31 Yorum

Paypal İçin VPS Kurulumu Nasıl Yapılır?

Paypal için VPS

Son güncelleme tarihi : 19 Mayıs 2022

Paypal için bir VPS kullanarak hesap açıldığında gelecekte boot lara takılıp, şirketinizin ABD ‘de kurulu olduğunu ve bu yolla bir ticari Paypal hesabı açtığınızı ifade etme gibi bir sorununuz olmayacak. VPS ile Paypal hesabı açmayı ve Paypal’a VPS ile bağlanmayı bir önlem olarak kullanıyoruz. En azından bir yılı aşkın bir süredir bu yöntemle açılan ve aktif kullanılan çok fazla paypal hesabı var henüz herhangi bir sorun çıkmadı. Bu geri bildirimleri takipçilerimizden aldığımız e-posta veya Whatsapp mesajları ile takip ediyoruz.

Bu yöntemi kullanarak şirketiniz için bir Paypal ticari hesap açabilirsiniz. Hesap açarken kayıt sırasında adres kısmına Amerika şirket adresini girmeniz gerekmektedir.

Paypal business hesap açmak için ise Amerika’da bir LLC şirkete sahip olmanız, bir Wise banka hesabı (dolar bakiyesi açık) ve EIN no sahibi olmanız  gerekiyor.

Şu an bir çok girişimci bu yöntemle Paypal hesaplarını açtı ve onaylatıp ödeme almaya başladı. Bu konuda gerek yorumlar gerekse iletişim formumuzdan bir çok olumlu geri bildirimler alıyoruz.

İşte bu yöntemle açtığımız ve doğrulanan Paypal Business hesabımız.

paypal business hesap Paypal İçin VPS Kurulumu Nasıl Yapılır?

Burada da Paypal USD bakiyesini Wise Kurumsal hesabına aktarma ile ilgili bir videolu makale var ayrıca bakabilirsiniz.

Önemli Bilgi:

Paypal business hesabınıza Wise bireysel banka hesabını girmeyin. Bir Wise kurumsal hesabı açarak Paypal’a kurumsal banka bilgilerini girin aksi durumda bireysel Wise hesabıyla banka hesap onay sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz.

Gelecekte adres doğrulama gibi sorunlar yaşamamak adına Paypal.com’ a daima ABD üzerinden bir IP adresi ile erişin, kesinlikle kendi bilgisayarınızdan veya VPN ile erişmeyin. En garanti yol daima bir VPS üzerinden Paypal’ a oturum açmak ve bağlanmak olacaktır.

Paypal için 1 aylık ücretsiz VPS kiralama ve diğer detaylara geçmeden önce daha önce duymayanlar için VPS ile ilgili bir kaç bilgi vermekte fayda var.

VPS Nedir?

VPS, Virtual Private Server yani sanal özel sunucu anlamına geliyor. Online olarak admin panelinden bir hesap açarak kiraladığınız sanal bilgisayara uzaktan bağlanabiliyorsunuz. Bu sanal bilgisayarlar bildiğiniz Windows bilgisayar ve IP adresleri farklı lokasyonlarda olabiliyor. Bizim keşfettiğimiz VPS şirketi Amerika lokasyonlu IP adresine sahip VPS sağladığı için işimizi fazlasıyla görüyor ayrıca fiyatları da oldukça ekonomik diyebiliriz.

Hangi VPS Şirketini Kullanmak Mantıklı?

Kiralık sunucu hizmeti sağlayan belki de binlerce hosting firması var fakat burada önemli nokta kullanım aşamasında ödeyeceğiniz fiyat ve IP adresinin konumudur. Size bu rehberde önereceğim firma Kamatera.com olacak. Bu şirketle ilgili detaylara ve bir sanal sunucuyu kiralayıp nasıl bağlanabileceğiniz konusunda yazının devamında en ince detaya kadar değineceğiz.

Hatta bizim referansımızla (bu linkten) kaydolursanız 1 ay ücretsiz kullanım hakkında sahip olursunuz.

