22 Yorum

EIN Hizmeti Başvuru Formu

EIN (Vergi Kimliği) başvurunuzu basitleştirdik. Federal vergi numarası (EIN) başvurunuzda size yardımcı olmak için profesyonel başvuru hizmeti sunuyoruz.

SS4 formu doldurma ve fakslama işlemi sırasında yapacağınız küçük bir hata vergi kimlik numaranızın temin süresini uzatacaktır. SS4 formunu doldurmak ve fakslamak gibi detaylarla uğraşmak istemiyorsanız EIN başvuru hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

IRS yoğunluğundan dolayı yaklaşık 2 ay gibi bir sürede gelen EIN için, başvuru sırasında hata yapma şansınız yok. Süreler Covid 19 salgını yüzünden oldukça uzun.  Başvuru için SS4 formu yazarken yapacağınız küçük bir  hata, size tekrardan iki aylık bir bekleme süresine mal olur.

EIN numarasi almak ve ücretli EIN hizmeti

Zaman kaybetmemek ve riske girmemek için bizden, uygun fiyata EIN başvuru hizmeti alabilirsiniz.

Aşağıdaki başvuru formunu doldurup 29$ lık ödemeyi yapar yapmaz SS4 formunuzu doldurup başvuru sürecini hemen başlatabiliriz

Önemli Bilgi

EIN başvurusu yapılabilmesi için LLC şirketinizin kurulmuş olması ve şirket kurulum belgenizin gelmiş olması gerekmektedir. Aşağıdaki formda bulunan ilgili alana şirket kurulum belgenizi başvuru esnasında yüklemeniz gerekmektedir.

Avantajlar

 • Doğru Dosyalama

  SS4 formunu doğru bir şekilde doldurup sizin için IRS’ye fakslıyoruz. Süreler uzun olduğu için hata yapma şansınız yok.

 • Faks Numarası için Aylık 6$ Avantaj

  EIN gelme süreci iki ay veya daha fazla sürebiliyor bu süre zarfında her ay 5,99$ tasarruf edersiniz. 2 ayı aştığında 18$ tasarruf etmiş olursunuz

 • EIN Sonucu Takibi

  Faksımız sürekli açık ve takipteyiz. EIN sonucunuzu takip ediyoruz ve gelir gelmez size haber vererek dijital olarak teslim ediyoruz

 • En Uygun Fiyat

  EIN için SS4 formu doldurma ve IRS ye fakslama hizmetinde en uygun fiyat garantisi. Piyasa da bu hizmet 50$ ile 250$ arasındadır

Basitleştirilmiş EIN Başvuru Formunu Doldurun

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz ve doğru olarak doldurun. Başvurunuzu alır almaz sizin için SS4 formunu dolduracağız ve imzanızı takiben vakit kaybetmeden IRS’ye fakslayacağız. Başvuru sonucu gelir gelmez sizi E-posta ve  Whatsapp üzerinden bilgilendireceğiz.

1)ŞİRKET BİLGİLERİ

Amerika'da kurduğunuz şirkete ait detayları girin


2)ŞİRKET ADRESİ

Şirketinizi kurduğunuz Amerika posta adresiniz


3)KİŞİSEL BİLGİLER


4)TÜRKİYE İKAMET ADRESİNİZ


5)SİPARİŞ VE ÖDEME


FİYAT: $29.00

Müşteri Yorumları

Bizden EIN hizmeti alan bazı müşteri yorumları

22 Yorum. Yeni Yorum

 • Merhaba herkese!

  Bu kadar güzel hazırlanan bir web sitesini görmek beni son derece sevindirmişti. Şirket kurulumunu gerçekleştirdikten sonra EIN başvurusunu özellikle StartupSole ile yapmak istedim. Son derece yardımsever ve hızlılar. İşlerini çok ciddiye alarak yaptıkları konusunda emin olabilirsiniz. EIN Fax geri dönüşünü aldık, postayı bekliyoruz muhtemelen kısa bir süre sonra gelecektir.

  Kafasında soruları olan arkadaşlar gönül rahatlığıyla bu hizmeti alabilir.

  Tekrardan StartupSole ekibine teşekkür ederim.

  Cevapla
  • Hayırlı olsun Mahmut bey 12 günde geldi ein artık oldukça hizlandi. Güzel yorumunuz için biz teşekkür ederiz. Bizi tercih ettiğiniz icin teşekkürler tekrar çalışmak uzere..

