ITIN NUMARASI

BAŞVURU HİZMETİ

Karmaşık Formlar ve Prosedürlerle Uğraşmadan ITIN Numaranızı Alın

Online ITIN Başvurusu

ITIN Nedir?

ITIN, Individual Taxpayer Identification Number kısaltmasıdır. ABD’de iş yapan ya da ABD’de yaşayıp Sosyal Güvenlik Numarası (SSN) olmayan kişilere atanan 9 haneli bir numaradır.

ABD vatandaşı olmayan şirket sahipleri, yıllık vergi beyannamesi vermek, Paypal hesabı veya farklı bankalardan hesap açmak için ITIN numarasına ihtiyaç duyabilir.

ITIN’inizi kendi başınıza almanız oldukça zor ve karmaşık bir süreçtir. IRS artık, bir yetkili kabul acentesi üzerinden yapılan başvuruları kabul etmektedir.

ITIN numarası alma sürecinde zaman ve çaba harcamadan, sizin için ITIN başvurunuzu mümkün olan en hızlı ve doğru biçimde yapacağız.

İşlemler ve Süreç

 • Online Başvuru Yapın

  ITIN başvurunuzu online olarak başvuru formumuzu doldurarak gerçekleştirin

 • Evraklarınızı Hazırlayalım

  Başvurunuzu yapar yapmaz ITIN alabilmeniz için gerekli evrakları hazırlayıp ve imzanıza sunacağız

 • ITIN Sürecini Takip Edin

  Başvurunuzu IRS’ olabildiğince hızlı göndererek süreç takibini güvenli bir şekilde sizin için yapacağız

 • ITIN'inizi Alın

  ITIN başvurunuz tamamlandığında ITIN mektubunuzla beraber ITIN numarasınız size teslim edeceğiz

Sipariş formumuzu doldurup ITIN başvurunuzu bugün başlatın

Siz işinize odaklanın

Tüm ayrıntıları biz halledeceğiz.

Tek noktadan hızlı başvuru

Startupsole olarak, ITIN başvurunuzu alıp tüm süreci sizin için biz üstleniyoruz. Karmaşık evrak işleri, konsolosluğa gidip evrak temin etme gibi prosedürlere gerek kalmaz

Uygun fiyata en iyi hizmeti alın

Fiyatlarımızı her zamanki gibi makul seviyelerde tutuk. ITIN numarası temininde de uygun fiyata en iyi hizmeti alacaksınız

En hızlı ve en iyi müşteri desteği

Müşteri desteği bizim için önemlidir. Diğer hizmetlerimizde olduğu gibi ITIN hizmetinde de sizi yalnız bırakmıyoruz. Bu süreçte elimizden gelen en hızlı desteği sunacağız.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

%100 Memnuniyet Garantisi

Hizmetlerimiz ve desteğimiz %100 memnuniyet garantisi içerir. İşlemlerinizin sağlıklı yürüyebilmesi için gerekli tüm desteği sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Gizli Ücretler Yok

Hizmetimizde hiç bir gizli ücret yoktur. Sunduğumuz hizmet kapsamında yaptığınız ödeme dışında herhangi bir gizli ücret yansıtmayacağız.

Aynı Gün İşleme Alma

Bize ITIN siparişinizi verdiğiniz anda hemen aynı gün işlemlere başlarız. Panel erişimi, gerekli belgelerin hazırlanması ve dosyalama gibi süreçleri olabildiğince hızlı tamamlamaya çalışacağız.

Sipariş formumuzu doldurup ITIN başvurunuzu bugün başlatın

Kullanıcı Yorumları & Referanslar

Bizden hizmet alan mutlu müşterilerimize ait yorumlar ve referanslarımız

Tolga YILMAZ
Tolga YILMAZ
19/05/2023
Startupsole firmasına nasıl denk geldim hatırlamıyorum. Ama iyi ki denk gelmişim. Amerika'da bir LLC kurma girişimim için araştırma yaparken web sayfalarındaki bilgi kaynağına eriştim. Bu kaynakları okuyarak kendinizde LLC kurabilirsiniz. Ama ben ekibin emeğine saygı diyerek birazda işi uzmanına bırakarak çok kısa sürede, elimi kıpırdatmadan Amerika'da bir LLC sahibi oldum. Her soruma gece/gündüz cevap verdiler. Hala da kendilerinden birçok şey öğreniyorum. Öğrenmeye de devam edeceğim. Çünkü artık LLC ile alakalı çalacağım tek kapı Startupsole. Bu oluşuma gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Start'ı verin ve arkanıza yaslanın, LLC'niz emin ellerde kısa sürede yeşermeye başlayacaktır..
Uras Yavuz
Uras Yavuz
19/05/2023
Kesinlikle çok bilgilendirici ve ilgili şekilde süreç ilerliyor. Çok memnun kaldım herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.
Efe Yağcı
Efe Yağcı
12/05/2023
Çok hızlı bir şekilde işlemlerimi tamamladılar çok teşekkür ederim
Oktay
Oktay
03/05/2023
LLC şirket kuruluş sürecini Startupsole rehberliği ile 19 Nisan 2023'te tamamladım ve verdikleri rehberlik sayesinde hiçbir problem yaşamadım. Bu yorumu 2 hafta önce yapmıştım. Şuan EIN başvurumu da IRS'e StartupSole aracılığıyla yaptım. A+ hizmet ilgi ve alakanız için Teşekkürler.
Steve Kelal
Steve Kelal
01/05/2023
I highly recommend Startupsole to anyone looking to take their business to the next level.
Huseyin Kavurka
Huseyin Kavurka
25/04/2023
Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Amerika da şirket kurulumunda danışacak güvenilir birileri olması çok güzel. Başarılarınızın devamını gönülden dilerim.
Muharrem Dogan
Muharrem Dogan
07/04/2023
Kendilerinden şirket açılışı yaptık ve bütün süreçte çok güzel yardımcı oldular
Bilkan Mese
Bilkan Mese
16/03/2023
Startupsole, US şirket kurulumu araştırmalarım sürecinde karşıma çıktı. EIN başvurusu konusunda ücretsiz sundukları desteği aldım. Henüz başvuru yeni yapıldı. Ücret talep etmeden verdikleri hizmette, gerçekten ilgililer ve diğer kuruluşlar gibi sürekli onlarla çalışmam için spam e -posta göndermiyorlar, bu benim için önemli. Web sitelerinde ki temiz ara yüz ve açık anlatım için bile 5 yıldızı hakkediyorlar. Fiyat konusunda anlaşabilirsek ilerleyen süreçte kendileriyle çalışacağım.

