0

EIN Başvurunuzu Yapalım

ein basvuru hizmeti EIN Başvurunuzu Yapalım

Son güncelleme tarihi : 31 Mayıs 2021

Profesyonel, EIN başvuru hizmetimizle bu süreci sizin için üstlenebiliriz. Sadece 29$ ödeyerek formunuzu hatasız dolduruyor, IRS ye fakslıyor ve takibini yapıp tüm süreçten sizi haberdar ediyoruz.

EIN Nedir?

EIN (Employer Identification Number) Federal işveren kimlik numarası veya Federal vergi kimlik numarası da denilen ABD’de ki ticari kuruluşlara (Şirketler) vergi kimliği belirlemek amacıyla iç gelir idaresi (IRD) tarafından verilen dokuz basamaklı bir numaradır.

EIN Neden Gerekli?

Amerikada yeni bir şirket kurulur kurulmaz yapılması gereken ilk iş, şirket için bir EIN yani vergi numarası almaktır. Çünkü bu numara gerek banka hesap açılışı, gerek vergilendirme süreçleri, gerekse Stripe, 2Checkout gibi sanal pos sistemleri başvurusu aşamasında kesinlikle gereklidir.

Neden EIN Hizmeti Sağlıyoruz?

Amerika’da şirket kurma rehberimiz sayesinde onlarca girişimci şirketlerini uygun fiyata kurdu ve işlerine başladı. Takipçilerden gelen maillere ve yorumlara göre bu süreçte EIN başvurusu yaptıkları aşamada (burada ücretsiz nasıl yapılacağını anlattık) bir çok hatalı işlemle karşılaştık, formların yanlış veya eksik doldurulması, fakslamanın yanlış yapılması gibi sebepler yüzünden bazı başvurular geri döndü.

IRS’den EIN atama süreçleri bilindiği gibi 40 -50 gün civarı sürüyor. Covid salgını yüzünden kısıtlı personel ile çalışan kurum, işlemleri sıraya sokuyor.  Yapılan bir hata yüzünden başvuru geri dönerse 40-50 günlük beleme süresi tekrar başlıyor. Yani siz, hatanızı giderip formu tekrar fakslasanız bile yine bekleme süreniz en baştan başlar ve yeniden sıraya alınırsınız.

Bu sebeple eksik bir belge veya işlemden kaçınmak amacıyla 29$ gibi düşük bir ücret karşılığında sizin için başvurunuzu yapıyoruz.

EIN başvurusu yapıp bizden hizmet almak istiyorsanız EIN Başvuru Formunu doldurup bu işi bize bırakabilirsiniz.

EIN Hizmeti Başvuru Formu

Avantajları Neler?

EIN hizmetini bizden almanızın bazı avantajları var bunlardan bazıları şunlardır;

Doğru Dosyalama

SS4 formunu doğru bir şekilde doldurup sizin için IRS’ye fakslıyoruz. Süreler uzun olduğu için hata yapma şansınız yok bu yüzden formun doğru doldurmak çok önemli. Formu doldurup imzanıza sunuyoruz ve gerekli süreci başlatıyoruz.

Faks Numarası için Aylık 6$ Avantaj

EIN gelme süreci iki ay veya daha fazla sürebiliyor bu süre zarfında her ay 5,99$ tasarruf edersiniz. 2 ayı aştığında 18$ tasarruf etmiş olursunuz yani aslında bu hizmet size 11$ a mal olmuş olur!

Sonuç Takibi

Faksımız sürekli açık ve takipteyiz. EIN sonucunuzu takip ediyoruz ve gelir gelmez size Whatsapp ve E-posta ile haber vererek dijital olarak EIN sonucunuzu teslim ediyoruz

En Uygun Fiyat

EIN için SS4 formu doldurma ve IRS ye fakslama hizmetinde en uygun fiyatlı hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Piyasada bu hizmet 50$ ile 250$ arasındadır ve süreç birebir aynıdır.

Kısacası hatasız olarak sizin yerinize başvuru yaparak tüm süreci üstleniyoruz.

