Kullanım Şartları

BU SİTEDEKİ YÖNTEMLERİ KULLANMADAN ÖNCE LÜTFEN BU KULLANIM ŞARTLARINI OKUYUNUZ

Site içerisinde bir çok yerde geçen “Biz”, “ben”, “web sitemiz” gibi terimleri, startupsole.com sitesine atıfta bulunur. Ücretsiz veya ücretli bu “Web Sitesinde” sunulan tüm bilgiler “Hizmetler” olarak anılacaktır. “Siz” ve “sizin” terimleri, kişisel sıfatınızdır.

www.startupsole.com web sitesini  kullanarak, bu kullanım şartlarına (“Kullanım Koşulları”) uymayı ve bunlara bağlı kalmayı kabul etmektesiniz.

Bu Kullanım Koşullarını periyodik olarak gözden geçirmeniz gerekebilir. Bu Kullanım Koşullarını kabul etmiyorsanız, lütfen bu siteyi veya içeriklerini kullanmayın, uygulamayın. Bu Koşulları herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın değiştirebiliriz. Bu Kullanım Koşulları hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen iletişim sayfamız aracılığı ile bize bildirin.

BU SİTEYİ VEYA HİZMETLERİMİZİ KULLANARAK EN AZ 18 YAŞINDA OLDUĞUNUZU VE YASAL OLARAK (REŞİT) BİR SÖZLEŞME YAPABİLECEĞİNİZİ ETMİŞ OLURSUNUZ

Bu sitede (WWW.STARTUPSOLE.COM) bulunan içerikler veya bağlantılı kaynaklar, bilgiler hukuki tavsiye değil, genel eğitim bilgileridir. startupsole.com web sitesinde yer alan içerik veya bilgiler size genel bilgi amaçlı olarak aktarılır buradaki bilgiler yasal tavsiye niteliği taşımaz.

STARTUPSOLE.COM tarafından sağlanan hizmetler, bilgiler, makaleler de geçen bilgileri uygulamadan önce, doğruluğunu kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Bununla birlikte, STARTUPSOLE.COM, yasal yeterlilik, yasal hüküm bilgileri, yasal tavsiye veya önerilerde bulunmaz. Bir LLC şirket açmadan ve buradaki yöntemleri uygulamadan önce bulunduğunuz yerdeki bir avukata, uzmana bilgilerin doğruluğunu danışmanız gerekir ve bunu bu sayfayı okuyarak kabul etmiş olursunuz.

Sunulan bilgiler yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlı verilmiştir ve içeriğindeki hizmetler için bir reklam niteliği taşıyabilir. STARTUPSOLE.COM tarafından sağlanan materyaller, yazılar, makaleler bir avukat-müvekkil ilişkisi oluşturmaz. Web sitesinde veya diğer bilgi aktarımlarında sizinle bizim aramızda hiç bir iş veya profesyonel ilişki oluşturmaz.

Bu sitedeki bilgiler, STARTUPSOLE.COM hukuki yönden tavsiye veya profesyonel tavsiye veya yasal tavsiye, bilgi değildir

STARTUPSOLE.COM’ dan elde edilen bilgiler, bir avukatın hukuki tavsiyesinin yerine kullanılmamalıdır. Bilgiler güncel ve tüm dünyada geçerli olmayabilir.

STARTUPSOLE.COM bağlantılı iş ortakları ile veya kendi yöntemleriniz ile buradaki bilgileri uygulayarak olası sorunlarda uğradığınız maddi, manevi zarar sorumluluğunu reddederiz.

STARTUPSOLE.COM’ da bulunan içerikler bağımsız olarak var olan diğer kuruluşlar tarafından sağlanan bağlantılar, linkler içerir. İçeriklerin geçersizliğini iddia eden okuyucuya herhangi bir zamanda, veya yerde baskı yapmaz ve karşı çıkmaz.

SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI

Müşteri, STARTUPSOLE.COM sitesinde bulunan içeriklerden veya bağlantılardan edindiği bilgilerden, ortaya çıkan herhangi bir hasar, kayıp, iddia, yaralanma veya sorumluluktan hiçbir durumda mesuliyet kabul etmez. STARTUPSOLE.COM tarafından sağlanan bilgilerden kullanıcılar veya okuyucular hiç bir para kaybı, zarar, manevi zarar iddia edemez.

BAĞLANTILAR / İŞTİRAKLER

Zaman zaman, bu web sitesi başka web sitelerine bağlantılar verebilir. Bu bağlantılar, daha fazla bilgi sağlamak için size kolaylık sağlamak amacıyla verilir. Web sitelerini desteklediğimizi ve onayladığımızı bu bağlantılar belirlemez, doğruluğunu kanıtlamaz, iddia etmez. Bağlantılı web sitelerinin içeriğinden web sitemiz sorumluluk kabul etmez.

STARTUPSOLE.COM’ un Hizmetlerini kullanarak veya STARTUPSOLE.COM’a erişerek, bu Kullanım Koşullarını okuduğunuzu ve bunlara bağlı kalmayı kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz.