Wyoming LLC’ler için Northwest Adreslerini Kullanabilirsiniz

Northwest Wyoming’ de kurulan LLC şirketler için sağladıkları adres sistemlerine artık Amazon adres doğrulama kodlarını kabul etiklerini duyurdu.

Amazon hesap açılışlarında Amazon artık utility bill uygulamasını kaldırdı. Amazon hesabı açarken ABD şirket adresinizi girdiğinizde, Amazon size bir kaç gün içinde adres doğrulaması için aşağıdaki gibi bir doğrulama kartı gönderir. Northwest registered agent, paylaşımlı adresleri kullanan işletmeler için bu tip doğrulama kartlarını kabul etmediğini bildirmişti. Son gelen bilgiye göre Northwest, bu adres doğrulama postalarını artık sizin için teslim alacağını ve dijital olarak tarayıp hesap sahiplerine teslim edeceğini duyurdu.

Bu kart, ABD iş adresinize posta yoluyla gelir ve bir kaç gün içinde size sağlanan unique verification code bilgisini hesap açılışındaki alana girerek adresinizi bu yolla kolayca doğrularsınız.

amazon adres doğrulama kodu posta kartıDaha Önce Doğrulama Süreci Nasıl İlerliyordu?

Takip edenler konuyu bilir, geçmişte Northwest bu tip doğrulama postalarını teslim almıyordu. Bu durumda alternatif çözüm olarak 15$ gibi bir ücret karşılığında Wyomingmailforwarding.com üzerinden özel süit içeren bir adres satın alınıp, şirket adresi olarak burası gösteriliyordu. Bu özel süit içeren iş adresine gelen kodları dijital teslim alan satıcılar, hesaplarını bu yolla sorunsuz açabiliyordu.

Northwest Artık Wyoming’de Kodları Kabul Ediyor

Amazon Adres Doğrulama Kodlarını geçmişte kabul etmeyen Northwest, artık Wyoming eyaletinde bu kodlarını kabul ettiğini, gelen postaları standart evraklarda olduğu gibi aynı gün açıp tarayacağını ve dijital olarak teslim edeceğini duyurdu.

Bunun için herhangi bir ek ücret ödemenize gerek yok. Northwest ile 39$+ eyalet harcı (toplamda 139$) ödeyerek Wyoming’de bir LLC şirket kurabilirsiniz. Wyoming LLC şirketinizi Northwest ile kurarken Physical Address ve Mailing Address kısmını registered agent adress olarak bırakmanız yeterli.

northwest sirket kurmak adres Wyoming LLC'ler için Northwest Adreslerini Kullanabilirsiniz

Özetle, artık Northwest üzerinden Amazon için kurulan Wyoming şirketleri için özel adres (Specify Address) girilmesi gerekmiyor.

Northwest’in sunduğu ücretsiz şirket adresi doğrulama kodlarını kabul ettiği için özel bir adres şirketinden adres veya sanal ofis kiralamanıza gerek kalmıyor.

Northwest ile Diğer Eyaletlerde Amazon İçin Şirket Kurulduğunda Ne Olur?

Northwest, bu Amazon adres doğrulama kartlarını sadece Wyoming LLC’ler için kabul ediyor. Farklı bir eyalette Amazon hesabı açmak ve Amazon işi yapmak için bir LLC kurarsanız, ücretsiz adreslerinden bu kodları kabul etmezler. Bu hizmetin sadece Wyoming eyaletinde geçerli olduğunu bildiriyorlar.

Eğer farklı bir eyalette Amazon için Northwest üzerinden şirket kurma planınız varsa, adres doğrulama kartlarını teslim alıp size ulaştırmayacaklarını bilmenizde fayda var. Bu tip bir uygulama için Northwest’ten aylık ödemeleri olan sanal ofis veya başka bir adres şirketinden özel süit içeren adres kiralamanız, şirket posta adresi olarak o adresleri göstermeniz gerekecek.

İlginizi Çekebilir ↴

Ziyaretçi Yorumları ↴

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

İçerik Kategorileri

İndirim Uyarısı
Anlaşmalı iş ortağımız Northwest, 39$’ a LLC şirket kurulumu yapıyor
%60 indirimden Hemen Faydalanın!

HANGİ EYALET? VERGİLELER VE MALİYETLER

Merak ettiğiniz tüm detaylara ulaşın