AMERİKA'YA GİTMEDEN

ŞİRKETİNİZİ KURUN

Amerika Birleşik Devletleri’nde LLC şirketinizi oturduğunuz yerden kurun.
Nerede ikamet ederseniz edin Amerika’da bir şirket kurabilirsiniz.
Kafa karıştırıcı evrak işleri ve gizli ücretler olmadan
tüm süreçleri sizin için biz yürütüyoruz.

Siz işinize odaklanın.
Tüm ayrıntıları biz halledeceğiz.

Girişimciler için sorunsuz bir altyapı

Startupsole olarak, girişimcilerin ABD’de ticaret yapabilmesi, kredi kartlarından ödeme alabilmesi, vergi avantajlarından faydalanabilmesi ve diğer sayısız avantajlara sahip olabilmesini kolaylaştırır. Türkiye dahil, Dünyanın neresinde ikamet ederseniz edin uzaktan işinizi kuruyoruz.

Amerika’daki işiniz için her şey tek pakette

Amerika’daki bir LLC şirketin ticari faaliyetlerine başlayabilmesi için gereken tüm ihtiyaçlarınızı tek pakette topladık. Paket içeriğinde ihtiyacınız olan her şey var! LLC kurulumundan Abd posta adresine, EIN uygulamasından banka ve sanal pos çözümlerine kadar anahtar teslim çözümler sunuyoruz.

Kurulum sürecinde danışmanınız oluyoruz

Amerika’daki LLC şirketinizi kurma aşamasında size rehberlik ediyor ve danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Kurulum öncesi ve sonrasında aklınıza takılan tüm soruları memnuniyetle yanıtlamaya hazırız. Yüksek ücretler ödemeden en uygun bütçeyle başlayabileceğiniz paketler oluşturduk.

Amerika’da İş Yapmanın Avantajları

Neden Bizi Seçmelisiniz?

%100 Memnuniyet Garantisi

Hizmetlerimiz ve desteğimiz %100 memnuniyet garantisi içerir. Şirket kurulumu ve işinizin sağlıklı yürüyebilmesi için gerekli tüm desteği sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Ücretsiz Dijital Teslimat

Kurulumdan sonra şirketiniz için tüm belgeleri Hesap Kontrol Panelinize yükleriz. Ayrıca şirket adresinize gelen tüm evraklarınızı da müşteri panelinizden kontrol edebilirsiniz.

Aynı Gün İşleme Alma

Bize şirket kurulum siparişinizi verdiğiniz anda hemen aynı gün işlemlere başlarız. Panel erişimi, adres ataması ve dosyalama gibi süreçleri olabildiğince hızlı tamamlamaya çalışacağız. 

Müşteri Paneli

Siparişlerinizi ve şirket durumunuzu görüntülemek, takip etmek, önemli uyarıları almak, adresinize gelen evraklarınızı indirmek veya farklı siparişler verebilmek için tasarlanan size özel müşteri panel

Uyarılar ve Hatırlatmalar

Şirketinizle ilgili aksiyon almanızı gerektiren önemli zamanları kaçırmazsınız. Yıllık Raporlar, yeni evraklar ve diğer son teslim tarihleri ​​gibi önemli bildirimleri  size hatırlatırız.

Herşey Tek Pakette

Amerika’da bir şirket kurmak ve bu şirket üzerinden e-ticaret yapabilmeniz için gerekli olan tüm gereksinimleri aynı pakette sunuyoruz. Siparişinizi verin tüm işlemleri sizin yerinize biz üstlenelim.

Şirket Paketi Nedir? Neleri Kapsar?

Sizin için oluşturduğumuz paket, Amerika’da yeni bir iş başlatmak ve e-ticaret sisteminizi tam anlamıyla devreye almak için gerekli tüm ihtiyaçlarınızı kapsamaktadır. İşte paket içeriği ile ilgili tüm detaylar.

EIN numarasi almak ve ücretli EIN hizmeti

EIN Başvurunuzu Tamamlıyoruz

Amerika’da ki LLC şirketiniz kurulduktan sonra sizin için ücretsiz olarak paket dahilinde EIN başvurunuzu sonuçlandırırız. Banka hesabı açabilmek ve Stripe, Paypal gibi ödeme ağ geçitlerinden ödeme almak amacıyla business hesap açabilmek için bir EIN’ye (işveren vergi kimlik numarası) ihtiyaç bulunmaktadır. LLC şirketiniz için bir EIN olmadan ticari faaliyetlerinizi sağlıklı olarak yürütemezsiniz. EIN süreci bir kaç hafta içerisinde sonuçlanır ve devamında banka hesabı ve stripe gibi hesaplarınızın açılış süreçlerini tamamlarız.

