StartupSole, Hoşgeldiniz

Bu web sitesinde yeni bir online işe başlamak ve özellikle E-ticaret ve Startup projeleri yürütmek amacıyla, Amerika’ da şirket kurmak için gerekli tüm bilgilere yer vermeye çalışıyoruz.

Startupsole uzun zamandır E-ticaret ve online işler yürüten, alanlarında uzman olan bir grup gönüllü tarafından kuruldu. Amacımız, uzun zamandır edindiğimiz tecrübelerimizi faydalanmak isteyen girişimcilere ücretsiz olarak aktarmaktır. Online platformlarda (facebook grupları, forumlar, telegram grupları gibi) çok fazla bilgi kirliliği olduğu için gerçek bilgileri deneyimledikten sonra veya deneyimleyenlerin geri bildirimlerinden sonra platformumuza eklemeye çalışıyoruz.

Böylece kısıtlı bütçelerle yeni bir işe atılan girişimcilerin, yanlış bilgiler sonucu maddi veya manevi kayıplarını en aza indirmeyi hedefliyoruz.

Sizlere aktaracağımız bilgilerin bir kısmı, kendi deneyimlerimiz olup bazıları da (özellikle vergi konularında) ABD’ deki vergi avukatlarından edindiğimiz bilgilerin derlemesidir. 

Bu web sitesindeki bilgiler ücretsizdir, sadece ortaklık bağlantı linkleri içerir. Bu bağlantı linklerinden elde edilen gelir, siteyi daha büyük kitlelere ulaştırmak ve büyütmek için Google, reklamları ve bazı ücretli web yazılımlarının masraflarını karşılamak için kullanılır. Platformumuzun ana hedefi girişimcilere faydalı ve doğru bilgiyi aktarmak, konular hakkında bilgi alışverişi yapmaktır.

Buradan öğrendiğiniz bilgiler sayesinde yurt içi ve yurt dışında yeni bir online işe atılma, yurt dışında şirket kurma, ödeme alma gibi süreçlerin uygulamasını kendi kendinize yapabileceksiniz.

Aynı zamanda bu blogda bulunan rehberlerdeki yöntemleri uygulayacak vaktiniz yoksa, uygun fiyatlı ek ücretler karşılığında bizden hizmet alabilirsiniz. Almak istediğiniz hizmetlerle ilgili detaylı bilgiler ve fiyatlar Hizmetlerimiz sayfasında mevcuttur.

Herhangi bir sorunuz varsa bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca benzer konularda yayınlamak istediğiniz kanıtlanmış makaleleriniz varsa, info[at]startupsole.com adresine göndererek yayınlanmasını talep edebilirsiniz.

Not: StartupSole bir paylaşım platformudur, hukuki, vergi veya mali tavsiyeler sunmaz. Bu web sitesindeki bilgiler kişisel fikirler olup herhangi bir resmi belge yerine geçmez.