EIN Başvurunuzu Yapalım

Profesyonel, EIN başvuru hizmetimizle bu süreci sizin için üstlenebiliriz. Sadece 29$ ödeyerek formunuzu hatasız dolduruyor, IRS ye fakslıyor ve takibini yapıp tüm süreçten sizi haberdar ediyoruz.

EIN Nedir?

EIN (Employer Identification Number) Federal işveren kimlik numarası veya Federal vergi kimlik numarası da denilen ABD’de ki ticari kuruluşlara (Şirketler) vergi kimliği belirlemek amacıyla iç gelir idaresi (IRD) tarafından verilen dokuz basamaklı bir numaradır.

EIN Neden Gerekli?

Amerikada yeni bir şirket kurulur kurulmaz yapılması gereken ilk iş, şirket için bir EIN yani vergi numarası almaktır. Çünkü bu numara gerek banka hesap açılışı, gerek vergilendirme süreçleri, gerekse Stripe, 2Checkout gibi sanal pos sistemleri başvurusu aşamasında kesinlikle gereklidir.

Neden EIN Hizmeti Sağlıyoruz?

Amerika’da şirket kurma rehberimiz sayesinde onlarca girişimci şirketlerini uygun fiyata kurdu ve işlerine başladı. Takipçilerden gelen maillere ve yorumlara göre bu süreçte EIN başvurusu yaptıkları aşamada (burada ücretsiz nasıl yapılacağını anlattık) bir çok hatalı işlemle karşılaştık, formların yanlış veya eksik doldurulması, fakslamanın yanlış yapılması gibi sebepler yüzünden bazı başvurular geri döndü.

IRS’den EIN atama süreçleri bilindiği gibi 40 -50 gün civarı sürüyor. Covid salgını yüzünden kısıtlı personel ile çalışan kurum, işlemleri sıraya sokuyor.  Yapılan bir hata yüzünden başvuru geri dönerse 40-50 günlük beleme süresi tekrar başlıyor. Yani siz, hatanızı giderip formu tekrar fakslasanız bile yine bekleme süreniz en baştan başlar ve yeniden sıraya alınırsınız.

Bu sebeple eksik bir belge veya işlemden kaçınmak amacıyla 29$ gibi düşük bir ücret karşılığında sizin için başvurunuzu yapıyoruz.

EIN başvurusu yapıp bizden hizmet almak istiyorsanız EIN Başvuru Formunu doldurup bu işi bize bırakabilirsiniz.

EIN Hizmeti Başvuru Formu

Avantajları Neler?

EIN hizmetini bizden almanızın bazı avantajları var bunlardan bazıları şunlardır;

Doğru Dosyalama

SS4 formunu doğru bir şekilde doldurup sizin için IRS’ye fakslıyoruz. Süreler uzun olduğu için hata yapma şansınız yok bu yüzden formun doğru doldurmak çok önemli. Formu doldurup imzanıza sunuyoruz ve gerekli süreci başlatıyoruz.

Faks Numarası için Aylık 6$ Avantaj

EIN gelme süreci iki ay veya daha fazla sürebiliyor bu süre zarfında her ay 5,99$ tasarruf edersiniz. 2 ayı aştığında 18$ tasarruf etmiş olursunuz yani aslında bu hizmet size 11$ a mal olmuş olur!

Sonuç Takibi

Faksımız sürekli açık ve takipteyiz. EIN sonucunuzu takip ediyoruz ve gelir gelmez size Whatsapp ve E-posta ile haber vererek dijital olarak EIN sonucunuzu teslim ediyoruz

En Uygun Fiyat

EIN için SS4 formu doldurma ve IRS ye fakslama hizmetinde en uygun fiyatlı hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Piyasada bu hizmet 50$ ile 250$ arasındadır ve süreç birebir aynıdır.

Kısacası hatasız olarak sizin yerinize başvuru yaparak tüm süreci üstleniyoruz.

Sahte EIN Numaralarına Dikkat

10,15 dolara aynı gün teslimat yapmayı vaad eden freelance iş yapan kişilere itimat etmeyin. Bu kadar uygun fiyata aynı gün içinde EIN kimse alamaz. Fakat bir hafta içinde EIN alabilen bazı aracı kuruluşlar var bu kuruluşlar şu şekilde çalışır:

  • Sizden SS4 formunu doldurmanızı ister
  • Şirket belgelerinizi ister
  • Kendi ismine fakat sizin şirketinizin üzerine öncelikle EIN numarasını temin eder
  • Sonra ayrıca IRS de bir işlem daha yapıp numarayı sizin adınıza taşır

Bu işlem legaldir ve kısa zamanda EIN ‘inizi temin edersiniz fakat yaklaşık 250$ civarında bir maliyetle karşılaşırsınız. Fiyat önemli değil diyorsanız bu kuruluşları tercih edebilirsiniz fakat yorumlarını ve güvenilirliğini iki kez kontrol edin.

Hemen Başvurun!

EIN başvurusu yapıp bizden hizmet almak istiyorsanız EIN Başvuru Formunu doldurup bu işi bize bırakabilirsiniz.

EIN Hizmeti Başvuru Formu

İlginizi Çekebilir ↴

Ziyaretçi Yorumları ↴

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.