Paketler ve Fiyatlar

Amerika’daki şirketinizin kurulumu ve e-ticaretinizin sürdürülebilirliği için ihtiyacınız olan paketlerimiz arasından seçim yapabilirsiniz.

Giriş
269$Tek Seferlik Ödeme
 • Wyoming LLC Kurulumu
 • ABD İş Adresi
 • EIN Başvurusu
 • İlk Yıl Ücretsiz Registered Agent Hizmeti
 • LLC Operating Agreement
 • Ücretsiz LLC Yönetim Panel Erişimi
 • Ücretsiz Hatırlatmalar
 • Gelen Evraklara Online Erişim
guvenli odeme Amerika'da LLC Şirket Kurulum Paketi

Güvenli Ödeme Sistemi ve Müşteri Hizmet Paneli

Sipariş ver butonuna tıkladıktan sonra bir kayıt formuna yönlendirileceksiniz. Formu doldurup siparişinizi oluşturduktan sonra size özel bir müşteri paneli tanımlanacaktır. Müşteri panelinize erişim bilgileriniz, e-posta adresinize gönderilecek, bu sayede panelinizden şirket kurulumu ve diğer tüm süreçleri kolaylıkla takip edebileceksiniz.

 • Ödemeleriniz %100 güveli bir ortamda alınır
 • Bilgileriniz ve belgeleriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz
 • Destek ihtiyaçlarınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz
 • Ödeme sonrasında faturanız e-postanıza gönderilir

İşlemler ve Süreç

 • Paketleri İnceleyin

  Sunduğumuz LLC kurulum paketlerini inceleyerek size en uygun olanına karar verin. Karar verme aşamasında kafanız mı karıştı? Hemen bize ulaşabilirsiniz.

 • Sipariş Verin

  Sipariş oluşturup şirket kurulum formunu doldurun. Siparişinizi alır almaz müşteri panelinizi hazırlayacağız ve gerekli kurulum işlemlerine başlayacağız. Sonraki tüm süreci müşteri panelinizden takip edebilirsiniz.

 • Takipte Kalın

  Şirket kurulum süreci ve işleyiş ile ilgili tüm detayları en ince ayrıntısına kadar müşteri panelinizden ve e-posta bildirimlerinden takip edebilirsiniz.

 • Evraklarınızı İndirin

  Şirket kurulumu tamamlandıktan sonra size e-posta göndereceğiz. Ayrıca durumu panelinizden de kontrol edebilirsiniz. Kurulum sonrası panelinizden LLC kurulum belgelerinizi dijital olarak indirebilirsiniz.

 • EIN Başvurunuzu Yapalım

  Şirketiniz kurulduktan sonra SS4 formunu doldurup imzanıza sunuyor ve doğru bir şekilde IRS ye Faxlayarak EIN başvurunuzu  yapıyoruz. EIN sonucu gelir gelmez sizi bilgilendireceğiz.

 • Ek Hizmetlerinizi Tamamlayalım

  Şirketiniz kurulduktan sonra ve EIN ataması gerçekleştikten sonra banka hesabı ve stripe kurumsal hesabı (paket dahilinde ise) açma ile ilgili süreçleri tamamlayacağız. İşlemler sırasında sizinle iletişimde kalıp her şey tamamlandığında sizi bilgilendireceğiz. Toplamda bir kaç hafta içinde aktif, ticarete hazır bir LLC şirkete sahip olacaksınız.

