AMERİKA'YA GİTMEDEN

ŞİRKETİNİZİ KURUN

Amerika Birleşik Devletleri’nde LLC şirketinizi oturduğunuz yerden kurun.
Nerede ikamet ederseniz edin Amerika’da bir şirket kurabilirsiniz.
Kafa karıştırıcı evrak işleri ve gizli ücretler olmadan
tüm süreçleri sizin için biz yürütüyoruz.

AMERİKA’DA ŞİRKET KURMA DANIŞMANLIĞI

Amerika’da şirket kurma süreçlerinde sizlere danışmanlık hizmeti sağlıyoruz. 5 Adımda Amerika’daki şirketinizi birlikte kuralım.

 1. Şirket Türünü Belirleyelim
 2. Eyaletinizi Belirleyelim
 3. Şirket Posta Adresinizi Alalım
 4. Şirket Oluşum Başvurusunu Yapalım
 5. Vergi (EIN) Numarasını Temin Edelim

Girişimciler için sorunsuz bir altyapı

Startupsole olarak, girişimcilerin ABD’de ticaret yapabilmesi, kredi kartlarından ödeme alabilmesi, vergi avantajlarından faydalanabilmesi ve diğer sayısız avantajlara sahip olabilmesini kolaylaştırır. Türkiye dahil, Dünyanın neresinde ikamet ederseniz edin uzaktan işinizi kuruyoruz.

Amerika’daki işiniz için gereken her şeye sahip olun

Amerika’daki bir LLC şirket doğru kurulduğunda çok kısa zamanda ticari faaliyetlerine başlayabilir. Şirketinizi bizim danışmanlığımızda kurduğunuzda sizi en doğru şekilde yönlendireceğiz. LLC kurulumundan Abd posta adresine ve EIN teminine kadar her şeyle birebir ilgilenip danışmanınız olacağız.

Kurulum sürecinde danışmanınız oluyoruz

Amerika’daki LLC şirketinizi kurma aşamasında size rehberlik ediyor ve danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Kurulum öncesi ve sonrasında aklınıza takılan tüm soruları memnuniyetle yanıtlamaya hazırız. Yüksek ücretler ödemeden en uygun bütçeyle başlayabileceğiniz yöntemlerle şirketinizi kuracağız.

Amerika’da İş Yapmanın Avantajları

Neden Bizi Seçmelisiniz?

%100 Memnuniyet Garantisi

Hizmetlerimiz ve desteğimiz %100 memnuniyet garantisi içerir. Şirket kurulumu ve işinizin sağlıklı yürüyebilmesi için gerekli tüm desteği sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Müşteri Paneli

Siparişlerinizi ve işlem durumunuzu görüntülemek, takip etmek için müşteri panelimizi kullanabilirsiniz. İşlemleri tek bir noktadan takip ederek karmaşayı engelliyoruz

İstediğiniz Zaman İşlemler Başlasın

Danışmanlık hizmeti sipariş ettiğiniz sırada size bir randevu tarihi sorarız. Şirket kurulum işlemine ne zaman başlamak istiyorsanız o zaman işlemleri yaparız. Tüm işlemleri sizinle birlikte uzak masaüstü bağlantısı ile online olarak gerçekleştiriyoruz.

Danışmanlık Hizmetimiz Neleri Kapsar?

Sizin için oluşturduğumuz paket, Amerika’da yeni bir iş başlatmak ve e-ticaret sisteminizi tam anlamıyla devreye almak için gerekli tüm ihtiyaçlarınızı kapsamaktadır. İşte paket içeriği ile ilgili tüm detaylar.

amerikada sirket vergi Amerikada Şirket Kurma Danışmanlık Hizmeti

Öncelikle Süreç ve İşleyişle ilgili sizi Bilgilendiriyoruz

Amerika’da ki LLC şirketiniz kurmadan önce isterseniz size süreçle ilgili bilgiler aktarıyoruz. Eyalet seçimi ve acente seçimi ile ilgili genel bilgiler aktardıktan sonra işlemlere başlıyoruz. İşlemler uzak masaüstü bağlantısı ile sizin gözünüzün önünde halledilir ve her şey kontrolünüzde olur. Böylece kurulum sürecinde nelerin olup bittiğine birebir şahit olursunuz.