ITIN ile Nerelere Hesap Açabilirsiniz?

Finans Kuruluşları

IRS- Tax

Bankalar

Paypal

Amazon Business

Etsy

Ebay

Walmart

Sipariş formumuzu doldurup ITIN başvurunuzu bugün başlatın

Sıkça Sorulan Sorular

ITIN Amerikada şirketi olan tüm girişimciler ve şirket sahipleri için idealdir

 • Amazon
 • Walmart
 • Etsy
 • Paypal Hesap Açma
 • IRS Vergi Beyanı
 • Farklı alternatif bankalara hesap açma
 • Bazı sanal pos sistemlerine hesap açma
 • Kredi ve Finans kuruluşlarına başvuru
 • ABD’de kredi notunuzun artması ve gelecekte yatırımcı vizesi kolaylığı

Hayır gerekmiyor. Sizden kart bilgilerinizi almıyoruz. Ödeme süreçleri tamamen güvenli bir ortamda ödeme işleyici ile sizin aranızda256 bit şifreleme sistemi ile  tamamlanmaktadır.

Visa, Mastercart ve Amex kredi kartları, sanal kartları ile işlem yapılabiliyor. Banka kartı (atm kartı) özellikli kartlar bazı durumlarda sorun yaratabiliyor bu gibi durumlarda lütfen bankanızla iletişime geçiniz.

Hayır. Hiç bir ek ücret ödemeyeceksiniz bize yaptığınız ödeme haricinde ekstra masrafınız olmayacak

Siparişlerinizi aynı gün işleme alıyoruz sonrasında evrakları hazırlayıp imzalamanız gereken belgeyi imzanıza sunuyoruz. Belge bize ulaştığı anda gönderimini yapıyoruz. ITIN süreci yaklaşık 12 haftayı bulabiliyor. ITIN, IRS tarafından sağlandığı için hızlandırma gibi bir durum bulunmuyor.

Evet alabileceksiniz. Ödediğiniz danışmanlık bedeline ait bir elektronik faturayı Amerikan şirketimiz üzerinden Türkçe veya Ingilizce olarak keserek size göndereceğiz. Bu sayede bu faturayı Türk veya yabancı şirketinize masraf olarak gösterebileceksiniz. Fatura dili ile ilgili taleplerinizi siparişten sonra bize bildirebilirsiniz.

Evet. IRS başvuru sahiplerinden süresi dolmamış bir pasaport talep etmektedir. Pasaportunuzun orijinal halini posta ile göndermeniz gerekmez sadece renkli taranmış olarak dijital şekilde iletmeniz yeterlidir.

Ne yazık ki hizmet sürecinde veya danışmanlık sürecindeki ödemelerinizi iade alamazsınız. Çünkü bu durum bir ürün satın almak gibi değerlendirilmemelidir. Yapılan işlemler dosyalanır ve işleme alınır. Fakat çok büyük bir sorun olmadıkça başvurunuz başarılı bir şekilde sonuçlanır.

Hayır, ITIN için sonraki yıllar ödeme yapmanıza gerek yok.

Evet. EIN numaranız, EIN Letter yani EIN onay mektubunuz başvuru sırasında gereklidir. Dijital olarak bu belgeyi sipariş sayfasındaki formumuza yüklemeniz gerekiyor

Evet. ITIN alabilmeniz için herhangi bir eyalette kurulmuş şirket ve şirkete atanan bir EIN numarası gerekmektedir. Bireysel olarak ITIN alamazsınız

Evet biz bir LLC şirketiz, şirketimiz NM eyaletinde 6544720 dosya numarasıyla kayıtlıdır

Başka sorunuz var mı?

Merak ettiğiniz başka sorular varsa bize ulaşın