Kamatera.com Nedir?

paypal vps kullanimi kamatera Paypal İçin VPS Kurulumu Nasıl Yapılır?

Kamatera.com, bulut tabanlı sunucu hizmeti veren bir hosting firmasıdır. Fiyatları ve 1 aylık ücretsiz kredi vermesiyle son dönemde oldukça popüler hale gelmeye başladılar. Deneme sürümünüz bittiğinde ise size çok fazla maliyetli olmaması için saatlik olarak kullanabilme imkanına sahip bir yapıları var.

Örneğin, sadece Paypal.com’a kayıt ve hesaplarınızı kullanmak amacıyla bu VPS şirketi ile çalışacaksanız, sadece sanal bilgisayarı kullanacağınız zaman açıyorsunuz ve o kadarlık dakika size fatura ediliyor. Saatlik ve dakikalık kullanım ücretleri oldukça uygun (hatta en uygun şirket diyebiliriz) bir şirkettir. Bunun yanında saatlik ödemeler harici aylık sabit ücret yansıtmadıkları için aylık çok komik rakamlara Amerika lokasyonlu bir sanal bilgisayara sahip oluyorsunuz.

Saatlik Fiyatlandırma

Kamatera.com’dan bizim referans linkimizle (buradan) Windows bir sunucu kiraladığınızda 1 ay ücretsiz olarak kullanım fırsatı yakalarsınız. Bu süre bittiğinde ise kullandığınız kadar ödeyeceğiniz bir sisteme geçirilirsiniz. Kullanmadığınız zamanlarda sunucunuzu panelinizden kapatarak ay sonunda komik rakamlar ödeyerek Amerika’da bir sunucuya sahip olursunuz.

Fiyatlandırma detaylarına bakalım;

Not: Fiyatlandırma tablosuna ulaşmak için bu linki tıklayabilirsiniz. Sunucu özelliklerini kısmından seçim yaparak aylık kullanım maliyetine bakabilirsiniz.

paypal vps kullanimi kamatera 2 Paypal İçin VPS Kurulumu Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı gibi 1 Core işlemci, 2 Gb ram belleğe sahip bir Windows sanal sunucu, saatte $0.034 dolar harcar. Yani sırf paypal için kullanacağınızı varsayarsak bir ay içinde paypal hesabı açtıktan sonra sunucuda geçirilecek vakit abartarak hesaplarsak, en fazla 30 saat olsa (bu bile fazla) ay sonunda cebinizden sadece bir kaç dolar çıkacaktır.

Paypal İçin Bir VPS’e Nasıl Sahip Olursunuz?

Bu, Kamatera ile bu oldukça kolay ve ücretsiz. Sistem uzun zamandır kendi işlemlerimiz için de kullanıyoruz gayet memnunuz ve harcananın dışında hiç bir ek ücret henüz yansıtılmadı. Bu tarzda kullandıkça öde sistemi ile çalışan bir VPS’e Kamatera ile nasıl sahip olabileceğinizi ve uzaktan bağlanma adımları aşağıda adım adım paylaşıldı.

Üyelik

Üye olmak için Kamatera.com‘a gidin ve  “GET STARTED FOR FREE” butonuna tıklayın.

paypal vps kullanimi kamatera Paypal İçin VPS Kurulumu Nasıl Yapılır?

Hemen bir mail adresi ve şifre belirleyerek sisteme üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

paypal vps kullanimi kamatera 3 Paypal İçin VPS Kurulumu Nasıl Yapılır?

Kayıt sırasında girdiğiniz mail adresine bir link gönderirler, gelen doğrulama linkini tıklayarak üyeliğinizi başlatabilir ve sunucu yönetim panelinize erişebilirsiniz.paypal vps kullanimi kamatera 4 Paypal İçin VPS Kurulumu Nasıl Yapılır?

Size aşağıdaki gibi bir sunucu yönetim paneli sağlayacaklar.

paypal vps kullanimi kamatera 5 Paypal İçin VPS Kurulumu Nasıl Yapılır?

