Feragatname

Bu web sitesinde yer alan bilgiler yalnızca ,kişisel tavsiye, kişisel deneyimleri, kişilerle paylaşma, genel bilgi ve eğitim amaçlıdır. İş ihtiyaçlarınıza özel hukuki tavsiye vermeyi amaçlamaz. Hukuki tavsiyeye ihtiyacınız varsa, bir avukata danışmalısınız.

Bilgiler, STARTUPSOLE.COM tarafından sağlanmaktadır ve bilgileri güncel ve doğru tutmaya çalışırken, eksiksizlik, doğruluk, güvenilirlik hakkında açık veya zımni herhangi bir beyan garantisi vermiyoruz. Herhangi bir amaç için bu web sitesinde yer alan bilgiler, ürünler, hizmetler veya ilgili grafiklere güvenmenizin riski kesinlikle size aittir.

Hiçbir durumda, dolaylı veya sonuç olarak ortaya çıkan kayıp veya hasar dahil olmak üzere herhangi bir kayıp veya hasardan veya bu web sitesinin kullanımından kaynaklanan veya bununla bağlantılı olarak ortaya çıkan veri veya para kaybından kaynaklanan herhangi bir kayıp veya hasardan sorumlu olmayacağız.

Bu web sitesi aracılığıyla startupsole.com kontrolü altında olmayan diğer web sitelerine bağlanabilirsiniz. Bu sitelerin doğası, içeriği ve kullanılabilirliği üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Herhangi bir bağlantının dahil edilmesi, mutlaka bir tavsiye anlamına gelmez veya içlerinde ifade edilen görüşleri onaylamaz.

Web sitesinin sorunsuz çalışması için her türlü çaba gösterilmektedir. Bununla birlikte, startupsole.com web sitesinin kontrolümüz dışındaki teknik sorunlar nedeniyle geçici olarak kullanılamaması konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmeyiz, bundan sorumu tutulamayız.