göre durum değişir. Ufak tefek aktarimlarda sorun olmayabilir. Tabiiki surekli olarak düzenli bir sekilde Tr banka hesabiniza nakit akışı olursa belli bir sure sonra takibe girme riski var. Şirketiniz Abd de ama geliriniz bulunduğunuz ülkede ise iki ulke arasi vergi anlasmasina göre verginizi TR de ödemeniz gerekebilir. Tc numaranizla vergi dairesine gidip dilediğiniz zaman gelir verginizi ödeyebilirsiniz. Vergi ile ilgili korkmaniza gerek yok yeterki siz para kazanabilin 🙂 Surekli gelir elde edildiğinde hiç bir sekilde vergiden kaçış olamaz her gelir sahibi işletme gibi bizlerde bir sekilde vergimizi vermekle yükümlüyuz yeterki kazanalim da vergi odeyebilelim

   Cevapla
 • Buradan aldığımız adresle her eyalette sirket kurabiliyor muyuz? Birde adres değişme gibi bir durum olur mu? Teşekkürler.

  Cevapla
  • Evet her eyalet için bu adresi kullanarak LLC kurabilirsiniz. Şirket adresi değişmez çünkü kendileri ile e-posta üzerinden iletişim kurduğumda, 10 yılı aşkın süredir faaliyet gösterdiklerini ve binanın kendilerine ait olduğunu belirttiler. Ayrıca bu şirket bir Registered Agent olduğu için adresleri üzerine cok fazla şirket bulunur ve bu değişiklik kendileri için de çok radikal olur diye düşünüyorum.

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Trustpilot Yorumlarımız

Yenilikleri Kaçırmayın!

E-Postanızı bırakarak bloga abone olun. Böylece yeni yazıları kaçırmadan takip edebilirsiniz.

Menü