Üye Kulübümüz Açılıyor

İki yılı aşkın süredir web sitemiz üzerinden bir çok girişimciye yol göstermeye çalışıyoruz.

Girişimciler, e-ticaret uzmanları, yazılımcılar, sosyal medya uzmanları ve online tüccarlar başta olmak üzere Global pazarlara açılmaya çalışan bir çok kişinin faydalanabileceği bir online platform haline geldiğimize inanıyor ve bunun mutluluğunu yaşıyoruz.

Geride bıraktığımız iki yıllık süre içerisinde blog yazılarımız ve rehberlerimiz sayesinde;

Yurt dışında şirket kurma, dijital banka hesapları açma ve kredi kartlarından uluslararası pazarlarda ödemeler tahsil etme, vergilendirme, Amazon satıcı bilgilendirmeleri gibi konular başta olmak üzere bir çok teknik alanda bilgiler paylaştık.

Bundan sonra da yeni ve güncel bilgileri sürekli olarak paylaşmaya devam edeceğiz.

Web sitemiz aracılığıyla yayınladığımız makalelerimize yaptığınız yorumları ve sorduğunuz soruları eksiksiz yanıtlamaya çalıştık ve bu gelecekte de değişmeyecek.

Paylaştığımız rehberler ve blog yazılarımıza, takipçilerimiz tarafından yapılan oldukça değerli yorumların sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor.

Makalelere yapılan yorumların sayısı her geçen gün arttıkça, gerek bu yorumların denetimini kolaylaştırmak gerekse yapılan yorumlardaki değerli olabilecek bilgilerin konu aralarında deforme olmasını engellemek amacıyla yeni bir topluluk sistemi oluşturmaya karar verdik.

Topluluğumuza Startupsole Üye Kulübü adını verdik

Üye Kulübü Nedir?

Üye Kulübü, Startupsole olarak kendi bünyemizde barındırdığımız forum, grup, mesajlaşma, diğer üyelerle bağlantı kurma gibi iletişim araçlarını kapsayan online bir tartışma platformdur.

Startupsole Üye Kulübü tam olarak neleri kapsıyor biraz daha yakından bakalım.

Tartışma Forumları

Kulübümüzdeki tartışma forumları bölümünde bir çok alt forumlar yer almaktadır. Forumlar şimdilik; Amazon, Amerika’da şirket kurmak, Shopify, Banka hesapları, Stripe, Paypal, Vergilendirme gibi konuları içeriyor. Gelecekte ihtiyaçlara göre yeni alt forumlar veya gruplar da eklenebilir.

club lp Üye Kulübümüz Açılıyor

Gruplar

Forumların yanında platformumuzda birde Tartışma & Destek Grubu bulunmaktadır. Gruba katılan üyeler bir çok konuda iletişim halinde olup diğer yandan konu üzerinde fikir alışverişi yapabilecekler.

Grup kısmı şu anda herkese açık durumdadır fakat üye yoğunluğuna ve içerik kalitesine göre ücretli veya özel gruba dönüştürülebilir. Fakat ilk etapta herkese açık olarak devam edecektir.

startupsole grup Üye Kulübümüz Açılıyor

Üyeler ve Bağlantılar

Platforma üye olan katılımcılar, yöneticiler ve modülatörlerle birebir bağlantı halinde kalarak bir çok konuda bilgi alışverişi yapabilme fırsatını yakalayacaksınız.

Ayrıca kulüp üyeleri ile bağlantı kurduktan sonra direk olarak mesajlaşabilirsiniz.

Ayrıca iletişimde olduğumuz sıkı takipçilerimize moderatör veya yönetim yetkisi de tanımlayacağız.

startupsole kulup uyeleri Üye Kulübümüz Açılıyor

Neden Facebook Gruplarını Kullanmadık?

Bildiğiniz gibi sektörümüzle ilgili mevcutta bir çok Facebook grubu var. Dikkat ettiyseniz bu grupların çoğu konuya hakim olanların yanında, hiç bir bilgiye sahip olmayan üyelerin işgaline maruz kalmış durumda. Hatta bu tip gruplar yüzünden ortaya bir çok bilgi kirliliği de çıkabiliyor.

Her gün bu tip gruplardan yanlış bilgiler edinerek bize ulaşan bir çok kişinin sorularını yanıtlıyoruz. Gerektiğinde düzeltmeler yaparak bilgilendirmeye çalışıyoruz.

Eğer biz de Facebook platformu üzerinden bir grup oluştursaydık sadece tek bir konu üzerine yoğunlaşacaktık. Aynı zamanda üye kitlesi olarak diğer gruplardan farklı olayacaktı.

Burada amacımız konuya hakim kişileri ve uzmanları bir arada tutarak birden çok kategoriyi aynı platformda toplamaktır.

Bilindiği gibi Facebook grupları genellikle tek bir konuyu kapsıyor. Bu sebeple işinizle ilgili benzer konularda bir çok gruba üye olmanız gerekmektedir.

Ayrıca bu tip gruplarda binlerce üye olmasına rağmen çok az aktif üyenin katılım sağladığını göreceksiniz. Geriye kalan binlerce üye genellikle reklamlarla gruplara toplanan aktivitesi bulunmayan, bilgi seviyesi yetersiz üyelerden oluşur. Ya da konuları sabote etmeye çalışan bir kaç kişiden ibaret gruplar da vardır.

Amacımız, farklı gruplardan bilgi edinmek yerine tek bir grupta toplanarak yararlı bir comminity oluşturmak. Ayrıca grubumuza, çoğunlukla web sitemizden ulaşan üyeler dahil olacağı için, zamanla konulara hakim kişilerden oluşan profesyonel bir topluluk meydana gelecektir.

StartupSole Üye Kulübü Ücretli Mi?

Platformumuz şimdilik ücretsizdir.

Üyelerimiz başlangıçta bizi sıkı takip eden veya mevcutta bizden hizmet alan kişilerden oluşacağı için ücretli bir platform yaratma ihtiyacı duymadık.

Fakat belirli bir sayıya ulaştıktan sonra topluluğun kalitesini üst seviyede tutabilmek için gelecekte gruba alımları daha sıkı tutabiliriz.

Eğer bloğumuzdaki konularla ilgili daha aktif şekilde desteklenmek istiyorsanız şimdilik ücretsiz olan platformumuza ön kayıt yaparak katılabilirsiniz.

İlk etapta yeterli sayıda kullanıcıya ulaşmak için üyelerimizi ön kayıt ile bekleme listesine alacağız. Ayrıca bazı yazılımsal iyileştirmeler de diğer yandan devam ediyor.

Hazırlıklarımız tamamlandıktan sonra ise grubu ve forumu tamamen sizlerin hizmetine açacağız.

Bekleme listesine katılarak ön kayıt yaptırmak için bu linki tıklayabilirsiniz.

uye kulubu Üye Kulübümüz Açılıyor
Gruba erişmek için aynı zamanda web sitemizin üst kısmındaki menü linkini de kullanabilirsiniz.

Yakınınızda sektörünüzle ilgili kişiler veya arkadaşlarınız varsa onların da grubumuza ön kayıp yaptırmasını isteyebilirsiniz. Böylelikle grubu daha hızlı büyütme ve yeterli sayıda üyeye ulaşma şansını yakalamış oluruz.

Desteğiniz ve üye olduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz.

StartupSole Ekibi.

İlginizi Çekebilir ↴

Ziyaretçi Yorumları ↴

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.