43 Yorum

EIN Hizmeti Başvuru Formu

EIN (Vergi Kimliği) başvurunuzu basitleştirdik. Federal vergi numarası (EIN) başvurunuzda size yardımcı olmak için profesyonel başvuru hizmeti sunuyoruz.

SS4 formu doldurma ve fakslama işlemi sırasında yapacağınız küçük bir hata vergi kimlik numaranızın temin süresini uzatacaktır. SS4 formunu doldurmak ve fakslamak gibi detaylarla uğraşmak istemiyorsanız EIN başvuru hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

IRS yoğunluğundan dolayı yaklaşık 2 ay gibi bir sürede gelen EIN için, başvuru sırasında hata yapma şansınız yok. Süreler Covid 19 salgını yüzünden oldukça uzun.  Başvuru için SS4 formu yazarken yapacağınız küçük bir  hata, size tekrardan iki aylık bir bekleme süresine mal olur.

EIN numarasi almak ve ücretli EIN hizmeti

Zaman kaybetmemek ve riske girmemek için bizden, uygun fiyata EIN başvuru hizmeti alabilirsiniz.

Aşağıdaki başvuru formunu doldurup ödemeyi yapar yapmaz, SS4 formunuzu doldurup başvuru sürecini hemen başlatabiliriz

Önemli Bilgi

EIN başvurusu yapılabilmesi için LLC şirketinizin kurulmuş olması ve şirket kurulum belgenizin gelmiş olması gerekmektedir. Aşağıdaki formda bulunan ilgili alana şirket kurulum belgenizi başvuru esnasında yüklemeniz gerekmektedir.

Avantajlar

 • Doğru Dosyalama

  SS4 formunu doğru bir şekilde doldurup sizin için IRS’ye fakslıyoruz. Süreler uzun olduğu için hata yapma şansınız yok.

 • Faks Numarası için Aylık 6$ Avantaj

  EIN gelme süreci iki ay veya daha fazla sürebiliyor bu süre zarfında her ay 5,99$ tasarruf edersiniz. 2 ayı aştığında 18$ tasarruf etmiş olursunuz

 • EIN Sonucu Takibi

  Faksımız sürekli açık ve takipteyiz. EIN sonucunuzu takip ediyoruz ve gelir gelmez size haber vererek dijital olarak teslim ediyoruz

 • En Uygun Fiyat

  EIN için SS4 formu doldurma ve IRS ye fakslama hizmetinde en uygun fiyat garantisi. Piyasa da bu hizmet 50$ ile 250$ arasındadır

Basitleştirilmiş EIN Başvuru Formunu Doldurun

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz ve doğru olarak doldurun. Başvurunuzu alır almaz sizin için SS4 formunu dolduracağız ve imzanızı takiben vakit kaybetmeden IRS’ye fakslayacağız. Başvuru sonucu gelir gelmez sizi E-posta ve  Whatsapp üzerinden bilgilendireceğiz.

Startupsole.com,  müşterilerin IRS’den İşveren Kimlik Numaralarını (EIN) almalarına yardımcı olmak için Üçüncü Taraf Vekili olarak hareket eden bir uygulama yardım ve dosyalama hizmetidir. Bu web sitesi İç Gelir Servisi veya diğer herhangi bir federal veya eyalet kuruluşuyla bağlantılı değildir, hiç bir ilişiği bulunmamaktadır. Hukuki, mali veya diğer profesyonel tavsiyelerde bulunmuyoruz. Biz bir hukuk veya muhasebe firması değiliz ve bunlara da bağlı değiliz. Bu sayfanın kullanıcıları, EIN numarası başvurusunu kendi başlarına ücretsiz olarak tamamlamak isterlerse IRS’ ye bir form göndererek bunu yapabilirler. Bu işi kendi başına başaramayan kişiler bizden yardım veya basitleştirilmiş bir desteği gönüllü olarak almayı taahhüt ediyor.

