AMAZON PROFESYONEL

HESAP AÇMA HİZMETİ

Amazon Hesap Açılış Paketleri

Suspend olmadan Amazon Profesyonel satıcı hesabınızı açalım
Kafa karıştırıcı işlemler ve prosedürlerle uğraşmadan
tüm süreçleri sizin için yürütelim

Siz işinize odaklanın.
Tüm ayrıntıları biz halledeceğiz.

Paketler ve Fiyatlar

Amazon Profesyonel Hesap Açılış Paketleri

Giriş
250$Hesap açılışı ve mağaza kurulumu
 • Amazon Hesap Açılışı
 • Amazon Alıcı Hesap Açılışı
 • Bireysel Banka Hesabı (Payoneer)
 • Mağaza Kurulumu ve Ayarlar
 • Ürün Bulma Uygulaması Kurulumu
 • E-Posta İle Teknik Destek
Profesyonel
950$Hesap açılışı, mağaza kurulumu ve mağaza işletme
 • Amazon Hesap Açılışı
 • Amazon Alıcı Hesap Açılışı
 • Bireysel Banka Hesabı (Payoneer)
 • Mağaza Kurulumu ve Ayarlar
 • Ürün Bulma Uygulaması Kurulumu
 • E-Posta ve Whatsapp Destek
 • 3 ay Danışmanlık
 • Gelişmiş Mağaza Yönetim Danışmanlığı

Paketleri Karşılaştırın

Amazon Paketleri Özellik Karşılaştırma Tablosu

PAKET İÇERİĞİGİRİŞPROFESYONELPREMIUM
LLC Şirket KurulumuX Dahil DeğilX Dahil Değil✔ Dahil
LLC Şirket için ABD İş AdresiX Dahil DeğilX Dahil Değil✔ Dahil
LLC Şirket için EINX Dahil DeğilX Dahil Değil✔ Dahil
LLC Şirket Kayıtlı Temsilci (Registed Agent) İlk Yıl ÜcretsizX Dahil DeğilX Dahil Değil✔ Dahil
LLC İşletme SözleşmesiX Dahil DeğilX Dahil Değil✔ Dahil
Kurumsal Banka Hesap Açılışı (Mercurybank)X Dahil DeğilX Dahil Değil✔ Dahil
Bireysel Banka Hesap Açılışı (Payoneer)✔ Dahil✔ DahilX Dahil Değil
Yeni Bir E-posta Hesabı Oluşturma✔ Dahil✔ Dahil✔ Dahil
Amazon Hesap Açılışı✔ Dahil✔ Dahil✔ Dahil
Amazon Alıcı Hesap Açılışı✔ Dahil✔ Dahil✔ Dahil
Mağaza Kurulumu ve Ayarlar✔ Dahil✔ Dahil✔ Dahil
Ürün Bulma Uygulaması Kurulumu✔ Dahil✔ Dahil✔ Dahil
Uygulama Filtrelerini Ayarlama✔ Dahil✔ Dahil✔ Dahil
İlk Ürünleri Mağazada Listeleme✔ Dahil✔ Dahil✔ Dahil
E-Posta İle Teknik Destek✔ Dahil✔ Dahil✔ Dahil
3 Ay Boyunca DanışmanlıkX Dahil Değil✔ Dahil✔ Dahil
Mağazaya Ürün Ekleme ve KaldırmaX Dahil Değil✔ Dahil✔ Dahil
Mağaza Sağlığını KorumaX Dahil Değil✔ Dahil✔ Dahil
Olası Susped Durumlarında Suspend Kaldırma DesteğiX Dahil Değil✔ Dahil✔ Dahil
Gelen Siparişlerin Verilmesi Kargo Bilgilerinin GirilmesiX Dahil Değil✔ Dahil✔ Dahil
Gelecek İadelere Karşı Savunma HazırlanmasıX Dahil Değil✔ Dahil✔ Dahil
Wahtsapp DesteğiX Dahil Değil✔ Dahil✔ Dahil
LLC Şirket Kurulumu için ABD Posta AdresiX Dahil DeğilX Dahil Değil✔ Dahil
LLC Şirket KurulumuX Dahil DeğilX Dahil Değil✔ Dahil
LLC Şirket EIN NumarasıX Dahil DeğilX Dahil Değil✔ Dahil
İlk Yıl Ücretsiz Registered Agent HizmetiX Dahil DeğilX Dahil Değil✔ Dahil
LLC Operating AgreementX Dahil DeğilX Dahil Değil✔ Dahil
WY LLC İyi Durum BelgesiX Dahil DeğilX Dahil Değil✔ Dahil
LLC Şirket Yönetim DanışmanlığıX Dahil DeğilX Dahil Değil✔ Dahil

Karar vermenize yardımcı olabilmek için bizden ücretsiz danışmanlık alın. Hemen bir telefon randevusu oluşturun, sizi arayalım!