Sunucu paneline eriştikten sonra ilk iş ödeme ve fatura bilgilerini girmek olacaktır. Billing menüsüne gelip gerekli alanları doldurun. İsterseniz Amerika’da şirketiniz varsa bu alana şirket bilgilerini girin fatura aldığınızda gelecekte masraf göstermeniz gerekirse buradan oluşan faturaları vergiden düşebiliyorlar.

Bu aşamada sunucunun aktif olabilmesi için bir kredi kartı bağlamanız gerekmektedir. Sanal kartınıza bir kaç dolarlık limit tanımlayıp kartınızı sisteme tanımlayabilirsiniz.

Ekran Alintisi Paypal İçin VPS Kurulumu Nasıl Yapılır?

Kartınızı sisteme bağlayın ve 30 günlük ücretsiz kullanım sürecini başlatın.

Paypal için vps almakÖdeme bilgilerini girdikten sonra artık yani bir sunucu yaratabilirsiniz. aşağıdaki adımları izleyerek yeni bir Windows sunucu yaratalım;

Bunun için MyCloud menüsünden Servers kısmına tıklayın ve Create New Server butonuna tıklayarak sunucu kurulum sayfasına geçin.

kamatera vps kullanimi hesap acma Paypal İçin VPS Kurulumu Nasıl Yapılır?

Yeni sunucunuzun hangi coğrafyada olmasını isterseniz o kısmı seçin. Biz bu sanal sunucuyu paypal için kullanacağız bu yüzden North America bölgesini seçip bu bölgeden New York seçiyoruz. Eğer isterseniz ABD içinden Texas, Santa Clara gibi farklı bir lokasyon da seçebilirsiniz. Önemli olan ABD’de bir IP adresine sahip olmasıdır.

kamatera vps kullanimi hesap acma 2 Paypal İçin VPS Kurulumu Nasıl Yapılır?

Sunucu konumunu Amerika seçtikten sonra sizden sunucu tipini seçmeniz istenir. Bu aşamada Windows sunucu seçerek devam edeceğiz. Versiyon olarak 2019 standart seçebilirsiniz. (Veya daha güncel bir sürüm gelirse onu da seçebilirsiniz Windows olması önemli) Sürüm çok önemli değil önemli olan sunucunun Windows tipinde olması. Linux tipindeki sunucular Windows grafik ara yüzüne sahip değildir bu tip sunucular komut istemi üzerinden ileri seviye bilgiye sahip kişiler tarafından yönetilir. O yüzden Windows seçip devam edin.

kamatera vps kullanimi hesap acma 3 Paypal İçin VPS Kurulumu Nasıl Yapılır?

Bu etapta aşağıdaki gibi sunucunun sistem kaynaklarını seçmeniz gerekiyor. İşe yarar bir sunucu için özellikleri aşağıdaki gibi seçebilirsiniz. Bu özellikler oldukça yeterlidir daha fazla özellik seçerseniz saatlik masraflarınız artacaktır bilginiz olsun.

kamatera vps kullanimi hesap acma 4 Paypal İçin VPS Kurulumu Nasıl Yapılır?

Bu aşamada ise sunucunuza uzaktan bağlanırken gireceğiniz şifreyi ve sunucu adını belirlemeniz isteniyor. Biraz uzun ve karışık bir şifre girmeniz gerekmektedir. Sunucu adı önemli değil herhangi bir isim girebilirsiniz ör: “sunucum1” girin. Bu şifreyi unutursanız sonrasında yönetim panelinden de değiştirebiliyorsunuz.

kamatera vps kullanimi hesap acma 5 Paypal İçin VPS Kurulumu Nasıl Yapılır?

Ödeme biçimini Hourly olarak saatlik biçimde seçip “crate server” butonuna tıklayın

kamatera vps kullanimi hesap acma 6 Paypal İçin VPS Kurulumu Nasıl Yapılır?