Müşteri Yorumları

Bizden hizmet alan müşterilerimize ait yorumlar ve referanslar

Cahangir Mustafayev
Cahangir Mustafayev
13/07/2023
Çok kolay
Erkan Ertugrul
Erkan Ertugrul
11/07/2023
Bu kadar hizli bir ekiple calisma deneyimine sahip oldugum icin cok memnunum . Tesekkurler hizli cozumleriniz icin .
Ali egemen Oğuz
Ali egemen Oğuz
04/07/2023
Merhabalar 30/03/2023 tarihinde startupsole ekibiyle başladttığım abd de şirket kuruluş,banka hesabı açılışı,kredi kartlı tahsilat yöntemi kurulum sürecinin sonuna gelmiş bulunmaktayım. Yorum ve geri bildirim için gecikmeden dolayı startup sole ekibinden af diliyorum. Sürecin her aşamasında saat kaç olursa olsun bana sabırla cevap verdiler. Her endişemi ikna edici ve dayanaklı cevaplarla temellendirdiler. Bana destek olan NAZMİ beye anlayışı ve nazik yaklaşımı için çok ama çok teşekkür ederim. Bana destek oldukları ve yardımlarını esirgemedikleri için minnettarım. Ayrıca süreçte emin olun yerinizden kalmanıza bile gerek kalmayacak umarım yazdıklarım endişeleri ve soruları olanların içini rahatlatmıştır. Saygılarımla
Emine Dedeler
Emine Dedeler
22/06/2023
LLC şirketim için Stripe hesabı açmak üzere kendilerine ulaştım. Tüm belgelerim mevcut olduğu için Stripe hesabım 1.5 saat gibi çok kısa bir sürede aktifleştirildi. Web siteme entegre bir ödeme alt yapısı olmadığı için link üzerinden ödeme alımını adım adım uzaktan bağlantı yolu ile gösterdiler. Emekleri için çok teşekkür ederim
Emre Sipahioğlu
Emre Sipahioğlu
19/06/2023
adeta bir ansiklopedi..
Luminous Cat
Luminous Cat
16/06/2023
Tesekkurler. Hızlı hizmet sirket kurulumu bu kadar kolay mıydı diye soruyorunuz kendinize ayrıca ekip çok hızlı ve yardımsever
Bunyamin Erkaya
Bunyamin Erkaya
15/06/2023
Merhaba. Startupsole Referansı ile Northwest Agent firmasından LLC şirket kurulumu için 15.06.2023 tarihinde hizmet aldım. 16.06.2023 tarihinde yani 24 saat içerisinde şirketim kuruldu ve ücretsiz EIN numarası için yapmam gereken adımları tamamladık, SS-4 Formum Startupsole tarafından fax ile gönderildi. Bu kadar hızlı ve basit bir şekilde şirket kurulabildiğini bilmiyordum. Startupsole ekibinin yardımseverliğinden, hızlı ve yerinde hizmet sağlamalarından, şeffaflıklarından, bilgi düzeylerinden dolayı çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar <3
MFatih
MFatih
15/06/2023
Abd’de şirket kurmak ve süreçler hakkında her aşamada bilgilendirme yaptılar. Ein numarası almak için saatlerce video izledim, araştırma yaptım. En basitinden Startupsole üzerinden başvurumu tamamladım. Fax çekme gibi dertlerim olmadı. Başvuru gitti mi gitmedi mi tereddüdü yaşamadım. Şirket açılışını da verdikleri linkle indirimli bir şekilde tamamladım. İlgi ve alakaları için teşekkür ederim.
Görkem Sezgin
Görkem Sezgin
14/06/2023
Tek kelime ile "harika" Hizmet almayi dusunen herkese kesinlikle tavsiye ederim. Hizli ve ilgililer. Sureci bastan sona profesyonel bir sekilde ilerlettiler. Ayrica hicbir sorunuz cevapsiz kalmiyor. Her sey icin cok tesekkur ediyorum..
YESIM YESIM
YESIM YESIM
08/06/2023
Desteğiniz için çooook tşkl Nazmi bey. Tüm adımlarda sorunsuz ilerledim desteğiniz sayesinde.

