Amerika’da Türk Muhasebe Şirketi

Eğer Amerika’da ki şirketiniz üzerinden e-ticaret işi yapıyorsanız; muhasebe süreçleriniz, yıllık beyan gibi işleriniz için vergi uzmanı veya bir CPA ile çalışmanız gerekebilir.

Bu aşamada iş birliği yaptığımız Tam Accounting şirketini önerebiliriz. Tam Accounting, her ölçekteki USA şirketlerine müşavirlik hizmeti veren, bünyesinde Türk uzmanların barındığı bir şirkettir.

Öncelikle aşağıdaki linkten ücretsiz bir randevu oluşturarak şirketiniz özelinde yapılması gerekenler hakkında bilgi ve alabilirsiniz. Sonrasında vergi sezonu için yapılması gerekenler hakkında size bir yol haritası çizerek hizmete başlıyorlar.

 

Amerikada vergilendirme ve muhasebe durumları genellikle herkesin korkulu rüyası haline geliyor.

 

Oysaki sizin fokuslanmanız gereken nokta işiniz olmalı. Vergi ,muhasebe, vs, bunlar sizin işiniz olmamalı.

Tabii ki yabancı bir şirket (Nexus) olarak eyalet limitleri aşıldığında satış vergisi toplamanız ve bunu beyan etmeniz bir gereklilik. Bundan kaçmak veya göz ardı etmek işinizi kolaylaştırmaz çünkü vergilendirme süreçleri oldukça hassastır.

 

Bu psikoloji ile bir işe başlamak veya mevcut işi sürdürmeye çalışmak sizi olumsuz etkileyebilir. Siz işinize odaklanın vergi, muhasebe gibi süreçlerin yükünü kendiniz almak yerine (zaten kolay öğrenilebilecek bir iş değil) bunu uzmanına bırakın.

Böylece hem içiniz rahat olur hem de yaptığınız işe daha iyi odaklanırsınız.

Amerika’da Türk Muhasebeci (Tam Accounting)

Tam Accounting ile yakın zamanda bir iş ortaklığı başlattık. Tam Accounting’de Türkçe konuşan Türk muhasebe uzmanları bulunuyor.

 

Uzmanlık alanları büyük ölçüde yabancı şirketler. Ayrıca uluslararası e-ticaret yapan küçük ve orta ölçekli tüccarlara da hizmet veriyorlar.

Fiyatları piyasa şartlarına göre gayet uygun seviyededir. Ayrıca sorduğunuz sorulara hızlı ve Türkçe yanıt alabileceğiniz bir iletişim kanalları bulunuyor.

Hizmet alanları:

  • Form 5472- 1120
  • 1040 NR
  • Tax return hizmetleri
  • Ön muhasebe (Quickbooks hizmetleri)
  • Bordrolama

Yukarıdaki hizmetlerin tümünü Tam Accounting sizlere doğru bir şekilde sağlayacaktır.

Tam Accounting üzerinden bizim referansımızla bir ön görüşme sağlayabilirsiniz. İşinizin boyutuna, iş tipine ve satış yaptığınız coğrafyaya göre durumu değerlendirip vergi konularında fiyat ve hizmet alabilirsiniz.

 

 

Tam Accounting, vergi, yıllık beyan, tax return ve benzer konularda size bir yol haritası çizebilen ABD’de Türk muhasebe şirketidir.

İlginizi Çekebilir ↴

Ziyaretçi Yorumları ↴

2 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.