Sunucu oluşmaya başladı. Bir kaç dakika içinde sunucunuz kurulmuş ve bağlantıya hazır olacak.

kamatera vps kullanimi hesap acma 7 Paypal İçin VPS Kurulumu Nasıl Yapılır?

Sunucu kurulumu tamamlandıktan sonra artık bağlantıya hazır durumdadır. Sunucu bilgilerine erişmek için Mycloud altından servers menusune gelip sunucunuzu görebilirsiniz.

Alttaki resimde gördüğünüz gibi IP alanında sunucunuzun ip adresini görebilirsiniz. Uzaktan bağlanmak için bu IP adresine ihtiyacımız olacak.

paypal vps kullanimi kamatera 13 Paypal İçin VPS Kurulumu Nasıl Yapılır?

Sunucuya Uzaktan Bağlanmak

Sunucu IP adresimizi öğrendikten sonra artık sunucumuza uzaktan bağlanarak kullanmaya başlayabiliriz. Bunun için bilgisayarınızın arama kısmına uzak masaüstü yazarak uzak masaüstü bağlantısı aracını çalıştırın.

paypal vps kullanimi kamatera 8 Paypal İçin VPS Kurulumu Nasıl Yapılır?

Ardından sunucu ip adresini girip sunucunuza erişin.

paypal vps kullanimi kamatera 9 Paypal İçin VPS Kurulumu Nasıl Yapılır?

Kullanıcı adı kısmına “Administrator” şifre kısmına ise kurulumda oluşturduğunuz şifreyi girip sunucunuza bağlanın.

paypal vps kullanimi kamatera 10 Paypal İçin VPS Kurulumu Nasıl Yapılır?Şifrenizi de girdikten sonra artık sunucuya bağlandınız.

Windows sunucunuza eriştikten sonra sanal bilgisayarınıza bir Chrome tarayıcı yükleyin.

Sunucu tamamen sizin kontrolünüzde olacak. Bu sunucunun IP adresi Amerika lokasyonlu olduğu için Paypal sizi tıpkı Amerika’dan bağlanmışsınız gibi algılar. Bu sayede adres doğrulama vs. gibi otomatik mesajlar veya bildirimler hiç bir zaman karşınıza çıkmaz.

 

Sunucuyu ile işiniz olmadığı zamanlarda hemen durdurun ki krediniz tükenmesin veya ücretsiz deneme süreci bittiğinde saatlik ödemeye geçtiğinizde ödemeleriniz artmasın.

Bunun için sunucu panelinden “Actions” butonunu tıklayarak “power off” seçebilirsiniz. Bu komutu verdiğinizde sunucunuz kapanır. Tekrar bir işiniz olduğunda buradaki “Actions” butonundan “power on” komutu vererek sunucuyu açabilir aynı yöntemle uzaktan sunucuya bağlanabilirsiniz.

paypal vps kullanimi kamatera 12 Paypal İçin VPS Kurulumu Nasıl Yapılır?

Sonuç

Sunucuyu hiç bir ücret ödemeden bizim referansımızla tam 30 gün boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Zaman dolduğunda ise saatlik kullanım moduna geçerek ay içinde kaç saat kullandıysanız ödeme ay sonu kartınıza yansıtılıyor. Sanal kart kullanırsanız kart içinde bakiye olmayacağı için kartınızdan kontrolünüz dışında para çekemezler. Bu sayede VPS sunucunuzun ödeme kısmını da kontrol altında tutmuş olursunuz.

Yeni Paypal hesabınızdan bol kazançlar!

İlginizi Çekebilir ↴

Ziyaretçi Yorumları ↴

31 Yorum. Yeni Yorum

 • Llc şirket kurup ein niz geldikten sonra hemen bir wise kurumsal hesap acin bankaniz hazir olsun.

  Sonrasinda bir Abd lomasyonlu vps sunucu kiralayarak (kamatera cok uygun ve stabil ben kamateradan aldim) paypal a business hesap için kaydolabilirsiniz. Kayit işlemi sirasinda sirket tipi company secin adres usa llc adres yazin ve kisisel bilgilerinizde ssn itin kismina sirketin ein numarasıni yazin Turkiye Cumhuriyeti kimliğinizi yukleyin hesabınız kisa zamanda verify olur.