Süreç Nasıl İşliyor?

Şirket kurma süreci aşağıdaki gibi işlemektedir

 • Sipariş ve Ödeme

  Öncelikle sipariş formunu doldurup danışmanlık hizmetimizden faydalanmak için ödeme yapmanız gerekmektedir. Sonrasında randevu vaktiniz geldiğinde size ulaşıp gerekli işlemlere birlikte devam edeceğiz.

 • Tüm Süreci Birlikte Belirleyelim

  Şirket kurulum süreci ve işleyiş ile ilgili tüm detayları en ince ayrıntısına kadar size aktaralım, konuyu etraflıca değerlendirelim.

 • Şirket Kurulumunu Başlatalım

  Kurulumla ilgili tüm işlemleri adım adım birlikte tamamlayacağız. Kurulumun her adımını uzaktan sizin bilgisayarınıza bağlanarak birlikte gerçekleştireceğiz. Öncelikle sizin için bir posta adresi edineceğiz. WY eyaletinde olan bu adres için 15$ ödeme yapacaksınız. Adres sipariş ettikten bir kaç gün sonra (genelde ertesi gün) suit numaranız e-postanıza gelecek. Adres geldikten sonra ikinci kez size bağlanıp online ortamda birlikte LLC şirketinizi kuracağız.

 • EIN Başvurunuzu Yapalım

  Şirketiniz kurulduktan sonra SS4 formunu doldurup imzanıza sunuyor ve doğru bir şekilde IRS ye Faxlayarak EIN başvurunuzu yapıyoruz. EIN genellikle bir kaç hafta içerisinde sonuçlanıyor. EIN sonucu Faxımıza gelirse sizi bilgilendiriyoruz. EIN faxa gelse bile yeterli olmaz adresinize de IRS den bir EIN mektubu gelir bunun takibini de birlikte yapıyoruz.

 • Ek Hizmetlerinizi Tamamlayalım

  Şirketiniz kurulduktan sonra (gerekli ise) sözleşmelerin imzalanması gibi diğer ek hizmetleri tamamlayalım. Bir kaç hafta içinde aktif, ticarete hazır bir LLC şirkete sahip olacaksınız.

Neler Sunuyoruz?

Bilgi Notu

Şirket kurulumu için acente, telefon ve adres için gerekli ödemeler, kendinize ait bir kredi kartı ile bizim refakatimizde ilgili şirketlere güvenli bir ortamda yapılacaktır. Bu ücretler bize ödenmez, biz sadece danışmanlık bedelini sizden tahsil ederiz ve bu aşamalarda size rehberlik ederiz.

Ne kadar masrafım olur?

Şirket kurulum danışmanlığı aldığınızda kurulum sırasındaki masraflarınızı hesaplayabilmeniz için bir hesaplama aracı oluşturduk. Aşağıdaki hesaplama butonuna basarak kurulum sırasındaki maliyetlerinizi görebilirsiniz.