Sahte EIN Numaralarına Dikkat

10,15 dolara aynı gün teslimat yapmayı vaad eden freelance iş yapan kişilere itimat etmeyin. Bu kadar uygun fiyata aynı gün içinde EIN kimse alamaz. Fakat bir hafta içinde EIN alabilen bazı aracı kuruluşlar var bu kuruluşlar şu şekilde çalışır:

  • Sizden SS4 formunu doldurmanızı ister
  • Şirket belgelerinizi ister
  • Kendi ismine fakat sizin şirketinizin üzerine öncelikle EIN numarasını temin eder
  • Sonra ayrıca IRS de bir işlem daha yapıp numarayı sizin adınıza taşır

Bu işlem legaldir ve kısa zamanda EIN ‘inizi temin edersiniz fakat yaklaşık 250$ civarında bir maliyetle karşılaşırsınız. Fiyat önemli değil diyorsanız bu kuruluşları tercih edebilirsiniz fakat yorumlarını ve güvenilirliğini iki kez kontrol edin.

Hemen Başvurun!

EIN başvurusu yapıp bizden hizmet almak istiyorsanız EIN Başvuru Formunu doldurup bu işi bize bırakabilirsiniz.

EIN Hizmeti Başvuru Formu

Bu yazıyı puanla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Ziyaretçi Yorumları ↴

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Müşteri Yorumları

Startupsole
5.0
Based on 21 reviews
powered by Google
Orhan Kurtulan
Orhan Kurtulan
18:00 30 Nov 21
Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Bilgi ve tecrübelerini aktardıkları web sitelerinde eşsiz bilgiler öğrendim ve... kendileri ile iletişime geçtikten sonra da her türlü desteği verdiler.Devamını Oku
Resul Pakır
Resul Pakır
05:22 04 Nov 21
Çok ilgili bir şirket, tüm çalışanlara ayrı ayrı teşekkür ederim, süreci çok hızlı bitirdiler.
Burak özgün
Burak özgün
18:05 03 Nov 21
USA'da şirket kurma işlemlerine başladığımız ilk günden kuruluş işlemlerinin tamamlandığı son güne kadar gösterdikleri... ilgi ve alakadan dolayı Startupsole ekibine çok teşekkür ederim.24/7 ulaşabileceğiniz, sorduğunuz istisnasız her soruya cevap bulabileceğiniz ve yardımlarına başvurup sonucu gördükten sonra kesinlikle memnun kalacağınız bir ekip Startupsole.Emeğiniz ve özenli çalışmanızdan dolayı tekrar çok teşekkürler ederim.Devamını Oku
Ferhat Ozal
Ferhat Ozal
20:27 01 Nov 21
Şirket kurma işlemlerini çok basitleştiren bir şirket. Amerika'da şirket kurma gibi bir planınız varsa gönül rahatlığı... ile Startupsole ekibiyle çalışabilirsiniz.Devamını Oku
TOLGA DURUKAN
TOLGA DURUKAN
15:51 17 Oct 21
Bu kadar değerli bilgiyi, bu kadar güzel açıklayıp bizlere yardımcı olduğunuz için sizlere teşekkürü bir borç biliyorum.
Pınar Yükselci
Pınar Yükselci
07:06 12 Oct 21
Startupsole dan aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Amerika da şirket kurulumu işlemim sorunsuz ve hızlı şekilde... gerçekleşti. Bu süreçte her zaman ve çok hızlı sorularımı cevapladılar ve yardımcı oldular.TeşekkürlerDevamını Oku
Mertcan Öz
Mertcan Öz
10:42 26 Aug 21
Ellerinden gelen herşeyi yapmaya çalışarak sizi yönlendiren günün her saatinde size destek olan kaliteli ve bilgili... insanlar.. yardımları ve destekleri için birkez daha buradan çok teşekkür ederim.Devamını Oku
Batuhan Şengür
Batuhan Şengür
13:22 20 Aug 21
SoleStartup Ekibine ve Özellikle Muhammet Bey'e desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim. SoleStartup yayınladığı... bilgiler ve Muhammet Bey'in desteği sayesinde Şirketimizi çok uygun fiyatlara kurduk ve Amerika'da aktif olarak hizmet veriyoruz. Aylardır Amerika'da şirket kurulumu ve diğer süreçleri araştırıyordum. Taki SoleStartup 'a rastlayıncaya kadar. İddia ediyorum İnternet üzerinde ki en açıklayıcı ve doğru bilgiler bu sitede.Buradan da tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.Devamını Oku
Diğer Değerlendirmeler

Yenilikleri Kaçırmayın!

E-Postanızı bırakarak bloga abone olun. Böylece yeni yazıları kaçırmadan takip edebilirsiniz.

Menü

39$'a LLC KURULUMU BAŞLATIN

Northwest ile LLC Kampanyasından Faydalanın