  Paypal Amerikan şirketlerine tolerans gösteriyor sorunsuz onay veriyor boşuna İngiltere ltd. filan uğraşmayın hic bir sorun olmadan odeme alabiliyorum. Bu değerli bilgiler icin startupsole.com a teşekkürler.

  Cevapla
 • Merhaba. Bu gün Wyoming Adresime gelen GP575G belgesini PayPal-a gönderdikden sonra hesabimi 1 saat içinde onayladilar. Teşekkürler sayenizde bir şirketimiz ve legal bir şekilde Stripe, Wise, Mercury ve PayPal hesablarimiz oldu. Hem de çok uygun maliyete. Teşekkürler Birdaha

  Cevapla
 • Çok Teşekkürler. Rahatlatdiniz beni. Artik internette ITIN hizmeti veren firmalara bakiyorduk. Benim EIN-nim 10 günde faxima geldi ama henuz adresime gelmedi mecbur bekliyicez geldikden sonra onu göndererek deniyicez. Bu arada ITIN numarasi gelecekde para transfer hacmi büyüdükde de gerekmiyicekmi?

  Cevapla
  • Merak etmeyin bir kac hafta içinde gelir ein mektubu.

   ITIN bireysel olarak şirketinizin vergisini öderken gerekli bir numara baska bir yerde lazim olmaz. Muhasebeciniz olasi vergi odeme durumunda 1040 NR beyan ederken itin ister eger itin yoksa sizin için ayni anda hem vergi veyan ederken hem de itin e başvurur tek seferde ikisininde halledersiniz. Bir cok muhasebe şirketi bu sekilde çalışıyor o asamada kendilerine sorarsınız böyle bir hizmetleri varmi diye.

   Cevapla
 • Merhaba. Dediyiniz gibi sizin referans linkinizle kamatera-da vps kurdum. Paypala uye oldum Business type olarak “Corporation” sectim.(Cunki Tek kisilik LLC bulamadim). Daha sonra mail adresimi onaylar onaylamaz hemen benden bilgilerimi dogrulamami istediler. Tum gerekli alanlari doldurdum ve son olarak belge yukleme asamasina geldim. Burda benden “proof of address”, “proff of identification” ve “Prof of Business”(Burada sadece “Sertificate of Goof Standing” documentini secmeme izin veriyordu yani listede ancak bu document vardi). Prof of address-i Bank Statement secmeye izin veriyordu bende secdim transfer wise bank statementimi gonderdim(Address paypal adresimle eslesiyor – wyoming addresim yazmisdim wiseye-de, paypal-da) ve mecbur Sertificate of Goof Standing documentini sectim ve Article of Organization belgemi gonderdim(cunki Article of Organization secimi yoktur) ve her ikisini onayladilar. Sadece “Business name and TIN/EIN” documentini onaylamiyorlar. Burada bunlardan birini sece bildiyimi soyluyor
  Bank Statement
  IRS letter showing TIN/EIN
  Government document with TIN/EIN
  3 rd-party prepared tax return

  Ve asagida sunu yaziyor:
  Make sure your document includes your full legal business name and TIN or EIN. Please provide the first page only.

  Yani ITIN mecbur kilmiyor EIN de olabilir diyor. Ben buraya IRS nin bana geri yolladigi SS4 formunu gondermisdim yani burada benim legal business adim ve EIN numaram gozukuyor. Ama bu belgeyi onaylamiyor. Paypalla Iletisime gectim bunu benim icin inceliyiceklerini ve maximum 10 gun cercivesinde geri donus yapacaklarini soylediler. Bende durumu biraz hizlandirmalarini rica ettim. Elimizden gelen her seyi yapariz dediler. Bu durumla karsilasan oldumu?
  Yani nihai onaylarlarmi hesabimi sizce?

