VERGİ BEYAN

HİZMETLERİ

Şirketiniz için vergi beyan hizmetlerimizden faydalanın

İş Tipinize Uygun Vergi Beyanı Hizmeti Alın

Uygun Fiyata en Kapsamlı Vergi Beyan Hizmetleri

Amerika vergi işlemlerinizde TAM Accounting’i  öneriyoruz. Yabancı şirket sahipleri ve E-ticaret firmaları için oluşturdukları vergi beyan hizmetlerinden ihtiyacınız olanı hemen seçip satın alarak işlemlere başlayabilirsiniz.

Sipariş sırasında geçerli olacak 100 USD’ lik indirim kuponu sadece 1040NR-Single Member LLC- Vergi Beyan hizmeti için geçerlidir

NOT: Kupon adedi sınırlıdır | KUPON KODUNUZ : SOLE100

Nasıl Çalışır?

 • Hizmet Seçip Siparişinizi Oluşturun

  Şirket tipinize uygun vergi beyan hizmetini seçin ve kupon kodunuzu kullanarak indirimli siparişinizi oluşturun

 • Randevunuz Oluşturulsun

  Müşavirlik şirketi, siparişinizi alır almaz randevunuzu oluşturacak ve sizinle online bir toplantı planlayacaktır

 • Gerekli Belgeleri İmzalayın

  Toplantı sonrası gereksinimlerinizi öğrendikten sonra istenen belgelerinizi panele yükleyin ve hazırlanan vergi beyan formlarınızı imzalayın

 • Beyan İşlemini Tamamlayın

  İmzalı belgeleri panelden yüklediğinizde müşaviriniz beyanınızı IRS’e bildirecek ve sonraki süreç hakkında sizi bilgilendirecektir.

Tüm hizmetlere göz atmak ve bugün sipariş vermek için tıklayın

Profesyonel Vergi Danışmanlığı

ABD de IRS Lisanslı CPA ile Vergi Dönemini Risksiz Atlatın

Tek noktadan hızlı başvuru

Vergi beyan başvurunuzu alıp tüm süreci sizin için müşaviriniz üstenecek. Karmaşık evrak işleri ve prosedürlere maruz kalmazsınız

Uygun fiyata en iyi hizmeti alın

Anlaşmalı olduğumuz ABD’de Türk Accounting şirketi ile anlaşmamız gereği fiyatları sizin için seviyelerde tutuk. Bizim referansımızla en uygun fiyata en iyi hizmeti alacaksınız

En hızlı ve en iyi müşteri desteği

Müşteri desteği bizim için önemlidir. Diğer hizmetlerimizde olduğu gibi vergi beyan  hizmetinde de sizi yalnız bırakmıyoruz. Anlaşmalı müşavirlik şirketimiz size en hızlı desteği sunacaktır.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

%100 Memnuniyet Garantisi

İşlemlerinizin sağlıklı yürüyebilmesi için gerekli tüm desteğin sağlanacağından emin olabilirsiniz.

Gizli Ücretler Yok

Beyan hizmetlerinde hiç bir gizli ücret yoktur. Sunulan hizmet kapsamında yaptığınız ödeme dışında herhangi bir gizli ücret ödemezsiniz.

Aynı Gün İşleme Alma

Beyan işlemleri için bir sipariş oluşturduğunuzda müşavirler size  olabildiğince hızlı bir şekilde dönüş yaparak tüm sorularınızı yanıtlayacaklar.

Sıkça Sorulan Sorular

Amerikada şirketi olan tüm girişimciler ve şirket sahipleri için idealdir

 • Amazon
 • Walmart
 • Etsy
 • Paypal
 • Stripe
 • Emlak vergisi ve diğer tüm ABD vergileri

Visa, Mastercart ve Amex kredi kartları, sanal kartları ile işlem yapılabiliyor. Banka kartı (atm kartı) özellikli kartlar bazı durumlarda sorun yaratabiliyor bu gibi durumlarda lütfen bankanızla iletişime geçiniz.

Hayır. Hiç bir ek ücret ödemeyeceksiniz yaptığınız ödeme haricinde ekstra masrafınız olmayacak

Siparişlerinizi aynı gün işleme alınır sonrasında toplantı için sizinle iletişime geçilir. Toplantı sonrası gerekli belgeler ve bilgileri sağladıktan sonra belgeleriniz hazırlanarak vergi dönemi içinde sizin için beyan süreci tamamlanır.

Evet alabileceksiniz. Ödediğiniz bedele ait bir elektronik fatura alırsınız.

Bazı vergi beyanlarında gerekmese de çoğu vergi beyanı ITIN numarası başvurusu gerektireceği için pasaportunuzun olmasında fayda vardır.

Vergi beyanları ABD de her yıl yapılır. Yıl içinde yapılan şirket faaliyetleri o yıl sonunda (yeni yıl balında) beyan edilir bu sebeple vergi beyanının her yıl tekrarlanması gerekir. ITIN ile Vergi beyanı yapmak ve vergileri doğru ödemek kredi notunuzu yükseltir ve gelecekte yatırımcı vizesi alma aşamasında size avantaj sağlar

ABD’de konumlu muhasebe şirketi ile anlaşmamız sonucunda belirli sayıda 100 USD değerinde bir indirim kuponu tanımlandı. Bu kuponu yukarıdaki hizmetlerde kullanarak 100 USD indirim kazanırsınız. Taksitli ödemelerde kupon çalışmayacaktır bu sebeple taksit veya indirim ikilisinden sadece birini seçmeniz gerekmektedir.

İndirim kUpunu : SOLE1OO

Başka sorunuz var mı?

Merak ettiğiniz başka sorular varsa bize ulaşın