LLC Şirketler İçin

Onaylı Stripe Hesabı

Amerika’da bir LLC şirket sahibiyseniz ve EIN ‘niz varsa
sizin için uzaktan online olarak onaylı bir Stripe hesabı açabiliriz.
Kafa karıştırıcı evrak işleri ve gizli ücretler olmadan
hesap açma işlemini sizin için biz yürütelim.

para iade garantisi 200.png Stripe Hesap Açma

%100 Para iade garantisi

Neden Stripe?

Çünkü sanal pos sistemi denilince akla ilk gelen platformdur. Geniş dokümantasyon desteği ve kullanıcı dostu müşteri paneli ile bir çok ödeme alma aracına sahiptir.

Dünyanın en yaygın, en çok tercih edilen ve en güvenli ödeme ağ geçidi olan Stripe’tan doğrulanmış bir hesaba sahip olabilirsiniz. Stripe sayesinde web sitenizden veya herhangi bir e-ticaret sisteminden kredi kartı tahsilatı yapmak mümkün.

Amerika’da bir LLC şirket sahibiyseniz, koşullara uygun bir web siteniz varsa ve EIN atamanız tamamlandıysa, bir iş günü gibi bir sürede hesabınızı doğrulanır ve hemen ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Üstelik herhangi bir sebepten ötürü hesabınız onaylanmazsa hizmet bedelinin tamamını hesabınıza iade ediyoruz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

%100 Memnuniyet Garantisi

Hizmetlerimiz ve desteğimiz %100 memnuniyet garantisi içerir. Stripe hesap açılış sürecinde size tam destek sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

İade Garantili

Herhangi bir sebepten dolayı hesabınız onaylanmazsa hizmet bedelinin tamamını iade ediyoruz. Stripe hesap açma hizmetimiz iade garantilidir.

Hızlı İşleme Alma

Siparişinizi tamamladığınızda WhatsApp üzerinden size ulaşacağız. İşlemler sırasında tüm kontrolün sizde olması için telefonun ve mailinize gelen doğrulama kodlarını alarak Stripe hesabını açıyoruz.

Süreç Nasıl İşliyor?

Stripe hesap açma süreci aşağıdaki gibi işlemektedir.

Stripe hesabı açılabilmesi için bir LLC şirkete ve EIN numarasına ihtiyaç bulunuyor. Eğer bir LLC şirket sahibi değilseniz öncelikle şirket kurulumu yapılması gerekmektedir. LLC şirketiniz yoksa web sitemizdeki hizmetler bölümünden başvuru yaparak bir LLC şirket kurabilir veya ücretsiz rehberlerimizden faydalanarak işlemleri kolaylıkla kendiniz de halledebilirsiniz.

 • Başvuru ve Sipariş

  Öncelikle sipariş formunu doldurarak açılacak Stripe hesabı için gerekli bilgileri bize sağlayın.

 • Gerekli Belgeleri Sağlayın

  Sipariş sonrası size ulaşacağız ve sizden LLC şirket belgenizi, USA alan kodlu telefon numaranızı(varsa), şirketinizin EIN numarasını, kimliğinizin fotoğrafını ve web site adresinizi talep edeceğiz.

 • Şirket Kurulumunu Başlatalım

  Bize sağladığınız bilgiler doğrultusunda eğer web şirketiniz Stripe tarafından uygun bulunursa, hesabınızı 1 iş gününde (bazen daha da kısa sürede) doğrulatacağız. Hesabınız doğrulanır doğrulanmaz web sitenizden ödeme almaya başlayabilirsiniz.

 • Ödemeleri Almaya Başlayın

  Hesabınız doğrulandıktan sonra Stripe panelinden API bilgilerini kolaylıkla alarak ödemeleri toplamaya başlayabilirsiniz.