  Cevapla
  • EIN numaranızla hesabınızı onaylarlar ITIN gerek yok ve istemiyorlar merak etmeyin bu sayede sayısız hesap onaylattık herhangi bir problemle karşılaşan olmadı. EIN nin fax çıktısı yerine Cp575G olan evrağı gönderseydiniz daha sorunsuz olurdu bazen fax sonucunu kabul etmeyebiliyor kurumlar ama orijinal EIN mektubunu kabul ediyorlar. Bu arada Cp575G EIN mektubu bir kaç hafta içinde şirket posta adresinize IRS tarafından postalanır şu ana dek bu hiç aksatılmadı.

   Cevapla
 • Şirket türünü Corporation olarak güncelledim ve EIN numaramı girdim.

  Manuel olarak girdiğim routing ve account number ile hesabımı kabul etmiyor, hesabınızı linkleyemiyoruz olarak hata veriyor. Paypal banka hesabını onaylamak için 2 farklı deposit çekeceğini iletiyor bazı yerlerde, acaba Wise hesabım henüz kullanılmaya başlanmadığı için mi hata veriyor, içinde deposit’i çekebileceği bir tutar olmadığı için mi? Başka bir ihtimal de Wise hesabımı Stripe için de kullandım, bir kurumsal Wise USD hesabı hem Paypal hem Stripe için kullanılabilir mi?

  Cevapla
  • Wise hesabinizda para olmasi gerekmiyor hesaba otomatik olarak para yükleyip geri alacak.
   Wise hesabi stripe gibi baska bir yere bagli olabilir bunda sorun yok normal şartlarda paypal ile wise baglantisinda gic bir sorun cikmiyor. Bir cok kisi bu sekilde kullanıyor.

   İsterseniz bir kac gun bekleyin ve tekrar deneyin belki hesap yeni olduğu icin onay sürecinde olabilir.

   Eger hala sorun devam ediyorsa paypal destege bir ticket açın sorununuzu çözerler.

   Cevapla
   • Banka ile ilgili paypal’a açtığım ticket’a geri dönüş yaptılar ve hesabımın limitlendiğini ilettiler, banka hesabımı onaylamak için benden bir ID görseli ve adres bilgisini teyit edecek döküman talep ediyorlar. Bu noktada Amerika’da yaşamadığımı fakat Amerika’da şirketim olduğunu ileteceğim fakat TC Kimlik/pasaport paylaşmamda bir sakınca var mıdır? Adres bilgisi için de şirket EIN belgesini teyit eden CP 757 G dökümanının bir kopyasını paylaşabilir miyim?

    Cevapla
 • Merhaba, burada insanlar için yaptıklarınız çok deyerli işler, teşekkürler herşey için.
  Desktop değil de, Android vps mevçutmu? Bana Android server lazım

  Cevapla
  • Rica ederiz,

   Maalesef bu tip cloud sunucu sistemleri android olarak sunulmuyor ama linux VPS sunucular var onlarda da kullanabileceğiniz bir grafik arayüz bulunmaz. Linux VPS leri sadece komutlar aracılığıyla yönetebilirsiniz. Bu yüzden en mantıklısı Windows sunucu oluyor.

   Cevapla
 • hocam değerli bilgiler için teşekkürler. sayenizde şirket, stripe, mercury ve paypal hesabı açtım. Tek sorunum PAYPAL’A MERCURY’yi bir türlü bağlayamıyorum.

  Cevapla
  • Rica ederiz hayırlı olsun hesaplarınız.

   Neden peki? Banka hesabı ekle bölümünden mercury bank çıkmıyor ise diğer seçip account no ve routing number girip işlemi tamamlayabilirsiniz.

   Cevapla
   • Dediğiniz şekilde yaptım zaten. Ama hata veriyor malesef. Belki hesap yeni diye beklemem lazım.

    Cevapla
    • Olabilir çünkü cok özel bir ayari yok biraz bekleyin olmadi destek talebi gönderirsiniz.

     Cevapla
     • Bakalım olmadı wise deneyeceğim. Konuyla alakasız ama Amerika için muhasabe hizmetleri ile alakalı herhangi bir anlaşmanız var mı?