Güvenli Ödeme Sistemi ve Müşteri Hizmet Paneli

Sipariş ver butonuna tıkladıktan sonra bir kayıt formuna yönlendirileceksiniz. Formu doldurup siparişinizi oluşturduktan sonra size özel bir müşteri paneli tanımlanacaktır. Müşteri panelinize erişim bilgileriniz, e-posta adresinize gönderilecek, bu sayede panelinizden tüm süreçleri kolaylıkla takip edebileceksiniz.

 • Ödemeleriniz %100 güveli bir ortamda alınır
 • Bilgileriniz ve belgeleriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz
 • Destek ihtiyaçlarınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz
 • Ödeme sonrasında faturanız e-postanıza gönderilir
guvenli odeme Amazon Hesap Açma Hizmeti

Amerika’da İş Yapmanın Avantajları

Premium Paket, LLC Şirket Kurulumunu Kapsar. LLC Şirket sayesinde Bazı Avantajlara Sahip Olursunuz

Neden Bizi Seçmelisiniz?

%100 Memnuniyet Garantisi

Hizmetlerimiz ve desteğimiz %100 memnuniyet garantisi içerir. Şirket kurulumu ve işinizin sağlıklı yürüyebilmesi için gerekli tüm desteği sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Müşteri Paneli

Siparişlerinizi ve süreçlerinizi görüntülemek, takip etmek destek almak veya farklı siparişler verebilmek için tasarlanan size özel müşteri paneli

Aynı Gün İşleme Alma

Bize şirket kurulum siparişinizi verdiğiniz anda hemen aynı gün işlemlere başlarız. Panel erişimi, adres ataması ve dosyalama gibi süreçleri olabildiğince hızlı tamamlamaya çalışacağız. 

İşlemler ve Süreç

 • Paketleri İnceleyin

  Sunduğumuz LLC kurulum paketlerini inceleyerek size en uygun olanına karar verin. Karar verme aşamasında kafanız mı karıştı? Hemen bize ulaşabilirsiniz.

 • Sipariş Verin

  Formu doldurup ödemeyi yaparak bir sipariş oluşturun. Siparişinizi alır almaz müşteri panelinizi hazırlayacağız ve gerekli kurulum işlemlerine başlayacağız. Sonraki tüm süreci müşteri panelinizden takip edebilirsiniz.

 • Takipte Kalın

  Seçtiğiniz paket içeriğine göre bizden alacağınız hizmetler hakkında size ulaşıp gerekli bilgilendirmeyi telefon yoluyla aktaracağız

Kullanıcı Yorumları & Referanslar

Bizden hizmet alan mutlu müşterilere ait yorumlar ve referanslar

[grw place_photo="https://startupsole.com/wp-content/uploads/2021/04/logo-512x512-1.png" place_name="Startupsole" place_id="ChIJtzQsEL_7NVMRCzg8G0v0jSc" reviews_lang="tr" pagination="5" text_size="120" refresh_reviews=true lazy_load_img=true reduce_avatars_size=true open_link=true nofollow_link=true]

Sıkça Sorulan Sorular

Amazon paketleri Amazonda e-ticaret yapmak isteyen tüm girişimciler için idealdir

Amazon mağazanız açılıp siparişler gelmeye başladığında ürün tedarik edebilmeniz için kredi kartınızın limitleri çok önemlidir. Ayıca Amazon mağazanızı aktif ederken gerekli yazılımlar ve Amazon satıcı hesabı için aylık sabit giderleriniz olacak. Detaylar için bize ulaşın.

Premium pakette LLC şirket kurulum hizmeti bulunmaktadır. LLC şirketleri Amazon işi için Wyoming eyaletinde kuruyoruz. Bu eyaletin yıllık masraflar daha uygundur ve eyalette kişisel gelir vergisi bulunmamaktadır bu sebeple diğer eyaletlere göre daha avantajlıdır. Bir çok muhasebeci ve müşavir bu eyaletin vergi kanunlarına daha fazla hakim olduğu için gelecekte vergi durumlarında ekstra esneklik oluşturmaktadır.

Hayır gerekmiyor. Sizden kart bilgilerinizi almıyoruz. Ödeme süreçleri tamamen güvenli bir ortamda ödeme işleyici ile sizin aranızda256 bit şifreleme sistemi ile  tamamlanmaktadır.

Visa, Mastercart ve Amex kredi kartları, sanal kartları ile işlem yapılabiliyor. Banka kartı (atm kartı) özellikli kartlar bazı durumlarda sorun yaratabiliyor bu gibi durumlarda lütfen bankanızla iletişime geçiniz.

