LLC Şirketler İçin

Onaylı Stripe Hesabı

Amerika’da bir LLC şirket sahibiyseniz ve EIN ‘niz varsa
sizin için uzaktan online olarak onaylı bir Stripe hesabı açabiliriz.
Kafa karıştırıcı evrak işleri ve gizli ücretler olmadan
hesap açma işlemini sizin için biz yürütelim.

para iade garantisi 200.png Stripe Hesap Açma

%100 Para iade garantisi

Neden Stripe?

Çünkü sanal pos sistemi denilince akla ilk gelen platformdur. Geniş dokümantasyon desteği ve kullanıcı dostu müşteri paneli ile bir çok ödeme alma aracına sahiptir.

Dünyanın en yaygın, en çok tercih edilen ve en güvenli ödeme ağ geçidi olan Stripe’tan doğrulanmış bir hesaba sahip olabilirsiniz. Stripe sayesinde web sitenizden veya herhangi bir e-ticaret sisteminden kredi kartı tahsilatı yapmak mümkün.

Amerika’da bir LLC şirket sahibiyseniz, koşullara uygun bir web siteniz varsa ve EIN atamanız tamamlandıysa, bir iş günü gibi bir sürede hesabınızı doğrulanır ve hemen ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Üstelik herhangi bir sebepten ötürü hesabınız onaylanmazsa hizmet bedelinin tamamını hesabınıza iade ediyoruz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

%100 Memnuniyet Garantisi

Hizmetlerimiz ve desteğimiz %100 memnuniyet garantisi içerir. Stripe hesap açılış sürecinde size tam destek sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

İade Garantili

Herhangi bir sebepten dolayı hesabınız onaylanmazsa hizmet bedelinin tamamını iade ediyoruz. Stripe hesap açma hizmetimiz iade garantilidir.

Hızlı İşleme Alma

Siparişinizi tamamladığınızda WhatsApp üzerinden size ulaşacağız. İşlemler sırasında tüm kontrolün sizde olması için telefonun ve mailinize gelen doğrulama kodlarını alarak Stripe hesabını açıyoruz.

Süreç Nasıl İşliyor?

Stripe hesap açma süreci aşağıdaki gibi işlemektedir.

Stripe hesabı açılabilmesi için bir LLC şirkete ve EIN numarasına ihtiyaç bulunuyor. Eğer bir LLC şirket sahibi değilseniz öncelikle şirket kurulumu yapılması gerekmektedir. LLC şirketiniz yoksa web sitemizdeki hizmetler bölümünden başvuru yaparak bir LLC şirket kurabilir veya ücretsiz rehberlerimizden faydalanarak işlemleri kolaylıkla kendiniz de halledebilirsiniz.

 • Başvuru ve Sipariş

  Öncelikle sipariş formunu doldurarak açılacak Stripe hesabı için gerekli bilgileri bize sağlayın.

 • Gerekli Belgeleri Sağlayın

  Sipariş sonrası size ulaşacağız ve sizden LLC şirket belgenizi, USA alan kodlu telefon numaranızı(varsa), şirketinizin EIN numarasını, kimliğinizin fotoğrafını ve web site adresinizi talep edeceğiz.

 • Şirket Kurulumunu Başlatalım

  Bize sağladığınız bilgiler doğrultusunda eğer web şirketiniz Stripe tarafından uygun bulunursa, hesabınızı 1 iş gününde (bazen daha da kısa sürede) doğrulatacağız. Hesabınız doğrulanır doğrulanmaz web sitenizden ödeme almaya başlayabilirsiniz.

 • Ödemeleri Almaya Başlayın

  Hesabınız doğrulandıktan sonra Stripe panelinden API bilgilerini kolaylıkla alarak ödemeleri toplamaya başlayabilirsiniz.

Hemen sipariş verin, Stripe başvurunuzu tamamlayalım

Kullanıcı Yorumları & Referanslar

Bizden hizmet alan mutlu müşterilere ait yorumlar ve referanslar

Startupsole
5.0
Based on 22 reviews
powered by Google
Orhan Kurtulan
Orhan Kurtulan
18:00 30 Nov 21
Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Bilgi ve tecrübelerini aktardıkları web sitelerinde eşsiz bilgiler öğrendim ve... kendileri ile iletişime geçtikten sonra da her türlü desteği verdiler.Devamını Oku
Resul Pakır
Resul Pakır
05:22 04 Nov 21
Çok ilgili bir şirket, tüm çalışanlara ayrı ayrı teşekkür ederim, süreci çok hızlı bitirdiler.
Burak özgün
Burak özgün
18:05 03 Nov 21
USA'da şirket kurma işlemlerine başladığımız ilk günden kuruluş işlemlerinin tamamlandığı son güne kadar gösterdikleri... ilgi ve alakadan dolayı Startupsole ekibine çok teşekkür ederim.24/7 ulaşabileceğiniz, sorduğunuz istisnasız her soruya cevap bulabileceğiniz ve yardımlarına başvurup sonucu gördükten sonra kesinlikle memnun kalacağınız bir ekip Startupsole.Emeğiniz ve özenli çalışmanızdan dolayı tekrar çok teşekkürler ederim.Devamını Oku
Ferhat Ozal
Ferhat Ozal
20:27 01 Nov 21
Şirket kurma işlemlerini çok basitleştiren bir şirket. Amerika'da şirket kurma gibi bir planınız varsa gönül rahatlığı... ile Startupsole ekibiyle çalışabilirsiniz.Devamını Oku
TOLGA DURUKAN
TOLGA DURUKAN
15:51 17 Oct 21
Bu kadar değerli bilgiyi, bu kadar güzel açıklayıp bizlere yardımcı olduğunuz için sizlere teşekkürü bir borç biliyorum.
Pınar Yükselci
Pınar Yükselci
07:06 12 Oct 21
Startupsole dan aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Amerika da şirket kurulumu işlemim sorunsuz ve hızlı şekilde... gerçekleşti. Bu süreçte her zaman ve çok hızlı sorularımı cevapladılar ve yardımcı oldular.TeşekkürlerDevamını Oku
Mertcan Öz
Mertcan Öz
10:42 26 Aug 21
Ellerinden gelen herşeyi yapmaya çalışarak sizi yönlendiren günün her saatinde size destek olan kaliteli ve bilgili... insanlar.. yardımları ve destekleri için birkez daha buradan çok teşekkür ederim.Devamını Oku
Batuhan Şengür
Batuhan Şengür
13:22 20 Aug 21
SoleStartup Ekibine ve Özellikle Muhammet Bey'e desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim. SoleStartup yayınladığı... bilgiler ve Muhammet Bey'in desteği sayesinde Şirketimizi çok uygun fiyatlara kurduk ve Amerika'da aktif olarak hizmet veriyoruz. Aylardır Amerika'da şirket kurulumu ve diğer süreçleri araştırıyordum. Taki SoleStartup 'a rastlayıncaya kadar. İddia ediyorum İnternet üzerinde ki en açıklayıcı ve doğru bilgiler bu sitede.Buradan da tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.Devamını Oku
Diğer Değerlendirmeler
js_loader

Birden çok platformu destekler

Shopify

Wp / Woocomerce

Magento

Drupal

Joomla

Weebly

Opencart

Wix

Sıkça Sorulan Sorular

Başka sorunuz var mı?

Merak ettiğiniz başka sorular varsa bize ulaşın

Hemen sipariş verin, Stripe başvurunuzu tamamlayalım

Menü