İLETİŞİM

Yandaki iletişim formunu kullanarak veya info@startupsole.com adresine e-posta göndererek her konuda iletişime geçmekten çekinmeyin.

StartupSole, Hoşgeldiniz

Hakkımızda

Bu web sitesinde yeni bir online işe başlamak ve özellikle E-ticaret ve Startup projeleri yürütmek amacıyla, Amerika’ da şirket kurmak için gerekli tüm bilgilere yer vermeye çalışacağız.

Startupsole uzun zamandır E-ticaret ve online işler yürüten, alanlarında uzman olan bir grup gönüllü tarafından kuruldu. Amaç, uzun zamandır edinilen tecrübeleri buradan ihtiyacı olanlara ücretsiz olarak aktarmak ve bu bilgileri unutmamak adına kayıt altına almaktır.

Sektörle ilgili online platformlarda (facebook grupları, forumlar, telegram grupları gibi) çok fazla bilgi kirliliği olduğu için gerçek bilgiyi bu siteye deneyimledikten sonra veya deneyimleyenlerin yorumlarından sonra eklemeye çalışıyoruz.

Böylece kısıtlı bütçelerle yeni bir işe atılan girişimcilerin, yanlış bilgiler sonucu maddi veya manevi kayıplarını en aza indirmeyi hedefliyoruz.

İletişim Formu

Cevap bulamadığınız soruların yanıtlarını öğrenmek için bize yazın. Elimizden geldiğince hızlı geri dönüş yapmaya çalışacağız

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field
17 - 2 = ?
Enter the equation result to proceed

Sizlere aktaracağımız bilgilerin bir kısmı, kendi deneyimlerimiz olup bazıları da (özellikle vergi konulsarında) ABD’ deki vergi avukatlarından edindiğimiz bilgilerin derlemesidir. 

Bu web sitesindeki bilgiler ücretsizdir sadece bir kaç basit ortaklık bağlantı linkleri içerir. Bu bağlantı linklerinden elde edilen gelir, siteyi daha büyük kitlelere ulaştırmak ve büyütmek için Google, reklamları ve bazı ücretli web yazılımlarının masraflarını karşılamak için kullanılır. Bunun dışında büyük bir gelir beklentisi yoktur.

Buradan öğrendiğiniz bilgiler sayesinde, yeni bir online işe atılma ve şirket kurma süreçlerinin, özellikle yurt dışında sürdüreceğiniz online işinizin aslında ne kadar basit bir şekilde yürütebileceğinizi göreceksiniz. 

Herhangi bir sorunuz varsa bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca benzer konularda yayınlamak istediğiniz kanıtlanmış makaleleriniz varsa info@startupsole.com adresinden bize göndererek yayınlanmasını talep edebilirsiniz.

Not: StartupSole bir paylaşım platformudur, hukuki, vergi veya mali tavsiyeler sunmaz. Bu web sitesindeki bilgiler kişisel fikirler olup herhangi bir resmi belge yerine geçmez.