43 Yorum. Yeni Yorum

 • Bugun Ein fax yolu ile geldi. Faxfsn sonra bu ein ile banka hesabı ve stripe acabilirmiuim. Resmi henüz sirket adresine gelmedi

  Cevapla
 • Batuhan
  1 Mart 2023

  İlgili ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Tam 1 ayda EIN numarası elime ulaştı. Ayrıca hazırladığınız içerikler ise çok başarılı.

  Cevapla
 • Bu ayın 8’inde EIN formu fakslandı. Bugün 20. Gün EIN gelmedi. Çok uzun sürdü açıkçası. Merak etmiyor da değilim. Çünkü, 3-5 günde arkadaşlarımın EIN’leri ellerine ulaşmış. Vergi dönemi olsa da bu kadar uzaması beni endişelendiriyor. Konuyla alakalı IRS’e tekrar hatırlatma yaparsanız çok memnun olacağım. Sizden haber bekliyorum.

  Cevapla
  • Merhaba,

   Endişe etmeniz gereken bir durum yok su ana dek cok fazla başvuru yaptik ve sonuclanmayan hic bir ein numarası olmadi. Bu süreçte 3 gun içinde gelen ein miz de olmadi en erken 3 haftada sonuç alınıyor bu sure bazen 6 haftayi da bulabiliyor ama bir sekilde gelir merak etmeyin.

   Muhtemelen kisa zaman içinde ein niz atanmis olur siz bir kac gunde bir sirket posta adresinizi kontrol.edin bazen fax tan once adrese gonderim yapabiliyorlar.

   Cevapla
 • Ayın 8’inde IRS’e fakslanmış görünüyor panelde SS4 formu. Bugün ayın 15’i.Arkadaşların 3-4 güne gelmiş EIN ‘leri. Ne kadar zaman alacak takriben elime ulaşması?

  Cevapla
  • EIN sonuçlanması 2 ila 6 hafta arasında sürebiliyor tamamen IRS yoğunluğuna bağlı bir süreç. Şuan ABD’de vergi dönemi olduğu için süreç uzuyor daha evvel yapılan başvuruların 3-5 gün içinde sonuçlandığı da oldu.
   Bazen EIN ataması yapıp FAX ile bilgi veriyorlar bazen de FAX’tan önce ABD iş adresinize EIN mektubu olarak gönderiyorlar. Bu süreçte siz aralıklı olarak iş adresinize bir posta gelmiş mi kontrol edin. Zaten FAX yoluyla bize daha evvel teslim ettiklerinde sizi anlık bilgilendiriyoruz.

   Cevapla
 • Kredi kartı ile ödeme yapılabiliyor mu? Anti parantez, stripe denilmiş çünkü.

  Cevapla
 • Ein hizmeti aldim profesyonel bir sekilde çalışıyorlar herkese tavsiye edebilirim. Stripe ve banka hesaplarımı 2 güde doğruladım starupsole ekibine sonsuz teşekkürler.

  Cevapla
 • EIN başvuru hizmetinden faydalandım. Aynı gün içerisinde geri dönüş yapıldı ve hızlı bir şekilde işleme alındı. İşlemler hakkında bilgileri mail yoluyla aksatmadan bilgilendirildi ve işlemlerim tamamlandı. Teşekkür ederim.

  Cevapla
 • Türkiye de benzeri olmayan, güvenilir yabancı kaynaklardan değerli bilgileri bizim için derleyip, şirket kurmak, iş hayatına atilmak isteyen bizler için ışık kaynağı oldu. İlgi, saygi, dogru yönlendirme ve tecrübe ile birlikte bence alanında başka bir firma daha yok. İçtenlikle yazıyorum, yillardir cozum aradığım sorunları sayenizde cozebildigim için tüm hizmetleriniz ve emekleriniz için gerçekten çok teşekkür ederim.