Kullanıcı Yorumları & Referanslar

Bizden hizmet alan mutlu müşterilere ait yorumlar ve referanslar

Startupsole
5.0
Based on 19 reviews
powered by Google
Orhan Kurtulan
Orhan Kurtulan
18:00 30 Nov 21
Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Bilgi ve tecrübelerini aktardıkları web sitelerinde eşsiz bilgiler öğrendim ve... kendileri ile iletişime geçtikten sonra da her türlü desteği verdiler.Devamını Oku
Resul Pakır
Resul Pakır
05:22 04 Nov 21
Çok ilgili bir şirket, tüm çalışanlara ayrı ayrı teşekkür ederim, süreci çok hızlı bitirdiler.
Burak özgün
Burak özgün
18:05 03 Nov 21
USA'da şirket kurma işlemlerine başladığımız ilk günden kuruluş işlemlerinin tamamlandığı son güne kadar gösterdikleri... ilgi ve alakadan dolayı Startupsole ekibine çok teşekkür ederim.24/7 ulaşabileceğiniz, sorduğunuz istisnasız her soruya cevap bulabileceğiniz ve yardımlarına başvurup sonucu gördükten sonra kesinlikle memnun kalacağınız bir ekip Startupsole.Emeğiniz ve özenli çalışmanızdan dolayı tekrar çok teşekkürler ederim.Devamını Oku
Ferhat Ozal
Ferhat Ozal
20:27 01 Nov 21
Şirket kurma işlemlerini çok basitleştiren bir şirket. Amerika'da şirket kurma gibi bir planınız varsa gönül rahatlığı... ile Startupsole ekibiyle çalışabilirsiniz.Devamını Oku
TOLGA DURUKAN
TOLGA DURUKAN
15:51 17 Oct 21
Bu kadar değerli bilgiyi, bu kadar güzel açıklayıp bizlere yardımcı olduğunuz için sizlere teşekkürü bir borç biliyorum.
Pınar Yükselci
Pınar Yükselci
07:06 12 Oct 21
Startupsole dan aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Amerika da şirket kurulumu işlemim sorunsuz ve hızlı şekilde... gerçekleşti. Bu süreçte her zaman ve çok hızlı sorularımı cevapladılar ve yardımcı oldular.TeşekkürlerDevamını Oku
Mertcan Öz
Mertcan Öz
10:42 26 Aug 21
Ellerinden gelen herşeyi yapmaya çalışarak sizi yönlendiren günün her saatinde size destek olan kaliteli ve bilgili... insanlar.. yardımları ve destekleri için birkez daha buradan çok teşekkür ederim.Devamını Oku
Batuhan Şengür
Batuhan Şengür
13:22 20 Aug 21
SoleStartup Ekibine ve Özellikle Muhammet Bey'e desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim. SoleStartup yayınladığı... bilgiler ve Muhammet Bey'in desteği sayesinde Şirketimizi çok uygun fiyatlara kurduk ve Amerika'da aktif olarak hizmet veriyoruz. Aylardır Amerika'da şirket kurulumu ve diğer süreçleri araştırıyordum. Taki SoleStartup 'a rastlayıncaya kadar. İddia ediyorum İnternet üzerinde ki en açıklayıcı ve doğru bilgiler bu sitede.Buradan da tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.Devamını Oku
Diğer Değerlendirmeler

Birden çok iş türünü destekler

Dropshipping

Amazon Business

E-Ticaret

Dijital Reklam Ajansları

Dijital Ürün ve Hizmet

Toptancılar

Shopify

Wp / Woocomerce

Neden Amerika’da Şirket?

Amerika’da şirket kurmanın en büyük sebeplerinden biri vergi avantajı diğer ise kurulumu basit ve az prosedür içermesidir. Diğer sebeplerine gelince;

 • Kurulumu ucuzdur
 • Daha az prosedür gerektirir
 • Uzaktan Amerika’ya gitmeden güvenli bir şekilde online olarak kurulum yapılabilir
 • Kurulum süreci çok fazla prosedür içermez
 • Türkiye’de ki gibi her ay vergi beyanında bulunmanız gerekmez
 • Her ay muhasebeci, stopaj vs. gibi ekstra giderleriniz yoktur
 • Gizliliğiniz sağlanır adınız hiç bir yerde geçmez (Bazı eyaletlerde)
 • E-ticaret olarak düşünüldüğünde online olarak kredi kartlarından ödeme alabilirsiniz. (Banka hesabı açarak stripe ile ödeme alabilirsiniz)
 • Yıllık masrafları uygundur, her ay muhasebeci veya müşavir masrafı olmaz
 • Size itibar sağlayabilir
 • Gelecekte yatırımcı E2 vizesi alarak Amerika’ya yerleşmenize olanak tanır

Daha bir çok avantaj sayabiliriz fakat en bilinen avantajları bunlardır. Amerika’da şirket kurmak oldukça basittir tüm işlemler doğru yapıldığında kıs bir süre içinde ticari faaliyetlerinize başlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Başka sorunuz var mı?

Merak ettiğiniz başka sorular varsa bize ulaşın

Menü