      Cevapla
      • Anlaşmamız olan bir sirket yok ama gwcarter.com ve oandgaccounting.com ile iletişime geçebilirsiniz.
       Buradan hizmet alanlar oldu herhangi bir sorun gelmedi.

       Cevapla
       • Cevap için teşekkürler.

        Paypal a mercury hesabını bağlamayı denedim yine olmadı. Paypal asistant ile denedim bu hatayı verdi.

        “The bank account you’re trying to link can’t be added at this time due to one or more security factors. If you’re using PayPal from a device you don’t normally use, please try again later from the device you normally use to access PayPal.”

       • Wise baglamaya çalıştığınızda bir hata alıyor musunuz?

       • Malesef wise bağlarken de hata alıyorum.

 • Merhaba,

  ABD telefon hizmeti uzun vade problem çıkarır mı? İlerleyen donemlerde aynı numarayi kullanmada problem yaşar mıyım? İngiltere sim kartı ile alınan paypal hesabı anlatımlari mevcut.

  Cevapla
 • Orada bir ev veya ofis kiralayarak. Ya da sahte fatura hazirlayarak. Bunlar yüzünden vps kullanılıyor zaten.

  Cevapla
 • Paypal hesabını business a çevirdikten sonra da vps kullanmak gerekiyor mu? Paypala nasıl kendim para gönderebilirim? 13 Ağustosta başvurulan EIN numaram 31 Ağustosta geldi gelen belgede “Number of this notice” kısmında CP 575 B yazıyor EIN onay mektubu bu belge midir? Cevaplarsanız çok sevinirim.

  Cevapla
  • Sürekli olarak vps kullanmanız gerekiyor yoksa adres dogrulamasi icin fatura isteyebilirler.
   Paypala kullanim kilavuzunda nasil para gonderip alınabileceği hakkinda derinlemesine bilgi var. Bakıp uygulayabilirsiniz.

   Cp575 ein mektubunuz bu belgeyi ilelebet saklayin. Baska bir şey yapmanıza gerek yok.