  Cevapla
 • Batuhan Şengür
  20 Ağustos 2021

  SoleStartup Ekibine ve Özellikle Muhammet Bey’e desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim. SoleStartup yayınladığı bilgiler ve Muhammet Bey’in desteği sayesinde Şirketimizi çok uygun fiyatlara kurduk ve Amerika’da aktif olarak hizmet veriyoruz. Aylardır Amerika’da şirket kurulumu ve diğer süreçleri araştırıyordum. Taki SoleStartup ‘a rastlayıncaya kadar. İddia ediyorum İnternet üzerinde ki en açıklayıcı ve doğru bilgiler bu sitede.

  Buradan da tekrar tekrar teşekkür ederim.
  Başarılarınızın devamını dilerim.

  Cevapla
  • Merhaba Batuhan bey,

   Değerli yorumunuz için bizler teşekkür ederiz. Sizlerle tanışmak ve birlikte çalışmak oldukça keyifliydi. Yeni işinizde başarılar diler, yeni projelerde her zaman desteğe hazır olduğumuzu belirtmek isteriz. Bol şanslar.

   Cevapla
 • Tolga Eligül
  20 Ağustos 2021

  Şirket kurma, alternatif seçenekleri degerlendirme ve yonlendirmeleriyle, yabancısı olduğum bu konuda cok yardımcı oldular. Teşekkür ederim

  Cevapla
 • Kendim 15 senedir Cin’de yasiyorum. Tesaduf siteyi bulduktan sonra bilgileri cok detayli ve yararli buldum. Ufakta olsa katkim olsun diye EIN hizmetinden yararlandim. Guvenle kullanabilirsiniz hizmeti. 24 saat icerisinde basvurum yapildi, adim adim her sekmede email ile bana haber verildi, EIN numarasi kendilerine ulastiktan sonra da, hemen bana iletildi.

  Cevapla
 • Merhaba herkese!

  Bu kadar güzel hazırlanan bir web sitesini görmek beni son derece sevindirmişti. Şirket kurulumunu gerçekleştirdikten sonra EIN başvurusunu özellikle StartupSole ile yapmak istedim. Son derece yardımsever ve hızlılar. İşlerini çok ciddiye alarak yaptıkları konusunda emin olabilirsiniz. EIN Fax geri dönüşünü aldık, postayı bekliyoruz muhtemelen kısa bir süre sonra gelecektir.

  Kafasında soruları olan arkadaşlar gönül rahatlığıyla bu hizmeti alabilir.

  Tekrardan StartupSole ekibine teşekkür ederim.

  Cevapla
  • Hayırlı olsun Mahmut bey 12 günde geldi ein artık oldukça hizlandi. Güzel yorumunuz için biz teşekkür ederiz. Bizi tercih ettiğiniz icin teşekkürler tekrar çalışmak uzere..

   Cevapla
 • Ein başvurumuzu arkadaşımla beraber 19 haziranda yaptık. 7 temmuzda elimize ulaştı. Muhammet Bey’e ve ekip arkadaşlarına teşekkür ederiz.

  Cevapla
 • Doğan Erdi
  16 Haziran 2021

  An itibari ile evraklarımı IRS’e eksiksiz faxladıkları için startupsole ekibine teşekkürlerimi sunarım! Umarım bir aksilik olmaz ise işlemimin sonucunu bu metnin altına ekleyeceğim.
  Saygılarımla!

  Cevapla
  • Doğan Erdi
   7 Temmuz 2021

   Gerçekten müthiş bir deneyimdi benim için “daha yolun başında olsakta! :)” Ben Ein hizmetini startupsole aracılığı ile aldım, dedikleri gibi 21 gün içerisinde elime ulaştı ve ayrıca böyle bir hizmeti türkiyede sundukları içinde ayrıca kendilerine çok teşekkür ederim! İyiki varsınız…

   Cevapla
 • EIN numarasını sorunsuz bir şekilde almamı sağladınız. İlginizden dolayı ayrıca teşekkür ederim.

