0

Northwest Registered Agent İle Şirket Kurma Avantajları

Northwest ile Amerikada şirket kurmak

Amerika’da şirket kurulum hizmetlerini üstlenen bir çok LLC servisi (Registered Agent veya Kayıtlı Temsilci, Acente de denilir) bulunmaktadır. Bu acentelerin her biri farklı fiyat politikaları ve hizmet içeriği sunar.

Uygun fiyatlı olarak hizmet vermesi ile bilinen IncAuthority acentesi ilk yıl  registered agent bedeli ve kurulum hizmet bedeli almaz. Ertesi yıl 99$ a acenteniz olmaya devam eder. Ücretsiz hizmet vermesinin sebebi gelecek yıl onlardan hizmet almaya devam ettiğiniz durumda siz onların sürekli müşterisi haline gelirsiniz. Bu yüzden kurulumları bedelsiz yapıp sizi müşteri olarak kazanmak istiyorlar.

Northwest Registered Agent ise daha farklı bir politika izler ve fiyatları diğer acentelerden oldukça fazladır. Bu yazıda Northwest Registered Agent şirketinin ek özelliklerinden, gelişmiş müşteri portalından ve bu özelliklerle birlikte fiyatının neden bu kadar fazla olduğundan bahsedeceğiz.

Neler Sunuyor?

Yeni bir şirket kurulumundan, şirket adresine, apostil hizmetinden business license işlemlerine kadar ABD’de bir iş yapabilmek için gerekli her şeyi kapsayan bir organizasyondur.

Northwest Registered Agent ile Amerika’nın 50 eyaletinde şirket kurabilmek mümkün. Ayrıca her eyalette kendilerine ait ofisleri bulunuyor ve bu ofislerde sürekli olarak personel barındırıyorlar.

Her Eyalette İş Adresi

Northwest Registered Agent ile şirket kurmaya kalktığınızda ayrıca bir iş posta adresi bulmanıza gerek yok çünkü her eyalette posta ofisleri var. Northwest Registered Agent üzerinden hizmet aldığınız sürece şirketiniz için adreslerini kullanmalarına izin veriyorlar. Size gelen evrakları aynı gün içinde tarayıp dijital hale getiriyorlar ve tarayıp PDF olarak panelinize yüklüyorlar. Ayrıca promosyon vs. içeren gereksiz postaları kabul etmiyorlar.

Normal şartlarda bir LLC şirket kurmaya çalıştığınızda bir çoğu acente adres hizmeti sunmaz ve iş adresinizi kendi imkanlarınızla temin etmeniz gerekir. Wyomingmailforwarding.com gibi alternatifler sadece 15$ karşılığında size bir Wyoming adres sağlar ve noter onayı gerektirmez.

Eğer farklı çözümler isterseniz aylık 5$ dan başlayan planlar sunan posta yönlendirme şirketleri de var. Örneğin Anytimemailbox.com gibi. Bu tür şirketler adresinizi aktif edebilmek için sizden bir usps form 1583 doldurmanızı ister. Bu usps form 1583 evrağını online olarak doldurmanız yeterli gelmez çünkü kimliğinizi noter onayında online olarak doğrulamanız gerekir. Online noterler ABD de oldukça yaygındır noter size bir kaç soru yöneltir ve bazı durumlarda kimliğinizi görmek ister bir kaç dakikalık video konferans sonucunda kimliğinizi onaylarlar ve ancak bu işlemden sonra adresiniz aktif olur.

Northwest Registered Agent üzerinden bir LLC kurarsanız ve adreslerini ücretsiz kullanma seçeneğini seçerseniz gerek usps 1583 formunu doldurmanız gerekse noter onaylı doğrulamadan geçmenize gerek yoktur. Northwest Registered Agent iş amaçlı size gelen bütün evraklarınızı noter onayına gerek kalmadan teslim alabiliyor ve bu sayede sorunsuz bir LLC kurulumu deneyimi yaşamış oluyorsunuz

Northwest Registered Agent Hizmetleri

Müşteri Paneli

Northwest Registered Agent gelişmiş müşteri paneline sahip bir acentedir. Şirketin bünyesinde kendi yazılım ekipleri bulunuyor ve özel olarak kurgulanmış bu müşteri portali oldukça gelişmiş. Portal sayesinde bir şirketi yönetebilmek için hemen hemen her şey düşünülmüş.

Ana sayfadan bir LLC kurulum hizmeti sipariş ettiğinizde siparişiniz panele ekleniyor ve durumunu anlık olarak izleyebiliyorsunuz. Hatta aynı hesapla birden çok şirket kurulum talimatı verebilmek te mümkündür.

northwest abd sirket kurma Northwest Registered Agent İle Şirket Kurma Avantajları

Adresinize gelen evrakları documents menüsünden görebiliyorsunuz. Bu adrese gelen evrakları tarayıp pdf olarak buraya gönderiyorlar dilerseniz evraklarınızı bu panelden bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz.

northwest abd sirket kurma adres Northwest Registered Agent İle Şirket Kurma Avantajları

Hire US tabından ise mevcut şirketiniz için ek hizmetler satın alabiliyorsunuz.

northwest abd sirket kurma 2 Northwest Registered Agent İle Şirket Kurma Avantajları

Örneğin other corporate product & services kısmına tıkladığınızda şirketiniz için uygulayabileceğiniz bir çok online hizmete erişebilir, sipariş verebilirsiniz.

northwest abd sirket kurma 3 Northwest Registered Agent İle Şirket Kurma AvantajlarıHızlı İşleme Alma

Northwest Registered Agent üzerinden bir şirket kurulumu sipariş ettiğinizde çok hızlı işleme alırlar herhangi bir sorun olmadığı sürece bir kaç iş gününde şirketiniz kurulmuş olur.

Ücretsiz Operating Agreement ve LLC Membership Certificate

Northwest ile şirket kurduktan sonra sizin için özel bir operating agreement hazırlarlar ve size teslim ederler. Diğer acentelerde bu sözleşme ücretlidir ve ücreti ortalama olarak 80 – 90 dolar civarındadır.

Ayrıca bu sözleşme ile birlikte banking resolation ve bir de LLC Membership Certificate sahibi olursunuz.

northwest abd sirket kurma lc membership certificate Northwest Registered Agent İle Şirket Kurma Avantajları

Tüm bu hizmetler, sözleşmeler, destek kalitesi ve özellikle de her eyaletteki adreslerini iş adresi olarak kullanabilme gibi ekstralar bu acenteyi diğerlerinden ayırıyor. Bu özellikler ve destek sisteminin kalitesi bu acentenin fiyatlarına yansıyor.

İlk yıl registered agent bedelini ücretsiz yapmıyorlar ve 125$ sizden kurulumun en başında tahsil ediyorlar. Buna bir de eyalet dosyalama bedeli eklendiğinde incauthoritiy ile ciddi bir fiyat farkı oluşuyor.

Eğer LLC şirket kurulumu aşamasında Northwest tercih ederseniz, bahsettiğimiz bu ekstra özelliklere ve ücretsiz bir iş adresine ve sahip olursunuz.

Bu yazıyı puanla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Ziyaretçi Yorumları ↴

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Müşteri Yorumları

Yenilikleri Kaçırmayın!

E-Postanızı bırakarak bloga abone olun. Böylece yeni yazıları kaçırmadan takip edebilirsiniz.

Menü

Amerika'da Şirket Kurun 

Bizden LLC Şirket Kurulum "Danışmanlığı" Alın