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Yeni yazılar

Müşteri Yorumları

Startupsole
5.0
Based on 32 reviews
powered by Google
Hüseyin Ergül
Hüseyin Ergül
13:51 29 Apr 22
Startupsole dan LLC şirket kurulumu için destek aldık. Kesinlikle işlerinde oldukça başarılılar ve ne zaman sorumuz... olsa anında cevap verdiler. Kendilerinden bu hizmeti aldığım için oldukça memnunum. Amerika da şirket kuracak arkadaşların düşünmeden kendileriyle çalışmasını öneririm.Devamını Oku
Onur Yavuz
Onur Yavuz
06:39 22 Apr 22
startupsole dan llc sirket kurulumu, banka hesabı acılımı ve stripe icin hizmet aldım. gayet ilgililer ve islerimi... eksiksiz hallettiler. cok hızlı yanıt aldıgım bir hizmet oldu kendilerine teşekkür eder ve sizin icinde öneririm...Devamını Oku
Ozan Kavurmacı
Ozan Kavurmacı
20:27 11 Apr 22
Sürecin her aşamasında ilgili ve bilgilendiriciydiler. Tavsiye ederim
Cem Oktay
Cem Oktay
18:50 31 Mar 22
Çok başarılı ve sonuç odaklı hizmetleri ile en kısa zamanda sonuç aldım. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Tebrik ve... teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.Devamını Oku
Ayhan KARAGÖZ
Ayhan KARAGÖZ
20:37 18 Mar 22
Çok kaliteli, dürüst, yardımsever bir ekip. Teşekkürler
Furkan Danış
Furkan Danış
19:33 17 Mar 22
Şirket kurulumunda herkesin cevabını verebildiği konular haricinde, tüm sorulara hızla yanıt veriyorlar. Her konuda... destek olmak için öncü oluyorlar. İnanılmaz bir ekip, süpersin StartupSole!Devamını Oku
Ferhat Güney
Ferhat Güney
11:35 04 Mar 22
Amerika'daki şirketim için EIN numarası başvurusu yaptım. Süreç o kadar hızlı ilerledi ki aşırı memnun kaldım. Benim... için iyi bir deneyim oldu. StartupSole bu konuda inanılmaz güzel destek sağlıyor.Devamını Oku
FURKAN ÇAKAR
FURKAN ÇAKAR
20:26 04 Dec 21
Startup Sole ekibine ve birlikte çalıştığımız Nazmi Bey'e ilgi ve alakalarından gerçekten çok teşekkür ederim, 7 gün 24... saat sorularıma bıkmadan usanmadan cevap verdiler, aldıkları ücreti kat kat fazlasını hak ediyorlar. Kesinlikle Startup Soleyi tavsiye ederim, pişman olmazsınızDevamını Oku
Orhan Kurtulan
Orhan Kurtulan
18:00 30 Nov 21
Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Bilgi ve tecrübelerini aktardıkları web sitelerinde eşsiz bilgiler öğrendim ve... kendileri ile iletişime geçtikten sonra da her türlü desteği verdiler.Devamını Oku
Resul Pakır
Resul Pakır
05:22 04 Nov 21
Çok ilgili bir şirket, tüm çalışanlara ayrı ayrı teşekkür ederim, süreci çok hızlı bitirdiler.
Burak özgün
Burak özgün
18:05 03 Nov 21
USA'da şirket kurma işlemlerine başladığımız ilk günden kuruluş işlemlerinin tamamlandığı son güne kadar gösterdikleri... ilgi ve alakadan dolayı Startupsole ekibine çok teşekkür ederim.24/7 ulaşabileceğiniz, sorduğunuz istisnasız her soruya cevap bulabileceğiniz ve yardımlarına başvurup sonucu gördükten sonra kesinlikle memnun kalacağınız bir ekip Startupsole.Emeğiniz ve özenli çalışmanızdan dolayı tekrar çok teşekkürler ederim.Devamını Oku
Ferhat Ozal
Ferhat Ozal
20:27 01 Nov 21
Şirket kurma işlemlerini çok basitleştiren bir şirket. Amerika'da şirket kurma gibi bir planınız varsa gönül rahatlığı... ile Startupsole ekibiyle çalışabilirsiniz.Devamını Oku
TOLGA DURUKAN
TOLGA DURUKAN
15:51 17 Oct 21
Bu kadar değerli bilgiyi, bu kadar güzel açıklayıp bizlere yardımcı olduğunuz için sizlere teşekkürü bir borç biliyorum.
Pınar Yükselci
Pınar Yükselci
07:06 12 Oct 21
Startupsole dan aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Amerika da şirket kurulumu işlemim sorunsuz ve hızlı şekilde... gerçekleşti. Bu süreçte her zaman ve çok hızlı sorularımı cevapladılar ve yardımcı oldular.TeşekkürlerDevamını Oku
Mertcan Öz
Mertcan Öz
10:42 26 Aug 21
Ellerinden gelen herşeyi yapmaya çalışarak sizi yönlendiren günün her saatinde size destek olan kaliteli ve bilgili... insanlar.. yardımları ve destekleri için birkez daha buradan çok teşekkür ederim.Devamını Oku
Batuhan Şengür
Batuhan Şengür
13:22 20 Aug 21
SoleStartup Ekibine ve Özellikle Muhammet Bey'e desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim. SoleStartup yayınladığı... bilgiler ve Muhammet Bey'in desteği sayesinde Şirketimizi çok uygun fiyatlara kurduk ve Amerika'da aktif olarak hizmet veriyoruz. Aylardır Amerika'da şirket kurulumu ve diğer süreçleri araştırıyordum. Taki SoleStartup 'a rastlayıncaya kadar. İddia ediyorum İnternet üzerinde ki en açıklayıcı ve doğru bilgiler bu sitede.Buradan da tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.Devamını Oku
Diğer Değerlendirmeler
js_loader
Menü