Genellikle Northwest Registered Agent üzerinden LLC kurulumlarını yapıyoruz

Evet alabileceksiniz. Ödediğiniz danışmanlık bedeline ait bir elektronik faturayı Amerikan şirketimiz üzerinden Türkçe veya Ingilizce olarak keserek size göndereceğiz. Bu sayede bu faturayı Türk veya yabancı şirketinize masraf olarak gösterebileceksiniz. Fatura dili ile ilgili taleplerinizi siparişten sonra bize bildirebilirsiniz.

Ne yazık ki şirket kurulum sürecinde veya danışmanlık sürecindeki ödemelerinizi iade alamazsınız. Çünkü bu durum bir ürün satın almak gibi değerlendirilmemelidir. Yapılan işlemler eyalete dosyalanır eyaletler para iadesi yapmamaktadır.

Hayır. Biz muhasebe veya müşavirlik şirketi değiliz bu sebeple muhasebe ve vergi danışmanlığı yetkimiz, buna bağlı hizmetimiz yoktur. Eğer yurt dışında uzman bir müşavirlik şirketi ile anlaşmak isterseniz şirketinizi kurup belirli bir işlem hacmine ulaştıktan  sonra bu sayfadan tavsiye ettiğimiz şirketler ile irtibata geçip yıl sonu vergi beyanınızı vermeleri konusunda hizmet alabilirsiniz.

Amazon hesabı açarken ilk etapta LLC şirket kurulumu şart değildir fakat hesabın güvenliği ve sağlamlığı için Premium paket seçip LLC şirket ile başlayabilirsiniz. Giriş ve Profesyonel paketlerde ilk bireysel hesap açılacak bu yüzden bireysel banka hesabı açıp ekleyeceğiz. Premium pakette MercuryBank hesap açma desteği bulunmaktadır. Mercury bir dijital bankadır ve kazandığınız parayı transfer ücreti ödemeden Türkiye’ye ücretsiz aktarma özgürlüğü sunar.

Hesap açılış işlemlerinde Pasaport gerekmektedir. Eğer pasaportunuz yoksa Mercurybank yerine Wise Kurumsal hesap açılacaktır.

Not: Wise kurumsal hesap açılışlarında her müşteriden tek seferlik 30$ tutarında bir güvence bedeli talep etmektedir. Bu bedel kredi kartı ile ödendiğinde tüm para birimlerin kilidi açılmakta ve USD cinsinden size bir Amerikan Banka hesap numarası sağlamaktadır.

Hesap açılışlarındaki depozito bedeli sizin özelinizde ve hesap tamamen size ait olduğu için bu bedel sizin tarafınızdan ödenmelidir. Hesap açılış aşamasında teknik ekibimiz bu konuda size adım adım rehberlik edecektir.

Gelen postalar dijital olarak taranır size aynı gün ulaştırılır.  ABD adresiniz suit numarası içeren bir iş posta adresidir. Bu adrese  Amazon doğrulama kartları gelir ve teslim alınır

ABD iş posta adresi şirketinize gelebilecek önemli evrakları teslim alan bir yapıdır. Şirket adresinize gelen evraklar aynı gün içinde taranıp pdf formatında müşteri panelinize yüklenir. Siparişten sonra size vereceğimiz müşteri panelinden size gelen evrakları görebilir ayrıca bildirim e-postaları yoluyla gelen evraklardan haberdar olabilirsiniz.

Adresinize ilgili bilinmesi gerekenler

 • Sadece eyaletten ve IRS den gelen önemli evraklar panelinize PDF formatında yüklenir. Diğer evraklar ek ücret gerektirebilir.
 • Sadece resmi evraklar teslim alınıp size iletilir. Gereksiz postalar (reklam içeren afiş, dekont, ekstre, promosyon evrakları gibi gereksiz evraklar) taranmaz.
 • Amazon ve Google Maps doğrulama kartlarını kabul eder
 • İş posta adresleri (hemen hemen hepsi aynı mantıkta çalışır) lojistik firması değildir bu yüzden kutu, paket ve büyük ürünleri teslim alamazlar. Sadece önemli evrakları alıp size iletirler.
 • İşinizi kurduktan sonra sadece EIN evrakınız gelir onun dışında pek bir evrak gelmez.
 • Gelebilecek evrakların orijinallerini, bulunduğunuz ülkeye fiziksel olarak almak isteyebilirsiniz bunun için ek gönderim ücretleri yansıtılabilir. Bu konuda bir talebiniz olduğunda bize iletin gerekli gönderim işlemlerini sizin için tamamlayacağız.

Evet isterseniz 7/24 açık olan bulut tabanlı fax numaramızı kullanabilirsiniz. Ayda 5 sayfa fax gönderimlerinizi ücretsiz yapıyor tüm faxlarınızı da ücretsiz bir şekilde teslim alıp panelinize yüklüyoruz.

Evet biz bir Amerikan şirketiyiz hakkımızda sayfamızdan bizim hakkımızda daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Başka sorunuz var mı?

Merak ettiğiniz başka sorular varsa bize ulaşın