Toplam Maliyet =
$

Kullanıcı Yorumları & Referanslar

Bizden hizmet alan mutlu müşterilere ait yorumlar ve referanslar

Startupsole
5.0
Based on 19 reviews
powered by Google
Orhan Kurtulan
Orhan Kurtulan
18:00 30 Nov 21
Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Bilgi ve tecrübelerini aktardıkları web sitelerinde eşsiz bilgiler öğrendim ve... kendileri ile iletişime geçtikten sonra da her türlü desteği verdiler.Devamını Oku
Resul Pakır
Resul Pakır
05:22 04 Nov 21
Çok ilgili bir şirket, tüm çalışanlara ayrı ayrı teşekkür ederim, süreci çok hızlı bitirdiler.
Burak özgün
Burak özgün
18:05 03 Nov 21
USA'da şirket kurma işlemlerine başladığımız ilk günden kuruluş işlemlerinin tamamlandığı son güne kadar gösterdikleri... ilgi ve alakadan dolayı Startupsole ekibine çok teşekkür ederim.24/7 ulaşabileceğiniz, sorduğunuz istisnasız her soruya cevap bulabileceğiniz ve yardımlarına başvurup sonucu gördükten sonra kesinlikle memnun kalacağınız bir ekip Startupsole.Emeğiniz ve özenli çalışmanızdan dolayı tekrar çok teşekkürler ederim.Devamını Oku
Ferhat Ozal
Ferhat Ozal
20:27 01 Nov 21
Şirket kurma işlemlerini çok basitleştiren bir şirket. Amerika'da şirket kurma gibi bir planınız varsa gönül rahatlığı... ile Startupsole ekibiyle çalışabilirsiniz.Devamını Oku
TOLGA DURUKAN
TOLGA DURUKAN
15:51 17 Oct 21
Bu kadar değerli bilgiyi, bu kadar güzel açıklayıp bizlere yardımcı olduğunuz için sizlere teşekkürü bir borç biliyorum.
Pınar Yükselci
Pınar Yükselci
07:06 12 Oct 21
Startupsole dan aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Amerika da şirket kurulumu işlemim sorunsuz ve hızlı şekilde... gerçekleşti. Bu süreçte her zaman ve çok hızlı sorularımı cevapladılar ve yardımcı oldular.TeşekkürlerDevamını Oku
Mertcan Öz
Mertcan Öz
10:42 26 Aug 21
Ellerinden gelen herşeyi yapmaya çalışarak sizi yönlendiren günün her saatinde size destek olan kaliteli ve bilgili... insanlar.. yardımları ve destekleri için birkez daha buradan çok teşekkür ederim.Devamını Oku
Batuhan Şengür
Batuhan Şengür
13:22 20 Aug 21
SoleStartup Ekibine ve Özellikle Muhammet Bey'e desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim. SoleStartup yayınladığı... bilgiler ve Muhammet Bey'in desteği sayesinde Şirketimizi çok uygun fiyatlara kurduk ve Amerika'da aktif olarak hizmet veriyoruz. Aylardır Amerika'da şirket kurulumu ve diğer süreçleri araştırıyordum. Taki SoleStartup 'a rastlayıncaya kadar. İddia ediyorum İnternet üzerinde ki en açıklayıcı ve doğru bilgiler bu sitede.Buradan da tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.Devamını Oku
Diğer Değerlendirmeler

Birden çok iş türünü destekler

Dropshipping

Amazon Business

E-Ticaret

Dijital Reklam Ajansları

Dijital Ürün ve Hizmet

Toptancılar

Shopify

Wp / Woocomerce

Neden Amerika’da Şirket?

Amerika’da şirket kurmanın en büyük sebeplerinden biri vergi avantajı diğer ise kurulumu basit ve az prosedür içermesidir. Diğer sebeplerine gelince;

 • Kurulumu ucuzdur
 • Daha az prosedür gerektirir
 • Uzaktan Amerika’ya gitmeden güvenli bir şekilde online olarak kurulum yapılabilir
 • Kurulum süreci çok fazla prosedür içermez
 • Türkiye’de ki gibi her ay vergi beyanında bulunmanız gerekmez
 • Her ay muhasebeci, stopaj vs. gibi ekstra giderleriniz yoktur
 • Gizliliğiniz sağlanır adınız hiç bir yerde geçmez (Bazı eyaletlerde)
 • E-ticaret olarak düşünüldüğünde online olarak kredi kartlarından ödeme alabilirsiniz. (Banka hesabı açarak stripe ile ödeme alabilirsiniz)
 • Yıllık masrafları uygundur, her ay muhasebeci veya müşavir masrafı olmaz
 • Size itibar sağlayabilir
 • Gelecekte yatırımcı E2 vizesi alarak Amerika’ya yerleşmenize olanak tanır

Daha bir çok avantaj sayabiliriz fakat en bilinen avantajları bunlardır. Amerika’da şirket kurmak oldukça basittir tüm işlemler doğru yapıldığında kıs bir süre içinde ticari faaliyetlerinize başlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Başka sorunuz var mı?

Merak ettiğiniz başka sorular varsa bize ulaşın

Menü