Bir Kaç Adımda ABD’de İşinizi Başlatın

Şirketinizi kurabilmemiz için için aşağıdaki basit formu doldurun.

Hizmetlerimiz, %100 Müşteri Memnuniyet Garantisiyle desteklenmektedir.

Tolga YILMAZ
Tolga YILMAZ
19/05/2023
Startupsole firmasına nasıl denk geldim hatırlamıyorum. Ama iyi ki denk gelmişim. Amerika'da bir LLC kurma girişimim için araştırma yaparken web sayfalarındaki bilgi kaynağına eriştim. Bu kaynakları okuyarak kendinizde LLC kurabilirsiniz. Ama ben ekibin emeğine saygı diyerek birazda işi uzmanına bırakarak çok kısa sürede, elimi kıpırdatmadan Amerika'da bir LLC sahibi oldum. Her soruma gece/gündüz cevap verdiler. Hala da kendilerinden birçok şey öğreniyorum. Öğrenmeye de devam edeceğim. Çünkü artık LLC ile alakalı çalacağım tek kapı Startupsole. Bu oluşuma gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Start'ı verin ve arkanıza yaslanın, LLC'niz emin ellerde kısa sürede yeşermeye başlayacaktır..
Uras Yavuz
Uras Yavuz
19/05/2023
Kesinlikle çok bilgilendirici ve ilgili şekilde süreç ilerliyor. Çok memnun kaldım herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.
Efe Yağcı
Efe Yağcı
12/05/2023
Çok hızlı bir şekilde işlemlerimi tamamladılar çok teşekkür ederim
Oktay
Oktay
03/05/2023
LLC şirket kuruluş sürecini Startupsole rehberliği ile 19 Nisan 2023'te tamamladım ve verdikleri rehberlik sayesinde hiçbir problem yaşamadım. Bu yorumu 2 hafta önce yapmıştım. Şuan EIN başvurumu da IRS'e StartupSole aracılığıyla yaptım. A+ hizmet ilgi ve alakanız için Teşekkürler.
Steve Kelal
Steve Kelal
01/05/2023
I highly recommend Startupsole to anyone looking to take their business to the next level.
Huseyin Kavurka
Huseyin Kavurka
25/04/2023
Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Amerika da şirket kurulumunda danışacak güvenilir birileri olması çok güzel. Başarılarınızın devamını gönülden dilerim.
Muharrem Dogan
Muharrem Dogan
07/04/2023
Kendilerinden şirket açılışı yaptık ve bütün süreçte çok güzel yardımcı oldular
Bilkan Mese
Bilkan Mese
16/03/2023
Startupsole, US şirket kurulumu araştırmalarım sürecinde karşıma çıktı. EIN başvurusu konusunda ücretsiz sundukları desteği aldım. Henüz başvuru yeni yapıldı. Ücret talep etmeden verdikleri hizmette, gerçekten ilgililer ve diğer kuruluşlar gibi sürekli onlarla çalışmam için spam e -posta göndermiyorlar, bu benim için önemli. Web sitelerinde ki temiz ara yüz ve açık anlatım için bile 5 yıldızı hakkediyorlar. Fiyat konusunda anlaşabilirsek ilerleyen süreçte kendileriyle çalışacağım.

Bir kaç adımda ABD’de şirketinizi kurun

Hemen bir başvuru oluşturun ve Amerika’daki yeni şirketinizi başlatın.