Hemen sipariş verin, Stripe başvurunuzu tamamlayalım

Kullanıcı Yorumları & Referanslar

Bizden hizmet alan mutlu müşterilere ait yorumlar ve referanslar

Gokce Gungor
Gokce Gungor
31/01/2023
Startupsole ekibine gerçekten nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum. ABD 'deki şirketimin kurulumu için verdikleri destek paha biçilemez. Hem de ücretsiz. Gündüz-gece farketmeksizin her soruma hem whatsapp hattı, hem de mail üzerinden en yalın ve en doğru yönlendirmeler ile cevap verdiler. Onların sayesinde Amerikada bir şirketim var artık. Hepsine tek tek teşekkür ederim. İyi ki varsınız.
Batuhan B
Batuhan B
30/01/2023
EIN basvurusu icin son derece yardimci oldular. Hizli ve sorunsuz hizmet veriyorlar. Tesekkurler <3
Care Yourself
Care Yourself
20/01/2023
Amerika'da şirket kuracaksanız başvuracağınız tek kaynak şirketin internet sitesi. Size en kolay ve ucuz yolla şirket kurmayı öğretiyorlar. Öğrenmek için vaktiniz yoksa en düşük maliyetle şirketi kuruyorlar. whatsupta çok hızlılar. Gözüm kapalı tavsiye ederim.
S G
S G
11/01/2023
During my company establishment, he had a lot of help and warnings. Definitely a great company, I highly recommend joining and getting mentoring.
Mehmet SARI
Mehmet SARI
10/01/2023
Amerika da şirket kurulumumuz sırasında aldığımız hizmet ve destekten son derece memnun kaldık. Hesaplarımızın açılışına kadar her konuda destekleri harika idi. İyi ki yolumuz kesişmiş diyorum.
Erdem Özveren
Erdem Özveren
06/01/2023
Sitelerinde amerikada şirket kurma ile ilgili aklıma takılan tüm sorulara özel makalelerin oluşu ve danışmanlık yaptıkları halde sorulan her soruya ücretsiz yorumlarda cevap vermeleri, 10/10 hizmet,teşekkürler.

Birden çok platformu destekler

Shopify

Wp / Woocomerce

Magento

Drupal

Joomla

Weebly

Opencart

Wix

Sıkça Sorulan Sorular

Evet gereklidir. Stripe, Türkiye’de ikamet eden kişilere bireysel hesap açmaya izin vermez bu yüzden Amerika’da bir LLC şirkete sahip olmak gerekmektedir.

Evet EIN gereklidir çünkü hesap doğrulama aşaması EIN olmadan geçilemez.

Hem hesabı aktif edebilmek hem de ödemeleri alabilmeniz için bir banka hesabı gereklidir. Bize banka hesap bilgilerini Stripe açılışı sırasında göndermeniz gerekiyor. Stripe, Wise kurumsal, Mercurybank ve Relay Bank platformlarını %100 desteklemektedir. Eğer pasaportunuz varsa Mercurybank veya Relay Bank hesabı açabilirsiniz. Pasaport sahibi değilseniz 1 günde Wise Kurumsal hesabı açabilirsiniz.

Eğer web siteniz Stripe koşullarına uygun bir içeriğe veya yapıya sahipse 24 saatten kısa bir süre içinde onaylanır. Hesabınız onaylanır onaylanmaz ödemeleri almaya başlayabilirsiniz.

Stripe hesabı açarken işletmenizin profil bilgilerini oluşturma  aşamasında sizden bir ABD alan kodlu telefon istenmektedir. Her ne kadar bu telefon hesap doğrulama veya SMS ile oturum açma işlemlerinde kullanılmasa da yine de ilgili alana bir telefon numarası girmek gerekiyor. Bu işlemler için ABd alan kodlu sanal bir telefon numarası satın almanız önerilir.

Evet, Stripe hesap aktivasyonu sırasında kimliğinizi yüklemenizi şart koşmaktadır.

Evet, hesap açarken sizinle iletişim halinde olmamız gerekiyor çünkü cep telefonunuza ve mailinize doğrulama kodları gelecek bu kodları bize iletmenizi isteyeceğiz. Ayrıca hesap açılışı sırasında size bazı sorular sormamız gerekebilir bu yüzden Whatsapp veya online chat sistemimiz üzerinden sizinle iletişim halinde olacağız.

Başvuru formunu doldurup eksiksiz olarak siparişi tamamladığınızda hesap açabilmek için gerekli bilgilerin hemen hemen hepsine sahip oluruz. Özetlemek gerekirse başvuru öncesi aşağıdakiler gerekli olacaktır;

 • LLC şirket adı
 • LLC şirket kurulum belgeleriniz
 • EIN numaranız ve EIN onay belgeniz (Fax veya EIN onay mektubu)
 • Kimlik belgeniz
 • Web site adresiniz
 • ABD alan kodlu telefon
 • E-posta adresiniz

Hayır. Biz muhasebe veya müşavirlik şirketi değiliz bu sebeple muhasebe ve vergi danışmanlığı yetkimiz, buna bağlı hizmetimiz yoktur. Eğer yurt dışında uzman bir müşavirlik şirketi ile anlaşmak isterseniz şirketinizi kurup belirli bir işlem hacmine ulaştıktan  sonra bu sayfadan tavsiye ettiğimiz şirketler ile irtibata geçip yıl sonu vergi beyanınızı vermeleri konusunda hizmet alabilirsiniz.

Evet biz bir Amerikan şirketiyiz hakkımızda sayfamızdan bizim hakkımızda daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Başka sorunuz var mı?

Merak ettiğiniz başka sorular varsa bize ulaşın

Hemen sipariş verin, Stripe başvurunuzu tamamlayalım