ABD’de Şirketinizi Kendiniz Kurun

Bu sayfa, bir kaç adımda Amerika’da kendi kendinize bir LLC şirket kurabilmeniz için hazırlandı

Amerikada Dijital Şirket Kurmak

Amerika’da Şirket Kurmak

Kolaylaştırılmış bu rehber sayesinde LLC şirketinizi 6 kolay adımda kendi kendinize oluşturabileceksiniz.

Şirketinizi Northwest Agent üzerinden bizim referansımızla kurduktan sonra EIN numaranızı ücretsiz olarak sizin için alacağız. Ücretsiz EIN detayları

Amerika’da şirket kurmak ne kadara mal olur?

Northwest Registered Agent ile yaptığımız iş ortaklığı sayesinde iş adresi dahil 39$ + Eyalet harcı ödeyerek bir kaç günde şirket kurabilirsiniz. Bu kurulum sonunda sizin için ücretsiz EIN başvurunuzu da yapacağız.

Örneğin Wyoming eyaletinde bir şirket kurarsanız 39$ + 100$ eyalet harcı toplamda 139$ ödeyerek şirketinizi kendiniz kurabilirsiniz.

Referanslarımıza Göz Atın

Cahangir Mustafayev
Cahangir Mustafayev
13/07/2023
Çok kolay
Erkan Ertugrul
Erkan Ertugrul
11/07/2023
Bu kadar hizli bir ekiple calisma deneyimine sahip oldugum icin cok memnunum . Tesekkurler hizli cozumleriniz icin .
Ali egemen Oğuz
Ali egemen Oğuz
04/07/2023
Merhabalar 30/03/2023 tarihinde startupsole ekibiyle başladttığım abd de şirket kuruluş,banka hesabı açılışı,kredi kartlı tahsilat yöntemi kurulum sürecinin sonuna gelmiş bulunmaktayım. Yorum ve geri bildirim için gecikmeden dolayı startup sole ekibinden af diliyorum. Sürecin her aşamasında saat kaç olursa olsun bana sabırla cevap verdiler. Her endişemi ikna edici ve dayanaklı cevaplarla temellendirdiler. Bana destek olan NAZMİ beye anlayışı ve nazik yaklaşımı için çok ama çok teşekkür ederim. Bana destek oldukları ve yardımlarını esirgemedikleri için minnettarım. Ayrıca süreçte emin olun yerinizden kalmanıza bile gerek kalmayacak umarım yazdıklarım endişeleri ve soruları olanların içini rahatlatmıştır. Saygılarımla
Emine Dedeler
Emine Dedeler
22/06/2023
LLC şirketim için Stripe hesabı açmak üzere kendilerine ulaştım. Tüm belgelerim mevcut olduğu için Stripe hesabım 1.5 saat gibi çok kısa bir sürede aktifleştirildi. Web siteme entegre bir ödeme alt yapısı olmadığı için link üzerinden ödeme alımını adım adım uzaktan bağlantı yolu ile gösterdiler. Emekleri için çok teşekkür ederim
Emre Sipahioğlu
Emre Sipahioğlu
19/06/2023
adeta bir ansiklopedi..
Luminous Cat
Luminous Cat
16/06/2023
Tesekkurler. Hızlı hizmet sirket kurulumu bu kadar kolay mıydı diye soruyorunuz kendinize ayrıca ekip çok hızlı ve yardımsever
Bunyamin Erkaya
Bunyamin Erkaya
15/06/2023
Merhaba.Startupsole Referansı ile Northwest Agent firmasından LLC şirket kurulumu için 15.06.2023 tarihinde hizmet aldım. 16.06.2023 tarihinde yani 24 saat içerisinde şirketim kuruldu ve ücretsiz EIN numarası için yapmam gereken adımları tamamladık, SS-4 Formum Startupsole tarafından fax ile gönderildi. Bu kadar hızlı ve basit bir şekilde şirket kurulabildiğini bilmiyordum. Startupsole ekibinin yardımseverliğinden, hızlı ve yerinde hizmet sağlamalarından, şeffaflıklarından, bilgi düzeylerinden dolayı çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar <3
MFatih
MFatih
15/06/2023
Abd’de şirket kurmak ve süreçler hakkında her aşamada bilgilendirme yaptılar. Ein numarası almak için saatlerce video izledim, araştırma yaptım. En basitinden Startupsole üzerinden başvurumu tamamladım. Fax çekme gibi dertlerim olmadı. Başvuru gitti mi gitmedi mi tereddüdü yaşamadım. Şirket açılışını da verdikleri linkle indirimli bir şekilde tamamladım. İlgi ve alakaları için teşekkür ederim.
Görkem Sezgin
Görkem Sezgin
14/06/2023
Tek kelime ile "harika" Hizmet almayi dusunen herkese kesinlikle tavsiye ederim. Hizli ve ilgililer. Sureci bastan sona profesyonel bir sekilde ilerlettiler. Ayrica hicbir sorunuz cevapsiz kalmiyor. Her sey icin cok tesekkur ediyorum..
YESIM YESIM
YESIM YESIM
08/06/2023
Desteğiniz için çooook tşkl Nazmi bey. Tüm adımlarda sorunsuz ilerledim desteğiniz sayesinde.

Gerçek kullanıcı yorumları ve referanslarımızın tamamına göz atmak için tıklayın

 

LLC ile ilgili pek fazla bilgi sahibi değilseniz aşağıdaki açıklama, LLC kuruluma başlamadan önce sizi oldukça aydınlatacaktır.

Amerikada Şirket Kurmak denilince ilk akla gelen şirket tipi LLC şirkettir

LLC Nedir?

Limited Liability Company (LLC) sınırlı sorumluluk şirket anlamına gelen Amerika’ya özgü bir iş yapısıdır. Amerika’da 50 eyalet bulunur ve her eyaletin kendi iş kanunları vardır.

LLC bir veya birden çok üyeden oluşabilir.

LLC sahiplerine üye (Member) denir.

Eyalet yasalarına göre LLC’ler için herhangi bir üye sınırlaması bulunmaz.

LLC’ler standart prosedürler çerçevesinde oluşturulduğunda bir şirket gibi vergilendirilmez çünkü LLC’lerin gelirleri şirket üyesi / üyeleri üzerine geçer.

Bu sebeple LLC’nin her üyesi (sahip veya ortaklar) vergisini bireysel olarak kendisi ödemektedir.

IRS’e göre tek üyeli bir LLC, şirket olarak vergilendirmeyi seçmediği sürece göz ardı edilen, dikkate alınmayan bir iş yapısıdır.

Artık LLC’nin nasıl bir iş yapısı olduğunu öğrendiğinize göre kuracağınız eyaleti seçerek işe koyulabilirsiniz.

Sonraki Adım : Eyalet Seçimi