  Cevapla
 • Çok ilgili alakalı her konuda destek olan bir firma kesinlikle tercih edilme sebebi teşekkür ederim herşey için

  Cevapla
 • 3 ay demişlerdi ama okadar sürmeden geldi. Ein icin bu sayfadan başvuru yaptım ve tam 5 dk sonra formu imzalamam için gönderdiler. İmzalayıp kendilerine gönderdim hemen fax iletildi raporu aldim. Ekibe özenli çalışmalarından ve hızlı organize olmalarından dolayı teşekkür ederim. Tavsiye edebilirim hizmet alabilirsiniz hic şüpheniz olmasın.

  Cevapla
  • Yorumunuz ve olumlu referansınız için teşekkürler. Memnun kalmanız sevindirici, kontrol ettiğimde EIN’ niz başvurudan sonra 38. günde gelmiş bu süre gayet iyi.
   Bol şanslar dilerim.

   Cevapla
 • Abdullah K.
  10 Mayıs 2021

  Ben şahsen başvuruyu kendim yaptım ancak 3 aylık bir süre sonra ein geldi bu süre zarfında zaten 15 dolar fax servisine ücret ödedim. Bence kimse riske girmesin ve hizmeti alsın. Benim başvurduğum zamanda bu hizmet olsaydı kesinlikle alırdım.

  Cevapla
 • fax maliyetine ve riske bakılırsa bu hizmeti alacağım gibi görünüyor şirketim bu hafta kuruluyor evraklarım geldiğinde sipariş edeceğim.

  Cevapla
 • Ein desteği aldım aynı gün imzama sunuldu ve faxlandi. Nazmi bey oldukça ilgili bir arkadaş her sorumu yanitladi birsz bunaltmis olabilirim kendisini 🙂 Buradan teşekkür etmek istedim.

  Cevapla
  • Hayırlı olsun Zafer bey estağfurullah bunaltmak ne demek her zaman sorabilirsiniz. Yorumunuz için ben teşekkür ederim.

   Nazmi.

   Cevapla
 • Yakın iletişimde bulunarak her turlu Konuda destek olduklariul için startup sole ekibine çok teşekkur ediyorum.

  Cevapla
 • EIN başvuru hizmeti aldım sağolsunlar aynı gün faks ile başvurumu yaptılar. Gerek mail gerek whatsapp üzerinden her adımda bilgi verip faks iletim raporunu tarafıma teslim ettiler. Teşekkürlerimi sunarım

  Cevapla
  • Kaç gün de geldi

   Cevapla
   • Engin bey selamlar,

    Ein hizmetimiz daha yeni başladı ve Ceyhan bey için başvuruyu iki gün önce gönderdik. Yaklaşık 40 gün civari Ein’si gelen arkadaşlarlar var. Bu süreyi düşüremiyoruz ne yazikki ama geri dönmemesi için en doğru şekilde başvuruları yapmaya çalışıyoruz.

    Cevapla
    • Tr de bir şirket kurdum 2-3 yıl önce ofis kirası muhasebecisi vergisi bagkuru derken nerden baksan ayda 4-5 bin tl cepten havadan çıkıyordu, dolar bu seviyelerdeyken hele tr de şirket kurmakta maaşlı çalışmakta saçma. Çalıştığım firmada direktör maaşı 20 bin – 30 bin tl onlar bile dolar hesabına vurunca 2-3 bin dolara çalışıyor amerikada kurarsam ein desteği alacağım sizden mutlaka

     Cevapla
     • Haklısınız ülkemizde sosyal güvence, stopaj ve muhasebe gibi sabit giderler oldukça iş yapmak her zaman zor. Ne zaman isterseniz destek oluruz. Kolaylıklar dileriz.

      Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.