   Cevapla
 • Ein başvurumuzu arkadaşımla beraber 19 haziranda yaptık. 7 temmuzda elimize ulaştı. Muhammet Bey’e ve ekip arkadaşlarına teşekkür ederiz.

  Cevapla
 • An itibari ile evraklarımı IRS’e eksiksiz faxladıkları için startupsole ekibine teşekkürlerimi sunarım! Umarım bir aksilik olmaz ise işlemimin sonucunu bu metnin altına ekleyeceğim.
  Saygılarımla!

  Cevapla
  • Doğan Erdi
   7 Temmuz 2021 23:25

   Gerçekten müthiş bir deneyimdi benim için “daha yolun başında olsakta! :)” Ben Ein hizmetini startupsole aracılığı ile aldım, dedikleri gibi 21 gün içerisinde elime ulaştı ve ayrıca böyle bir hizmeti türkiyede sundukları içinde ayrıca kendilerine çok teşekkür ederim! İyiki varsınız…

   Cevapla
 • EIN numarasını sorunsuz bir şekilde almamı sağladınız. İlginizden dolayı ayrıca teşekkür ederim.

  Cevapla
 • Çok ilgili alakalı her konuda destek olan bir firma kesinlikle tercih edilme sebebi teşekkür ederim herşey için

  Cevapla
 • 3 ay demişlerdi ama okadar sürmeden geldi. Ein icin bu sayfadan başvuru yaptım ve tam 5 dk sonra formu imzalamam için gönderdiler. İmzalayıp kendilerine gönderdim hemen fax iletildi raporu aldim. Ekibe özenli çalışmalarından ve hızlı organize olmalarından dolayı teşekkür ederim. Tavsiye edebilirim hizmet alabilirsiniz hic şüpheniz olmasın.

  Cevapla
  • Yorumunuz ve olumlu referansınız için teşekkürler. Memnun kalmanız sevindirici, kontrol ettiğimde EIN’ niz başvurudan sonra 38. günde gelmiş bu süre gayet iyi.
   Bol şanslar dilerim.

   Cevapla
 • Ben şahsen başvuruyu kendim yaptım ancak 3 aylık bir süre sonra ein geldi bu süre zarfında zaten 15 dolar fax servisine ücret ödedim. Bence kimse riske girmesin ve hizmeti alsın. Benim başvurduğum zamanda bu hizmet olsaydı kesinlikle alırdım.

  Cevapla
 • fax maliyetine ve riske bakılırsa bu hizmeti alacağım gibi görünüyor şirketim bu hafta kuruluyor evraklarım geldiğinde sipariş edeceğim.

  Cevapla
 • Ein desteği aldım aynı gün imzama sunuldu ve faxlandi. Nazmi bey oldukça ilgili bir arkadaş her sorumu yanitladi birsz bunaltmis olabilirim kendisini 🙂 Buradan teşekkür etmek istedim.

  Cevapla
 • Yakın iletişimde bulunarak her turlu Konuda destek olduklariul için startup sole ekibine çok teşekkur ediyorum.

  Cevapla
 • EIN başvuru hizmeti aldım sağolsunlar aynı gün faks ile başvurumu yaptılar. Gerek mail gerek whatsapp üzerinden her adımda bilgi verip faks iletim raporunu tarafıma teslim ettiler. Teşekkürlerimi sunarım

  Cevapla
  • Kaç gün de geldi

   Cevapla
   • Engin bey selamlar,

    Ein hizmetimiz daha yeni başladı ve Ceyhan bey için başvuruyu iki gün önce gönderdik. Yaklaşık 40 gün civari Ein’si gelen arkadaşlarlar var. Bu süreyi düşüremiyoruz ne yazikki ama geri dönmemesi için en doğru şekilde başvuruları yapmaya çalışıyoruz.

    Cevapla
    • Tr de bir şirket kurdum 2-3 yıl önce ofis kirası muhasebecisi vergisi bagkuru derken nerden baksan ayda 4-5 bin tl cepten havadan çıkıyordu, dolar bu seviyelerdeyken hele tr de şirket kurmakta maaşlı çalışmakta saçma. Çalıştığım firmada direktör maaşı 20 bin – 30 bin tl onlar bile dolar hesabına vurunca 2-3 bin dolara çalışıyor amerikada kurarsam ein desteği alacağım sizden mutlaka

     Cevapla
     • Haklısınız ülkemizde sosyal güvence, stopaj ve muhasebe gibi sabit giderler oldukça iş yapmak her zaman zor. Ne zaman isterseniz destek oluruz. Kolaylıklar dileriz.

      Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü